Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1731
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
@rachman uwielbiam jak gwałci się logikę

Jeśli progi i nagrody nie są stałe to nie ma szans na zepsucie niespodzianki. 100 osób napisze gdzie dostało bonus i jaki, i co to zmieni? Załóżmy że będzie powtarzalność i wyjdzie 10 różnych progów i 10 różnych bonusów, przyznasz że spora liczna kombinacji, jesteś mega ekonomista to sobie policzysz. Wbicie się w jeden z nich z losowym bonusem nadal będzie niespodzianką.

Co do mojego podejścia do coalco.pl - tak, stało się bardzo regulaminowe skoro admin nie potrafi respektować regulaminu, który sam napisał i używa w nim nadinterpretacji, bo ma słabe nerwy, brak czasu itd. Admin zarzucił mi wywieranie presji ale nie potrafi wskazać gdzie pisałem mu zrob tak lub siak. A to, że nie potrafi odpowiadać rzeczowo i argumentami tylko pisze jakieś swoje z nieba brane wyliczenia, a na wyliczoną kontrę reaguje nerwowo nie stanowi mojego zmartwienia.
Glosy: Anonimowy55 (+1), loryn222 (+1)
08-07-2018 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #1732
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Witam , mam trochę dłuższą przerwę w odpisywaniu bo jestem na Wiśle szukając i czekając na suma . Jutro będę dopiero w domu .

Twórca gry tu przytoczył coś takiego ze jest to gra z możliwością zarobku a nie hyip itp.

To moje pytanie jest stale niezmienne ile kosztował dedyk ?

Do gry od poczatku do teraz śmiem sądzić ze ludzie zainwestowali okolo 40 000 zl a suma wypłat opiewa na okolo 12 000 zl gdyż większość reinwestuje , to jesli jest to gra z możliwością , z naciskiem na ,, możliwością zarobku " to czy dedyka nie lepiej bylo kupić z wpłat użytkowników ?

Z samych zarobionych pieniądzy z wyświetleń banera byś se to odrobił . Mając 300 tysięcy wyświetleń dziennie a cena za wyświetlenia banera to 1 zł za 1000 wyświetleń czyli 300zl dziennie .

Liczmy dalej , powiedzmy połowa zakupionych reklam pochodzi ze sprzedaży węgla przez użytkownika i kupieniu reklamy , to wychodzi 150zl i tak przychodu dziennego . Dalej odliczmy od tego opłaty gatki sratki to wychodzi minimum 100zl dziennie a w miesiącu mam srednio 30 dni czyli 3000zl zarobku plus kolejne inwestycje użytkowników .

To jakim cudem się pytam twórca gry stwierdza ze nie ma kasy na dedyka i dlatego wprowadza licencję i kolejna sprawa to co pisałem wczesniej , że możliwe ze ma 300 tysięcy wyświetleń dziennie to jedynie poszlaka gdyż nie mam możliwości tego sprawdzenia ale jesli naprawde twórca gry przykłada się do tego co robi to wyświetleń dziennie mogłoby być nawet i 3 razy wiecej i na podstawie swoich własnych obserwacji napiszcie czy tak właśnie jest ?

A z drugiej strony jeśli wychodzi informacja od twórcy gry że nie stać go na dedyka to pytam sie otwarcie co się stało w takim razie z wpłaconymi pieniędzmi i zyskiem z reklam . Czyżby nasz kochany twórca gry już je gdzieś stracił i nima nic ?
Glosy: marek216 (+1), Anonimowy55 (+1)
08-07-2018 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1733
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@loryn Ty się za matematykę nie bierz, bo się dowiesz że nie wiesz o czym piszesz i Twoja ekonomia jest do d...y. Cool

A tak serio to jak się tworzy taki projekt i już po pierwszym kwartale piszczy to co będzie jak to się rozwinie i zaczną się wypłaty?
HYIP jak nic. Realny zysk był tylko na spekulacjach na giełdzie - skończyło się bo kagańce zadziałały zgodnie z przewidywaniami.
W znacznym stopniu zwróciły sie inwestycje pierwszych inwestorów. Obecnie jak kupisz elektrownię za około 2000 zł i nie masz kopalni na levelu pokrywającym jej zapotrzebowanie to okres zwrotu przy obecnych cenach surowców to około 14-16 miesięcy.
Admin piszczy po kwartale że kasy mu brakuje na utrzymanie strony więc co będzie jak trzeba będzie wypłacać? Jak widać coś w wyliczeniach poszło nie tak, albo dokładnie ktoś tak to policzył, co nie wróży projektowi sukcesu. Utrzyma się to rok skoro kwartał to już pętla na portfelu?


W ciągu 4 miesięcy cena węgla skoczyła z 0.0001 na 0.00047 czyli wzrost prawie 500%, inne dobra zaliczyły równie spektakularne wzrosty, nie dziwi wieć że Ci którzy weszli w to w początkowej fazie zarobili na tym pieniądze. Nawet nie dziwi, że bronią zmian, bo one choć im zmniejszyły dochody to ukróciły zapędy nowych inwestorów, dzięki czemu ich pozycja jest stosunkowo bezpieczna.

Nadal można przekonywać mnie że to nie HYIP ani nie inwestycja.

Zabezpieczeniem portalu jest fakt, że portal nie odkupuje inwestycji czyli premium tylko jak znajdziesz naiwnego co od ciebie odkupi to możesz ze stratą oddać, a levele, no cóż.... tym nawet na wtórnym nie da się handlować, bo system chcąc nie chcąc musiałby pieniądze z inwestycji wypłacić, pomimo że level by nadal w systemie pracował.

Jak policzył kolega wyżej system powinien spokojnie utrzymać się z wpłat za budynki jak i reklam, chociaż jeśli pierwsi inwestorzy powoli zaczynają wybierać kasę, co by nie dziwiło przy kursach maksymalnych to górka coalco.pl się mogła zmniejszyć i admin zobaczył jak realnie działa system inwestycyjny który stworzył. Spanikował i wprowadził opodatkowanie, które ma zabezpieczyć jego portfel.

To tylko takie luźne spekulacje, ktoś ma inne wnioski z obserwacji tego co się dzieje? Mile widziana argumentacja, bo wpis "mylisz się" lub "bredzisz" będzie raczej potwierdzeniem tego co napisałem wyżej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2018 12:07 przez marek216.)
08-07-2018 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #1734
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(08-07-2018 10:45)marek216 napisał(a):  @loryn Ty się za matematykę nie bierz, bo się dowiesz że nie wiesz o czym piszesz i Twoja ekonomia jest do d...y. Cool

A tak serio to jak się tworzy taki projekt i już po pierwszym kwartale piszczy to co będzie jak to się rozwinie i zaczną się wypłaty?
HYIP jak nic. Realny zysk był tylko na spekulacjach na giełdzie - skończyło się bo kagańce zadziałały zgodnie z przewidywaniami.
W znacznym stopniu zwróciły sie inwestycje pierwszych inwestorów. Obecnie jak kupisz elektrownię za około 2000 zł i nie masz kopalni na levelu pokrywającym jej zapotrzebowanie to okres zwrotu przy obecnych cenach surowców to około 14-16 miesięcy.
Admin piszczy po kwartale że kasy mu brakuje na utrzymanie strony więc co będzie jak trzeba będzie wypłacać? Jak widać coś w wyliczeniach poszło nie tak, albo dokładnie ktoś tak to policzył, co nie wróży projektowi sukcesu. Utrzyma się to rok skoro kwartał to już pętla na portfelu?


W ciągu 4 miesięcy cena węgla skoczyła z 0.0001 na 0.00047 czyli wzrost prawie 500%, inne dobra zaliczyły równie spektakularne wzrosty, nie dziwi wieć że Ci którzy weszli w to w początkowej fazie zarobili na tym pieniądze. Nawet nie dziwi, że bronią zmian, bo one choć im zmniejszyły dochody to ukróciły zapędy nowych inwestorów, dzięki czemu ich pozycja jest stosunkowo bezpieczna.

Nadal można przekonywać mnie że to nie HYIP ani nie inwestycja.

Zabezpieczeniem portalu jest fakt, że portal nie odkupuje inwestycji czyli premium tylko jak znajdziesz naiwnego co od ciebie odkupi to możesz ze stratą oddać, a levele, no cóż.... tym nawet na wtórnym nie da się handlować, bo system chcąc nie chcąc musiałby pieniądze z inwestycji wypłacić, pomimo że level by nadal w systemie pracował.

Jak policzył kolega wyżej system powinien spokojnie utrzymać się z wpłat za budynki jak i reklam, chociaż jeśli pierwsi inwestorzy powoli zaczynają wybierać kasę, co by nie dziwiło przy kursach maksymalnych to górka coalco.pl się mogła zmniejszyć i admin zobaczył jak realnie działa system inwestycyjny który stworzył. Spanikował i wprowadził opodatkowanie, które ma zabezpieczyć jego portfel.

To tylko takie luźne spekulacje, ktoś ma inne wnioski z obserwacji tego co się dzieje? Mile widziana argumentacja, bo wpis "mylisz się" lub "bredzisz" będzie raczej potwierdzeniem tego co napisałem wyżej.

Aktualnie koszt elektrowni to 4800zl jesli liczymy po cenie na giełdzie ale jak widac zapora coalco opiewa na 2mln węgla okolo a potrzeba 5mln na elektrowni wiec resztę po jeszcze wyższej cenie trzeba by kupic . Nastepna sprawa to coś tobie wyliczenia nie wychodzą bo od poczatku gry zapory byly wystawiane po 5mln węgla licząc od wartości bazowej podstawowej za węgiel ustalonej przez twórcę a dopiero od kursu bodajże 0,00045 zl za węgiel , zapory sa juz po 10 mln węgla. Wiec moje założenia co do sumy zainwestowanych pieniędzy przez graczy sa jak najbardziej adekwatne a jedynie ilością wypłaconych juz pieniędzy mogę tylko spekulować bo nie ma podane ile zostało już wypłacone .
08-07-2018 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1735
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Nie wiem jak było od początku, więc pewnie masz rację.
Koszt elektrowni policzyłem pomijając prowizje oraz przy kursie 0.0004 - więc troszkę upraszczając sprawę z liczeniem i zakładając jakieś ruchy cenowe na giełdzie.
Masz całkowitą rację co do blokady ponad 2mln ton założonej przez Admina, też o tym wcześniej pisałem.

W żadnym miejscu nie podważam Twoich wyliczeń, jeśli inaczej odebrałeś mój post to przepraszam. Co do całości przewidywań tej gry zgadzam się z Tobą na całej linii.
08-07-2018 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1736
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
"Co do mojego podejścia do coalco.pl - tak, stało się bardzo regulaminowe skoro admin nie potrafi respektować regulaminu" - no to wg niego coś takiego jak inwestycje też nie istnieją jak i tajemnica... Tadam...
Progi nie są stałe w sensie że zmiany są przy updejtach... Widać jak znasz temat...
Nie ma sensu gadać skoro wszystko na domysłach opierasz. 3m się

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
08-07-2018 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1737
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Cytat: no to wg niego coś takiego jak inwestycje też nie istnieją jak i tajemnica... Tadam...
Jak nie istnieją inwestycje skoro regulamin mówi o zakupie budynków premium i braku ich ew. odkupu przez portal.

W sumie to wskazałeś kolejny punkt do którego możne czepić się UOKiK - a więc brak informacji o ryzyku inwestycyjnym jaki może wystąpić na stronie. Dzięki. Razem doprowadzimy ten portal do porządku prawnego.
08-07-2018 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1738
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Nie wiem co ty se tam czytasz ale chyba strony mylisz. Jakie ryzyko i inwestycje z regulaminu... Ty se tylko te inwestycje przytaczasz. Tam jest mowa o ZAKUPACH. Jak np. czołg czy kałach w innych grach...
Szkoda czasu widzę.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2018 13:46 przez rachman.)
08-07-2018 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1739
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Cytat:Jakie ryzyko i inwestycje z regulaminu.
No właśnie nie ma, a powinno być bo strona niesie za sobą ryzyko inwestycyjne. Gra pobiera i ew. wypłaca pieniądze. To nie to samo co zakup uzbrojenia w typowej grze.

Na to w sumie nie zwróciłem uwagi, dobrze że jesteś czujny. Jutro uzupełnię zgłoszenie do weryfikacji o ten punkt. Żeby nie było że sobie coś przypisuję to dopiszę jaki user zauważył ten błąd w regulaminie i podam link do posta.
08-07-2018 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1740
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Nie pobiera tylko jak chcesz to se wpłacisz by kupić w niej coś. Wypłaca, jak zauważyłeś EWENTUALNIE A NIE OBLIGATORYJNIE. Zamiotłeś swoje roszczenia o zwrot rzekomej inwestycji Sex

Bierz połowę. Serio. To że ty coś traktujesz jako inwestycję nie znaczy że nią jest. Twoim tokiem myśląc to kupienie afrodyzjaku daje ci prawo oczekiwać 500 plus od sprzedawcy. Więcej nie komentuję twoich urojeń i dopowiedzeń co kto rzekomo...

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2018 14:10 przez rachman.)
08-07-2018 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,858 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: