Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybudować dom...

Autor Wiadomość
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #51
RE: Wybudować dom...
Sprawdź:
Jego portfel; jego sprawa.

Chociaz q sunie niepotrzebnie swoim "bogactwem" n forum sie dzieli; ale ktp bogatemu zabroniWink
09-01-2018 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Snaggy Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 343 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 151.05
Post: #52
Wybudować dom...
Każdy zarabia na swoje potrzeby, widocznie to byla jego potrzeba. Ktoś inny daje na tace w kościele, trzeci kupuje myszke za 400zł, czwarty telefon za 4k, piaty noze do kuchni po 6 paczek. I dlatego właśnie świat jest piękny.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Kompleksowy Mentoring od A do Z - Zarabianie na YouTube
[Obrazek: Mentoring.png]
09-01-2018 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hidekii Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 47
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Wybudować dom...
(08-01-2018 18:13)AnonimMilioner napisał(a):  @Hidekii - wybacz, ale odzież za 5k i ipada za 4k mogłeś sobie darować. Nie masz jeszcze tyle, żebyś mógł korzystać, jeśli to jest twój kapitał to powinienieś go inwestować a nie tracić tak szybko i łatwo. Ja zawsze byłem, jestem i będę oszczędny i na złe mi to nie wyszło, a wręcz przeciwnie. Takie jest moje zdanie.
Oszczędzam dość dużo, ale właśnie chodzi o to, żeby robić sobie za te oszczędzanie nagrody. I wyznaczać raz w czas, date w której możemy sobie na coś pozwolić, aby siebie nagrodzić za ciężką pracę! Teraz były święta + jade na wakacje + robię operację oczu, więc wydałem trochę wiecej niż zawsze! Ale właśnie takie nagradzanie siebie w dążeniu do celu, jest jak cheat meal podczas diety. Jest konieczny, bo inaczej byśmy poprostu zwariowali i nie dali rady trzymać rygoru i dyscypliny w dążeniu do celu. Nasza podświadomość działa tak, że jeżeli mamy wyznaczoną date, w której pozwolimy sobie na przerwe, wtedy możemy coś robić z podwójną siłą.


(08-01-2018 18:27)a00 napisał(a):  Bardzo fajny cel. Jak wyglądają zarobki internetowe oraz plany na ich poprawienie? Są już pomysły?
Narazie miałem dość wyczerpujący okres w pracy! Grudzień był dość pracowity, więc odstawiłem to na urlop, który zaczynam 15 i wtedy będę miał chwilkę, aby się na tym skupić!
pozdrawiam!


(09-01-2018 02:31)Xanter98 napisał(a):  Podzielił się tym na forum, więc krytyka jest jak najbardziej na miejscu.
Sam nie widzę sensu w wydawaniu 5k na ciuchy tylko po to, żeby mieć inne logo, no ale może miał w tym jakiś cel. Oczywiście jego sprawa, jak wydaje własne pieniądze, nie każdy ma obowiązek oszczędzać Wink
Powiem wam szczerze, że dużo marek jest takich, że płacimy tylko za logo. Ale są też takie gdzie faktycznie płacimy za jakość. Jedną z firm to właśnie Louis Vuitton. Mam orginalną torbę LV - zawsze jak podróżuje biorę ją ze sobą. Zawsze wiozę w niej około 20-30+ kg i do dziś jest w stanie nie tkniętym. Nawet niteczka nie odchodzi. Poprostu perfekcja. Miałem podróbke portfela LV który już się rozpada, więc teraz zdecydowałem się na orginał, bo firma jest naprawdę solidna.
Teraz testuje Polo, póki co mam dobre zdanie, ale zobaczymy ile produkty wytrzymają!


(09-01-2018 15:30)Snaggy napisał(a):  Każdy zarabia na swoje potrzeby, widocznie to byla jego potrzeba. Ktoś inny daje na tace w kościele, trzeci kupuje myszke za 400zł, czwarty telefon za 4k, piaty noze do kuchni po 6 paczek. I dlatego właśnie świat jest piękny.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

O wkońcu, znalazł się ktoś mądry na tym forum :-)
Dokładnie tak to działa. Jeżeli niechiałbym luksusowych rzeczy i zadowalał się zaużmy ciuchami z bazaru, nie musiałbym pracować ciężko i zarabiać więcej. Każdy kto chce zarabiać więcej i się rozwijać, chcę mieć jak najlepsze rzeczy typu ładny dom, luksusowy samochód itp. Jeżeli by tego nie chciał i starczało by mu życie na średnim poziomie to siedziałby jedynie przed tv lub grał w gry. Bo takie życie by mu wystarczało. Mi niestety nie wystarczy, chcę zwiedzić świat i jeździć klasycznym mustangiem w przyszłości ;-), więc pracuje na to cięzko! :-)

:-)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2018 15:33 przez Hidekii.)
Glosy: Pablo1878 (+1)
09-01-2018 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hidekii Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 47
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Wybudować dom...
Kto lubi kolor brązowy?
[Obrazek: sajpg_qxqrphw.jpg]
Glosy: DDK (+1)
14-01-2018 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #55
RE: Wybudować dom...
#wydaje.com
Dzienniki zakupów
Glosy: jackbriggs (+1), LightaCigarette (+1)
09-02-2018 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #56
RE: Wybudować dom...
(09-02-2018 21:19)Xanter98 napisał(a):  #wydaje.com
Dzienniki zakupów

Hehe
A miał być poradnik jak oszczędzać na codziennych wydatkach - teraz już rozumiem - kupować na Ali hehehw
09-02-2018 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 800
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #57
RE: Wybudować dom...
(09-01-2018 15:30)Hidekii napisał(a):  date, jade, wiecej, poprostu, przerwe, Narazie, orginalną, podróbke, orginał, wkońcu, niechiałbym, zaużmy, cięzko

Datę, jadę, więcej, po prostu, przerwę, na razie, oryginalną, podróbkę, oryginał, w końcu, nie chciałbym, załóżmy, ciężko.

Załóżmy, że za ciężko zarobione pieniądze chciałbyś po prostu oryginalne ubrania, w końcu nie te zużyte z bazaru. Na razie nie chciałbym byś myślał, że po tobie jadę, ale jeszcze kilka błędów, a datę publikacji każdego twojego posta, będę zaznaczał w kalendarzu jako dzień wyrafinowanej i oryginalnej rozrywki, na zasadach znajdź 10 błędów poniżej minuty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2018 18:47 przez dzemba.)
Glosy: LightaCigarette (+1)
10-02-2018 04:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tsubasa12 Offline
Banned
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Nov 2017
Forum Gold: 50.00
Post: #58
RE: Wybudować dom...
(10-02-2018 04:05)dzemba napisał(a):  
(09-01-2018 15:30)Hidekii napisał(a):  date, jade, wiecej, poprostu, przerwe, Narazie, orginalną, podróbke, orginał, wkońcu, niechiałbym, zaużmy, cięzko
chciał byś

chciałbyś
Glosy: dzemba (+1)
10-02-2018 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,325
Dołączył: May 2015
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 560.55
Post: #59
RE: Wybudować dom...
Myślałem że to dziennik o zarabianiu a nie chwaleniu się ile to wydało się na nowy sprzęt Tongue
Glosy: fusek (+1)
10-02-2018 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #60
RE: Wybudować dom...
(10-02-2018 20:42)Zaperr44 napisał(a):  Myślałem że to dziennik o zarabianiu a nie chwaleniu się ile to wydało się na nowy sprzęt Tongue
Żeby wydać trzeba zarobić ;d
10-02-2018 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: