Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 2.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eforsa.pl - Temat Ogólny » Dyskusje ogólne dotyczące Programów Partnerskich Eforsa.pl

Autor Wiadomość
maciej20202 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6841
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Sprawdź:
eforsa Również mam problem z weryfikacją konta, wysłałem wiadomość na PW (tutaj na zarabiam), pisałem e-maile na [email protected], próbowałem dzwonić na wasz telefon (nie odpowiada), proszę o reakcję, jak wszystko się wyjaśni i odzyskam dostęp do konta dam znać na forum
Glosy: rachman (+1)
31-08-2018 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #6842
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Ja tam pisałem z tego maila na który się rejestrowałem na eforsa, pisałem na ten adres który podaliście tutaj, przypomnienie hasła dociera normalnie, a kontaktu mimo wszystko brak. Nie mam co czekać na słowo wyjaśnień.
Czas uprzedzić na blogach i forach w swoich tematach o ewentualnych problemach by ludziki byli świadomi że mogą nagle zostać z niczym. Nie odbierajcie tego jako złośliwość ale każdemu daje się szansę i trochę czasu no ale ile można. Kilka miesięcy bez możliwości zalogowania się, ZERO informacji, próby dowiedzenia się kończą się niczym...

Sumując brak odzewu:
- mimo blokady konta bez słowa,
- mimo napisania na podany tu mail kontaktowy na który wysłałem prośbę o info za co ban na prawie nie używanym koncie,
- mimo tego że przypomnienie hasła dochodzi bez problemu,
- mimo podania na pw swojego adresu...

Mimo wcześniejszego dobrego zdania o firmie, nowym - radzę być ostrożnym i zastanowić się przed rejestracją bo bany lecą nawet na nie używanych za często kontach i nie wiadomo o co chodzi, stosuje się jakieś formy odpowiedzialności zbiorowej czy jak to ujęto "pokłosie", mimo publicznych prób tutaj chęci dogadania się ... niczego osobiście się nie dowiedziałem.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: azzaz (+1), piotrekprorok (+5)
31-08-2018 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eforsa Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,259
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 546 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 245.00
Post: #6843
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Wielokrotnie pisaliśmy o licznych nadużyciach ze strony Partnerów, zwracaliśmy uwagę na podejrzane linki i tworzyliśmy listy zakazanych metod promocji. Około pół roku temu poruszaliśmy tę tematykę zarówno na forum jak i bezpośrednio w naszych aktualnościach i wyjaśnialiśmy nasze prewencyjne działania. Masz absolutnie prawo do wyjaśnień i tak się stanie, proces weryfikacji jednak trwa chwilę. Sprawdzamy aktywność Partnera, linki i dotychczasowe działanie - tak aby wykluczyć wszelkie próby ewentualnych przyszłych nadużyć lub zwrócić szczególną uwagę na obecnie zakazane metody promocji. Podkreślamy obecnie, ponieważ wiele form promocji dozwolonych jeszcze w 2017 roku teraz są zakazane. Robimy wszystko by zabezpieczyć źródło przychodów naszych obecnych Partnerów, dlatego też zamknęliśmy rejestrację i ściśle nadzorujemy działalność na naszym serwisie, własnie dlatego, że uczymy się na błędach z przeszłości. I absolutnie zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy są z tego zadowoleni. Z perspektywy czasu jednak uznaliśmy, że nasza decyzja była słuszna ponieważ od momentu wprowadzenia zabezpieczeń nie pojawiły się nowe nadużycia.

Niemniej jednak nie powinieneś czekać tak długo na kontakt po wysłaniu zgłoszenia, za co szczerze przepraszamy i zapewniamy, że rozpatrzymy twoje zgłoszenie najszybciej jak to możliwe.
03-09-2018 06:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #6844
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Cytat:Wielokrotnie pisaliśmy o licznych nadużyciach ze strony Partnerów, zwracaliśmy uwagę na podejrzane linki i tworzyliśmy listy zakazanych metod promocji.
Spoko, spoko tylko jak ma się to do mnie? To próbuję ustalić tylko. Nie chodzi nawet o odzyskanie konta na siłę tylko o zaspokojenie ciekawości - ile było na koncie i czy ban był za coś czy tylko "prewencyjny". Jak dostać w pysk - to za swoje a nie cudze... Wink Za wiele mnie nie obchodzą inni Partnerzy. Nie mam na nich wpływu.
Wiem że w tego typu programach jest wiele osób które liczą na szybki i nie koniecznie moralnie zdobyty hajs. Z tym że nie ja akceptuję wnioski od powstania takich firm jak Wasza a gdyby wszystkie firmy od powstania "ostro" traktowały złe praktyki - zjawisko byłoby znacznie mniejsze. Gwarantuję. Takie zjawisko jest marginalne w innych branżach w których działam mimo że możliwości są czasem podobne. Dobrze że się w końcu za to bierzecie bo nieraz to ręce opadały na te wszystkie fejki, wyłudzenia itd. Ostatnio branżę finansową dotyka podobne zjawisko... Undecided
Od kilkunastu lat działam w różnych firmach, zawsze unikałem działań niezgodnych z regulaminami czy wątpliwych moralnie. Jeśli coś zrobiłem nie tak to na bank nieświadomie. Nie ja dyktuję warunki wiadomo i nie oczekuję "zapytania/ostrzeżenia" gdy coś jest nie tak ale jak już bana dostaję to "miło" by było wiedzieć za co - by w przyszłości unikać takich praktyk. Ban ot tak - bez wyjaśnienia powodów - wcale nie jest skutecznym środkiem "wychowawczym" a jedynie "zapobiegawczym" - z tym że niesie za sobą znaczące zjawisko które ignorujecie: nowi nie czytają o firmie - "oni banują za to czy tamto" (odstraszając tym oszustów) tylko "oni banują ch wie za co" (czego raczej żadna firma raczej nie chce). Mim zdaniem warto ludziom mającym wątpliwości wyjaśniać takie sytuacje by wiedzieli co i jak. Oszuści raczej rzadko po wyjaśniania się zwracają, robią to raczej osoby nie świadome że coś zrobiły itd.
Od dawien dawna działam w różnych formach zarabianie w necie i myślałem że znam większość "złych" praktyk - dlatego ich unikałem skutecznie a tu nagle gdy przestałem działać ze względów zdrowotnych dostaję bana nie wiem za co. Zaciekawiło mnie to. Dlatego dociekam. Może gdzieś popełniłem błąd ale nigdy nie działałem masowo więc jeśli nawet jakiś link znalazł się w nieodpowiednim miejscu czy to forum czy coś innego to były by to raczej pojedyncze linki. Tym bardziej chciałem dowiedzieć się co jest powodem bana bo pamiętam ktoś w innej firmie (branża finansowa) próbował mnie parę lat temu wkręcić w złe praktyki - mój link dawał na wątpliwej jakości strony i ostro wyłudzał kliknięcia - na szczęście szybko z opiekunem programu partnerskiego wyłapaliśmy delikwenta. Nikt mnie wtedy nie zbanował ot tak z góry zakładając że świadomie oszukuję. Nie oczekuję tak idealnego podejścia jeśli macie aż taki nawał roboty z oszustami ale jeśli jest możliwość to wolałbym wiedzieć czym zawiniło moje od dawna nieużywane a nawet jak używane to dość sporadycznie konto Wink

Cytat:Masz absolutnie prawo do wyjaśnień i tak się stanie, proces weryfikacji jednak trwa chwilę.
Mi nie chodzi nawet o prawo ale takie coś warto wyjaśniać po prostu. Miałem tam kilkanaście czy może dwadzieścia coś złotych nawet nie pamiętam także nie strata jakaś ale dobrze wiedzieć czy sam coś zawaliłem czy coś innego jest powodem. Jakbym świadomie kombinował to saldo byłoby innego kalibru Cool
W ciągu lat działań widziałem już nie jedno. Znałbym Wasze stanowisko to bym mógł od razu wyłapać czy coś niechcący spaprałem czy ktoś świadomie znów chciał wykończyć konkurencję Wink
Zaczekam w takim razie na weryfikację. Fajnie byłoby się dowiedzieć o co chodzi. Jeśli chodzi o jakieś bad linki to jak macie spis to by się przydał - linków było stosunkowo niewiele więc od ręki poznam czy to moje czy ktoś się "zabawiał" w odwecie że mu zablokowałem hotlinkowanie z mojej stronki landingowej Wink bo miałem taką sytuację. Osoba ta nie reagowała na prośby o zaprzestanie więc podlinkowałem jej dużego "boba" beka

Cytat:Niemniej jednak nie powinieneś czekać tak długo na kontakt po wysłaniu zgłoszenia, za co szczerze przepraszamy i zapewniamy, że rozpatrzymy twoje zgłoszenie najszybciej jak to możliwe.
No dziwnie to wygląda trochę. Publicznie piszecie o próbach kontaktu z partnerami - a nie było żadnej do dziś. Nie chodzi o czas a samo podejście. Mi wystarczy info typu - mamy to gdzieś i nie czekaj, albo odezwiemy się za tydzień/miesiąc itd. i podeślemy konkrety Wink No nic, czekam na jakieś info, bo ciekaw jestem czy zostałem wylany z kąpielą czy coś niechcący spaprałem.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 15:15 przez rachman.)
03-09-2018 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bulbulator Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6845
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Śmiech na sali. Od 5 miesięcy czekam na odpowiedź na eforsa@kontakt. Druga wiadomość wysłałem miesiąc temu dalej 0 kontaktu. 3 lata się z wami fajnie współpracowało ale widzę że nie warto. Kto mi odda pieniądze które były na moim koncie?
03-09-2018 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eforsa Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,259
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 546 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 245.00
Post: #6846
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Skontaktowaliśmy się z tobą na PW
04-09-2018 07:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 980
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #6847
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Wszystkie komentarze z pewnością nie pomogą Wam zyskać nowych użytkowników. Słabo to naprawdę wygląda.
04-09-2018 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #6848
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Czyli jakbym poprzepinał do Was swoje bramki płatności mogę bez żadnego wyjaśnienia stracić nagle zarobek, dostać bana prewencyjnie i jakiekolwiek wyjaśnienie sytuacji otrzymać pół roku później. Poważne, sumienne i rzetelne podejście do wydawcy widzę Big Grin W tej chwili zakładam sp. z o.o. współpracuję z przedsiębiorcami w sferze offline i jakby nagle za przewinienia jakiejś jednej osoby, albo nawet setki osób(niech będzie) z branży skarbówka prewencyjnie zajęła majątek każdemu(tysiącom osób) to połowa by się wyniosła za granicę od razu. Tutaj jest podobnie tylko nie za granicę, a do konkurencji. Niby prawdziwe biznesy, a dziadowanie gdzie się da w tych internetach i praktyki całkowicie nie do przyjęcia w biznesie offline.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2018 11:38 przez azzaz.)
Glosy: mikiniki (+1)
04-09-2018 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rps Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6849
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Ja osobiście przez ostatnie kilka lat współpracy nie miałem żadnych problemów na linii kontaktu z Eforsa wypłaty wychodzą w bardzo szybkim terminie . Dziewczyny z Chatu odpisują na bieżąco jeśli chodzi o sprawy bieżące a kontakt @ również wobec mnie działał bez problemów .
04-09-2018 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Bulbulator Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6850
RE: Eforsa.pl - Temat Ogólny
Sprawa wyjaśniona konto odzyskane dziękuję. Smile Jednak da się załatwić
04-09-2018 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejne problemy z eforsą chomik3 3 3,779 21-04-2021 15:21
Ostatni post: ariendark
  eforsa, czy warto? dzenus 22 18,840 19-03-2019 16:32
Ostatni post: eforsa
Sad Problem z logowaniem sie do serwisu eForsa sirsiwy998 7 7,265 25-07-2018 05:43
Ostatni post: eforsa
Photo Link MP4 eforsa dafid95 2 6,172 08-11-2017 10:56
Ostatni post: MansCheerup
  Eforsa prosi o nr.tel i kod aktywacyjny helix 5 7,112 24-10-2017 21:15
Ostatni post: Czaq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości