Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1801
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Po co tam pisać. Jest już wystarczająco wiele zgłoszeń. Admin na planowym urlopie - wpadnie to naprawi.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
12-07-2018 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1802
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Czy Ty się czytasz?
Serwis w którym ludzie powierzyli swoje pieniądze ma awarie trwającą ponad dobę.

Pogratulować przedsięwzięcia:
- lament, że kasy na serwer brakuje
- brak zaplecza technicznego w postaci supportu
- brak reakcji administracji na awarie ( 24h serwis w trybie awaryjnym, i nie wiadomo ile to potrwa )


No przekonałeś mnie, chyba w to zainwestuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2018 16:02 przez marek216.)
12-07-2018 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #1803
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(12-07-2018 14:17)rachman napisał(a):  Po co tam pisać. Jest już wystarczająco wiele zgłoszeń. Admin na planowym urlopie - wpadnie to naprawi.

Acha , czyli Admin wprowadził licencję i poszedł na urlop hahahahha.

Najlepszy sposób o jakim w życiu słyszałem , zrobić panikę na giełdach i zrobić se urlop hahahahahahaha.
Glosy: marek216 (+1)
12-07-2018 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1804
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Planował, uprzedził, poszedł na urlop. Awaria z licencją nie ma nic wspólnego.
Nie odpowiada wersja beta to było zaczekać aż skończą się wdrożenia itd.
Się w coś wchodzi w ciemno to tak jest. Było zapoznać się z tematem przed a nie po czasie szukać co chwila czegoś. Awarii na te kilka miesięcy i tak było mało a większość od strony serwera jeśli nie wszystkie. Jak w każdej fazie początkowej każdego projektu zdarzają się awarie. Jakiś przymus był w to wchodzić na szybko czy jak?

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
12-07-2018 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1805
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Przy takim rozumowaniu wersja beta będzie wersją na zawsze.
Przecież się zmienia i rozwija - testy trwają.
Co do awarii, to usterka crona była z tego wyliczyłem jakieś 4 razy co daje usterkę raz na miesiąc. Ty uważasz że to mało. Brawo. Ale to jeszcze pikuś. Problemem jest brak usunięcia usterki przez ponad dobę.
12-07-2018 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1806
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Raz na miesiąc i to nie z własnego błędy a usługodawcy... Czyli liczysz zero błędów a co miesiąc awaria serwera. Nie wiem ile projektów w życiu stworzyłeś ale dla mnie 0 awarii to bardzo mało. Awarii serwera fakt dużo i powinno być to zmienione.

Czas usunięcia to pojęcie tu względne - każdy interesujący się tym projektem - choćby w tym temacie - dowiedział się że to projekt jednej osoby i ona zajmuje się wszystkim. Akceptujesz albo nie wchodzisz. Masz gdzieś gwarantowany czas naprawy awarii? Nie. Też bym wolał by była rozwiązana ale obserwuje grę od startu i admin usuwa usterki na bieżąco, czasem nocne ze względu na to że śpi coś leżało do rana. Uprzedził że będzie urlop i wolniej będzie reagować niż dotychczas. Oceniaj sobie to jak chcesz. Nie podoba ci się projekt to dziwi mnie tylko to że tracisz na niego czas.

Edit - problem jest naprawiany.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2018 17:42 przez rachman.)
12-07-2018 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1807
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
rachman, może przestanie cię interesować i dziwić dlaczego coś na coś traci czas.

Co do usługodawcy to nie chce mi się szukać i liczyć ile razy pisano mu, że home jest kiepski. Zawsze obstawał przy swoim, z tego co zrozumiałem dedyk też ma być na home.pl ( albo już jest ).
No więc jeśli ktoś widzi powtarzające się awarie i nie zmienia usługodawcy, choć osoby zainteresowane tematem mu to zalecały to nad czym debatować. Możemy odliczać czas do kolejnego zgonu cron'a. Awaria naprawiona, mój węgiel ruszył.

Ile projektów zrobiłem? Nie wiem nie liczyłem, było tego trochę przez parę lat. Fakt gier do przeglądarek WWW nie robiłem.
12-07-2018 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1808
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Napisałem coś? O tobie? Nie no nie przesadzaj nie pisałem per coś. Człowiek chyba jesteś a nie bot czy coś... co?

Też myślę że home to buba. Nie zmienił może ma wykupiony czasowo a nie chciał drugiego opłacać nie mi oceniać. Mi jedna miesięcznie kilkugodzinna postojówka która i tak jest nadrabiana więc nie jestem stratny nie przeszkadza. Kiedyś nawet zadośćuczynienie było za awarię. Chcesz to przejmuj się. Skoro nie tracę prócz małej obsuwy czasowej to paniki nie będę robić. Niech facet odpoczywa. Uprzedził więc nie mam żalu.

No skoro gier nie robiłeś to troszkę poznaj temat, polecam, ciekawy temat. 0 awarii to zadziwiający wynik. Awarie serwera to inna bajka. Oby przejście na inny serw nie było przejściem z deszczu pod rynnę Wink
1 awaria miesięcznie dla mnie to nie dużo jak na taki projekt a robiłem różne inne ale o podobnym stopniu skomplikowania. To moje zdanie. Ty masz swoje.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
12-07-2018 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1809
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Wracajac niby do Wirtualnej waluty PLN. Czy aby napewno wirtulna?Sam Admin pisze co innego. Cytuje

"W każdej chwili możesz sprzedać posiadane surowce na giełdzie węgla i/lub energii za realne pieniądze (Saldo PLN). Możesz także wystawić swoje zlecenie sprzedaży po
odpowiadającej Ci cenie. Saldo konta w PLN możesz w każdej chwili wypłacić lub zasilić za pomocą przelewu bankowego lub płatności Bitcoin."

Czyli saldo w grze to REALNE PLN.Bo skoro sprzedaje wegiel za realne pieniadze to gdzie tu jest Wirtualny PLN? Coraz wiecej sciemy widze idzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2018 09:12 przez Anonimowy55.)
13-07-2018 09:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1810
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Wracając? Na razie to zaczęliście inny temat a jak zapytałem z ciekawości na jakiej podstawie uznajecie że przewalutowanie na wewnętrzne potrzeby serwisu to bycie kantorem - podczas gdy definicyja mówi że kantor to gdzie dokonać można wymiany walut to nie odnieśliście się do tego. Skoro coś zarzucacie to warto byłoby to czymś poprzeć, rozwiać wątpliwości, gadać sobie to ok ale oskarżanie bez podawania info na jakiej podstawie to się zarzuca jest trochę...
Tak macie zamiar szukać tylko dziur bez odpowiadania na niewygodne pytania to załóżcie temat w odpowiednim dziale - od tego ktoś je tworzy na tym forum - i tam wyliczajcie co znajdziecie by nie zaśmiecać wątku w którym ma być rozwój gry opisywany.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
13-07-2018 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,447 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: