Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1321
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Wliczałeś w to koszty transportu węgla, koszt energii i prowizje giełdowe?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 22:33 przez kolorpurpury.)
18-04-2018 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
motywator2703 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1322
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Szczerze, to nie, ale cena węgla i tak rośnie, prócz tego możemy zarabiać na kursach, wydobyciu węgla przez CPU, sprzedaży punktów, poleconych itp, więc nawet bez elektrowni czy Huty, te 300zł na tę chwilę wydają się być bardzo realne. Ja w najbliższych miesiącach mam zamiar już być zaopatrzony w full pakiet Wink A nawet jak nie zarobię, to i tak świetnie mi się w to gra, więc nie stracę tego co najcenniejsze - czasu ;p
Glosy: pewue (+1), rachman (+1)
18-04-2018 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #1323
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Prawdopodobnie liczyłeś to bazując na obecnych cenach węgla i nie uwzględniałeś wszystkich kosztów. Ja pisząc coalco opierałem się na niemal dwukrotnie niższych cenach bazowych w momencie gdy nie było jeszcze transportu a prowizja giełdowa była dwukrotnie niższa ale nadal jeszcze ciężko jest mi wyobrazić sobie, że wyszła Ci taka kwota. Jeżeli tak, to z pewnością jest kwota przychodu ale nie zysku! Licząc na przykład taką montownię furgonetek, fakt można uzyskać prawie 200 złotych miesięcznie przychodu ale odliczając koszty zostanie Ci jakieś kilkanaście złotych więc trochę wprowadzasz w błąd tymi obliczeniami mówiąc, że dostaje się 300 złotych za nic.

Kolejną sprawą jest fakt, że to nie coalco kupuje od Ciebie wyprodukowane surowce, punkty czy środki za wydobycie CPU więc błędnie zastanawiasz się nad tym, czy to opłaca się coalco.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 22:47 przez coalco.)
18-04-2018 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

motywator2703 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1324
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
No tak, racja. Taka jest kwota przychodu, a jakie są koszty spieniężenia tego węgla, to nawet chyba nie potrafiłbym policzyć Wink
18-04-2018 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #1325
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Zmiennych jest zbyt wiele by podawać kwoty tak naprawdę a będzie ich jeszcze więcej. Ktoś straci a ktoś zarobi tysiaka. Jak to na giełdzie Wink No chyba ze ktoś tylko budynkami się bawi ale i tu giełda ma wpływ bo kształtuje ceny. Niemniej dobrze że komuś się chce liczyć i to się chwali Wink Więcej roboty mniej zadawania pytań Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: motywator2703 (+1)
18-04-2018 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #1326
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Oj to lepiej sobie policz, żebyś czasem nie nabył full pakietu a później był zdziwiony, że z 300 złotych przychodu zostaje Ci jednak sporo mniej Tongue

@Rachman, niestety te obliczenia są błędne albo podane niewłaściwie, więc nie można tego chwalić a uświadamiać Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 22:52 przez coalco.)
18-04-2018 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pewue Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 72 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1327
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


Hej, coalco. Mam małe pytanie, bo prawdopodobnie znalazłem małe niedopatrzenie. O ile wartość +0 t przy transakcji "Zakup węgla" rozumiem, ponieważ tę transakcję anulowałem kilka sekund po jej dodaniu, co widać na załączonym ss, to wartości +0 MWh przy transakcji "Zakup energii" niezbyt rozumiem, ponieważ ta transakcja została w pełni zrealizowana i zakupiłem wtedy energię. Czy tam nie powinna widnieć ilość energii, którą zakupiłem? Smile
18-04-2018 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motywator2703 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1328
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Doceniam Ciebie Coalco, bo nie jeden właściciel biznesu pisałby, że jakie tam 300zł zarobisz, 3 koła w tydzień albo i "wincyj" to minimum ! Smile Mnie generalnie cieszy samo granie w grę, jestem na 18 miejscu w kontrahentach, chce być w top 10 i to dla mnie większa motywacja jak kasa. Ale wyliczenia zrobiłem, chcąc się sam przed sobą usprawiedliwić, że kwota którą chcę zainwestować, nie pójdzie na marneWink Ale dobrze, że wyprowadzacie z błędu, trzeba zacząć liczyć koszty, bo można się przeliczyć Wink
18-04-2018 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sianoo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 50.00
Post: #1329
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(18-04-2018 22:56)motywator2703 napisał(a):  Doceniam Ciebie Coalco, bo nie jeden właściciel biznesu pisałby, że jakie tam 300zł zarobisz, 3 koła w tydzień albo i "wincyj" to minimum ! Smile Mnie generalnie cieszy samo granie w grę, jestem na 18 miejscu w kontrahentach, chce być w top 10 i to dla mnie większa motywacja jak kasa. Ale wyliczenia zrobiłem, chcąc się sam przed sobą usprawiedliwić, że kwota którą chcę zainwestować, nie pójdzie na marneWink Ale dobrze, że wyprowadzacie z błędu, trzeba zacząć liczyć koszty, bo można się przeliczyć Wink

Osobiście mi się wydaje że większy dochód można mieć z handlowania na giełdzie jak z kopalni i przy okazji raczej nie trzeba liczyć kosztów Smile
18-04-2018 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #1330
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Pewue, możemy się umówić, że sprawdzę to z rana i dam Ci odpowiedź, ponieważ miałem już smigać od komputera a szczerze mówiąc to patrząc w logi niewiele bym już rozumiał.
18-04-2018 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,823 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: