Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)

Autor Wiadomość
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #31
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
Sprawdź:
Cytat:No a więc jednak się domagał pare osób pisało o suchych danych
SUCHE =/= SZTYWNE facepalm
Każdy wie że tu za wiele zmiennych by można było co do grosza przewidzieć wieloroczne dochody facepalm
Suche to suche czyli mniej wody lania więcej konkretów jak ma to wyglądać itd. Paniał?

Cytat:mój błąd że od razu opisu nie zrobiłem dokładnego opisu i wysżło małe zamieszanie(którego ja nie zacząłem)
Nie napisałeś tego co powinieneś napisać, to było wyłącznie powodem zamieszania bo o wszystko trzeba było się dopytywać. Nie ty zacząłeś zamieszanie, fakt tylko - TWOJE SŁOWA z 1 posta.
Wszyscy widzę nadal źli i niekumaci a ty możesz uszczęśliwić każdego Xpokerface Każdy lamer i przecież ty wiesz że każdy chce być bogaty... dorabiasz jako jasnowidz czy co? Jakie masz staty trafień? beka Nie masz czasu poznawać i przyjaźnić się ale mimo to wiesz co kto wie, czego oczekuje i w ogóle Rolleyes

Cytat:krytyka o charakterze prześmiewczym ma taki motywacyjny lub antymotywacyjny cel
Nie baw się w pseudo motywację bo forum jest od dzielenia się wiedzą a nie czytania że jak ktoś robi coś innego niż ty to jest od razu byle pajacem. Dupa wyżej od głowy? Każdy robi co chce i nie ci to oceniać a tym bardziej naśmiewać się z tego.

Cytat:Dlaczego piszesz od razu stracić?
Bo w przeciwieństwie od ciebie uważam że uczciwe jest pisać że można stracić. MOŻNA. Nigdzie nie pisałem że muszą stracić. KAŻDA inwestycja niesie ryzyko większe lub mniejsze. Jak zauważyłeś nawet jazda autem niesie ryzyko. Nie ma co się na nim skupiać ale trzeba być go świadomym a ty jakoś za bardzo podkreślasz pewność tej metody mimo wiedzy o wielu czynnikach niezależnych od ciebie. "Niemożliwe" w inwestycji to jak mówić że zawsze będzie świecić słońce.

Jeśli myślisz że forum istnieje po to by chwalić się pierdylirdami zarobków to dziwnyś. Jakbyś tu przesiadywał to byś poznał ludzi którzy zarabiają ale nie widzą sensu w przechwalaniu się i to z różnych powodów. Tysiąc to dla wielu śmiech na sali i spokojnie by weszli gdybyś od początku pokazał konkrety a nie swoją wyższość i brak szacunku do forumowiczów. Wystarczy wejść do galerii popatrzeć ze forum nie tworzą dzieciaki wyłącznie i klikacze PTC.
Kombinatorstwo internetowe... nie wiem jakie masz doświadczenie w netzarobku ale może cię zdziwi nie tylko kombinując można zarabiać w sieci. Idea

Wydźwięk mój jest taki że sposoby typu - zróbma zrzutę to będzie większy dochód to żadna nowość. Ty zachowujesz się jakbyś serio magiczny sposób znalazł. Jakoś nic nowego czego na forum by nie było nie przedstawiłeś prócz info o swoim systemie informatycznym który może wspomóc działania. Tak - dokładnie takich samych pomysłów jak twój nie było że: ty 20 tysi a inni po tysiu ale były inne kwoty, inne spóły. Przecież najmniejsze tu znaczenie ma kto ile da Rolleyes jak chodzi o podobieństwo pomysłów.

Tak pociągi zrozumiałem, po co to pisałeś też ale nie uważam by ktokolwiek oczekiwał wykładów matematyczno jakichś tam i te przykłady są ZUPEŁNIE zbędne szczególnie na tle wielu wcześniejszych prób dojścia na czym konkretnie będzie ta współpraca polegała. Pisałeś o swoim czasie, inni też mają ograniczony a jak zechcą poczytać o samolotach i pociągach to sobie wezmą książkę albo poproszą o wykład nie na temat. Rozumiem cel w jakim to pisałeś ale napisałeś parę ekranów tekstu o rzeczach o które nikt nie pytał a które są tematami dodatkowymi a nie faktami dotyczącymi współpracy. Pytaliśmy o konkrety a nie wykłady na tematy poboczne. Ktoś pyta wprost tyle razy to wypada na pytanie odpowiedzieć. Na co te samaliety i inne bzdety... No ale ok nie czepiam się więcej wodolejstwa bo sam często zbaczam z tematu.

Gdybyś chłodno kalkulował to byś nie oceniał innych. Racjonalnie rzecz biorąc to strata czasu. Kalkulacji poza tym nie było żadnych do czasu aż w końcu na 3 stronie tematu żeś opisał co i jak. Wcześniej była woda i obietnice. NIC ponad to.

Cytat:nie jest scamem ale muszę się upewnić realnie
Coś co nie jest scamem może nim się stać w każdej chwili. Jeśli chłodno kalkulować zacząłeś to bierzesz to pod uwagę zakładając długoplanowe działania mam nadzieję. Nie skupiaj się tak bardzo na tym bo każda firma może się zawinąć choćby nie wiem jakie miała zaplecze i kto za nią stał. Już nie takie upadki mega firm forum widziało Wink Były też upadki firm z którymi były podpisywane i papierki i zabezpieczenia, wizyty osobiste w siedzibach też były. Serio myślisz że to 100% zabezpieczenie? Nie. Ale chwali się to że podchodzisz w tej kwestii solidnie i to chcesz zrobić. To podstawa.
Jak się firma zawinie to pozostaje droga sądowa z tym że zazwyczaj jak coś się scami to nie ma kogo skarżyć... No chyba że interpol odnajdzie delikwenta dla ciebie Wink Jak ktoś poważny wałek uskuteczni to naiwnością jest myśleć że będziesz miał od kogo windykować swoją kasę. Na ale być może jeszcze nie przeżyłeś upadku poważnej solidnej firmy. Życzę byś takiego doświadczenia nie przeżył osobiście i nie wyrokuję że tak będzie w tym przypadku ale chodzi o to że zbyt duże znaczenie pokładasz w papierkach i zabezpieczeniach... One są przydatne ale są tylko gwarancją na papierku. W praktyce rzadko się udaje coś odzyskać ze scamu. Możesz mieć nawet sądową klauzulę wykonalności a grosza nie odzyskać. Tak bywa najczęściej bo przekręt zawsze robi tak by się zabezpieczyć przez wierzycielami.

Cytat:kto wam powiedział że zarejestruje spółke w polsce
Można domniemać cokolwiek skoro nic o tym nie piszesz... i wracamy do początku że jakbyś od początku pisał suche fakty a nie pierdoły to byśmy wiedzieli co i jak i nikt nie musiałby dociekać czy gdybać.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
24-05-2017 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
staleczka134 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #32
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
@moudyyy
tak atakujesz ludzi którzy klikają w reklamy lub kraniki a to twój temat:
http://zarabiam.com/Temat-Clixsense-problem-143974
i jeszcze jeden:
http://zarabiam.com/Temat-AutoMiner-nic-...amy-147574

hmm w pierwszym swoim poście pytasz ile się zarabia do minimum 8$. a u nagle w tym wątku piszesz że dajesz 20 tyś zł. na wielki biznes. wielkie posty piszesz czytajcie: lanie wody lub masło maślane.
szkoda że koniec tej bajki.

do wszystkich co będą chcieli zainwestować 1000 zł. bądźcie ostrożni.

jak masz taką kasę to sam inwestuj ale jak swoją kasę stracisz to płacz a jak kogoś innego to przecież wiadomo że ryzyko.
nie wiem tylko czy sam napisałeś tą bajeczkę czy ktoś inny zrobił i pranie.

napisałeś o zabezpieczeniach, ale wiec że jak firma chce oszukać to i nawet wynajmą na chwile jakąś serwerownie żeby ci pokazać że jaką to oni nie mają( choć też to nie wierzę ze byś pojechał)

piszesz ze masz program informatyczny który jest cudowny i wspaniały. ( też to nie wierzę ponieważ siedzę w informatyce już 30 lat, i z doświadczenia wiem że to tylko tak mówisz, aby przyciągnąć ludzi)

pomyśl sam masz firmę która wynajmuje moc dajesz promocję ktoś ci wpłaca 1BTC a ty mu dajesz od tak 0,5BTC na dzień dzisiejszy kurs 1BTC=9522 zł czyli 4761 zł mu dajesz . a gdzie twój zysk. stać cie na to?
nie sadzę.beka

szkoda ze robiłeś siebie takiego biznesmena który wie wszystko a z innych się wyśmiewałeś.

temat powinien być do zamknięcia

staleczka134, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2015.
Glosy: rachman (+1)
25-05-2017 06:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
moudyyy Offline
Banned
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Nov 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #33
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
Cytat:hmm w pierwszym swoim poście pytasz ile się zarabia do minimum 8$. a u nagle w tym wątku piszesz że dajesz 20 tyś zł. na wielki biznes. wielkie posty piszesz czytajcie: lanie wody lub masło maślane.
szkoda że koniec tej bajki.

A co Cię obchodzi o co pytam?
Testuje wszystko to że założyłem sobie konto na clicksense to nie znaczy że z tego korzystam
Sprawdzam po prostu jak to działa wypełniłem 2 ankiety i uznałem że się to nie opłaca
i powiedz co ma piernik do wiatrka co z tego że o coś pytam ile zarabia?
Co z tego że daje 20 tysięcy?
Dobra patrz tu jest moje konto ja jestem dosyć bogatym człowiekiem bo jestem programistą średnie zarobki tej brańzy to około 5-6 tyś PLN
a wiesz na czym polega ekonomia? Wiesz czemu chce wziąć ludzi do biznesu?
Dlatego że ekonomia jak nazywa wskazuje polega na oszczędzaniu

Proszę bardzo tu jest moje konto bankowe dla mnie jakieś tam 20 tyś to jest pryszcz ale jesteś trochę za głupi by to zrozumieć i zaraz wyzywasz od oszustów kiedy ja mówię ciągle o tym że wszystko możemy sformalizować a nawet się spotkać na real....

Cytat:napisałeś o zabezpieczeniach, ale wiec że jak firma chce oszukać to i nawet wynajmą na chwile jakąś serwerownie żeby ci pokazać że jaką to oni nie mają( choć też to nie wierzę ze byś pojechał)

Jak nie wierzysz to jedź ze mną co ty teologiem jesteś i bierzesz wszystko na wiare.
Zapraszam jak mieszkasz w PL kupujesz bilet i jedziemy razem
Dobra patrz to jest moje konto Smile
A to że ty jesteś dzieciakiem którego pewnie ktoś nie raz oszukał i ma uraz psychiczny że zostanie oszukany to wybacz ale nie moje wina

[Obrazek: pozdrowie_aqxhwae.png]
http://s2.ifotos.pl/img/pozdrowie_aqxhwae.png

Cytat:pomyśl sam masz firmę która wynajmuje moc dajesz promocję ktoś ci wpłaca 1BTC a ty mu dajesz od tak 0,5BTC na dzień dzisiejszy kurs 1BTC=9522 zł czyli 4761 zł mu dajesz . a gdzie twój zysk. stać cie na to?
Człowieku a kto Ci powiedział że ktoś patrzy na 50% straty na jednym kliencie jak firma ma np 1000 klientów to może np na 50 stracić i tak zyska widać że nie masz pojecia o czym piszesz. Mnie na to nie stać ale gigantyczne firmy na to stać aby czasem stracić

Cytat:piszesz ze masz program informatyczny który jest cudowny i wspaniały. ( też to nie wierzę ponieważ siedzę w informatyce już 30 lat, i z doświadczenia wiem że to tylko tak mówisz, aby przyciągnąć ludzi)

No tak siedzisz w informatyce 30 lat mająć 24 lata kurcze to Ty wyprzedzasz czas Big Grin
ale trick Ci z ukrywaniem wieku nie wyszedł.
Od tej chwili dla mnie jesteś zwkłym trollem

[Obrazek: wiekpng_aqxhspp.png]
http://s6.ifotos.pl/img/wiekpng_aqxhspp.png
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2017 09:30 przez moudyyy.)
25-05-2017 09:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hexagon. Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 69
Dołączył: May 2017
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #34
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
(25-05-2017 09:17)moudyyy napisał(a):  [Obrazek: pozdrowie_aqxhwae.png]
http://s2.ifotos.pl/img/pozdrowie_aqxhwae.png

PPM -> Zbadaj element.
Karta nie dodana, konto nie potwierdzone.
PS. Skoro masz tyle $ to czemu szukasz inwestorów zamiast sam inwestować?

#edit dodatkowo brak jakichkolwiek informacji + brak zdj profilowego Wink

Hexagon., dumny członek http://zarabiam.com od May 2017.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2017 09:36 przez Hexagon..)
Glosy: rachman (+1)
25-05-2017 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
staleczka134 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #35
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
Głupi to Ty jesteś bo chcesz naciągnąć ludzi na kasę.
Ale tu takich nie znajdziesz. Szukaj na innym forum naiwnych.
Co mnie twoje konto obchodzi możesz nie nawet miliony myslisz ze mi zaimponujesz mylisz się wręcz przeciwnie.

Czyli bajeczka trwa nadal
Ps. Fajnie mieć znów 24 lata Ale Coz czasu nie oszukam.
Nazywam mnie jak chcesz ale jeżeli ostrzeglem choć jedną osobę przed twoja bajeczka to się z tego powodu cieszę i jestem dumny że twój wałek nie wyjdzie.


Spinasz się że ktoś Cię roszyfrowal lub ma odmienne zdanie. Potrafisz tylko obrażać.

staleczka134, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2017 09:45 przez staleczka134.)
25-05-2017 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
moudyyy Offline
Banned
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Nov 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #36
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
Dalej próbujesz trollować?
staleczka134 Założyłeś nowe konto na nicku Hexagon. i to przed chwilą i głupka udajesz?

PPM -> zbadaj element to pokaże tym którzy chcą ale nie Tobie jak powiedziałem dla mnie jesteś trollem
Karta nie dodana - bo nie mam karty? po co mi ona? Zresztą co cię to obchodzi
Cytat:koro masz tyle $ to czemu szukasz inwestorów zamiast sam inwestować?
- po to by zaoszczędzić dlatego mam na koncie 132 tysiące bo oszczędzałem całe życie i optymalizowałem straty, inwestuje również sam w revshare itd ale chce zarobić milion i wrzucić sobie spokojnie na konto w szwajcarii i żyć tylko z lokat Smile
Bo taki mam plan ale do tego jeszcze około 3-ech lat drogi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2017 09:45 przez moudyyy.)
25-05-2017 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Hexagon. Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 69
Dołączył: May 2017
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #37
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
Oszczędności życia na niezweryfikowanym PP?
Widzę lubisz jechać ostro. No klikasz PPM->Zbadaj element i milion masz w kilka sekund Wink


PS. Z 1kk pln nie masz co startować nawet do banku w szwajcarii by żyć z lokat, co najwyżej do jakiegoś SKOK'u Chmielewskiego Jerk2

Hexagon., dumny członek http://zarabiam.com od May 2017.
25-05-2017 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
moudyyy Offline
Banned
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Nov 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #38
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
Cytat:Głupi to Ty jesteś bo chcesz naciągnąć ludzi na kasę.
Ale tu takich nie znajdziesz. Szukaj na innym forum naiwnych.
Co mnie twoje konto obchodzi możesz nie nawet miliony myslisz ze mi zaimponujesz mylisz się wręcz przeciwnie.

Czyli bajeczka trwa nadal
Ps. Fajnie mieć znów 24 lata Ale Coz czasu nie oszukam.
Nazywam mnie jak chcesz ale jeżeli ostrzeglem choć jedną osobę przed twoja bajeczka to się z tego powodu cieszę i jestem dumny że twój wałek nie wyjdzie.


Spinasz się że ktoś Cię roszyfrowal lub ma odmienne zdanie. Potrafisz tylko obrażać.
Udowodnij bo ja myślę że celowo robisz antyreklame bo po prostu zazdrościsz nic więcej

Cytat:Ps. Fajnie mieć znów 24 lata Ale Coz czasu nie oszukam
No sam w profilu sobie tak zapisałeś pewnie to zmienisz ale screeny już porobiłem Smile
a Admin jak będzie chciał to zweryfikuje

Jaki wałek powiedz ośle bo już nie wiem jak Cię nazywać o jakim wałku mówisz skoro tyle razy piszę że możemy się spotkać na real wymienic dowodami osobistymi itd
na czym polega ten wałek? Bo ja tutaj żadnego wałka nie widzę a jak ty widzisz to opisz na czym on polega bo tylko histeryzujesz i bredzisz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2017 10:12 przez moudyyy.)
25-05-2017 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
staleczka134 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #39
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
Ja nie robię multikont. Bo mi to nie potrzebne.
Jakbyś nie wiedział to za multikino banuja.

staleczka134, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2015.
25-05-2017 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
moudyyy Offline
Banned
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Nov 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #40
RE: Wspólny zakup pakietu (zbiorowe wydobywanie)
Powiem tak jak będę miał chwilkę wolnego czasu to nawet nagram filmik z tego paypala ale teraz pracuje mam chwile przerwy to piszę
spoko rozumiem twoje obawy ale nie wiem po co to trollowanie Wink
Cytat:łupi to Ty jesteś bo chcesz naciągnąć ludzi na kasę.
Ale tu takich nie znajdziesz. Szukaj na innym forum naiwnych.
Co mnie twoje konto obchodzi możesz nie nawet miliony myslisz ze mi zaimponujesz mylisz się wręcz przeciwnie.
Obchodzi Cię bo sam prosisz o dowody

Cytat:Czyli bajeczka trwa nadal
Ps. Fajnie mieć znów 24 lata Ale Coz czasu nie oszukam.
Nazywam mnie jak chcesz ale jeżeli ostrzeglem choć jedną osobę przed twoja bajeczka to się z tego powodu cieszę i jestem dumny że twój wałek nie wyjdzie.
Twoje konto profilowe mówi co innego trolluj dalej może naiwni uwierzą
Cytat:Spinasz się że ktoś Cię roszyfrowal lub ma odmienne zdanie. Potrafisz tylko obrażać.
to ty się spinasz i robisz antyreklame z zazdrości aż Ci piana cieknie z pyszczka.
Zesrałeś się a nie rozszyfrowałeś bo nawet nie wiesz jak mam na imię od tego trzeba zacząć, że o podstawy nie zapytałeś

Cytat:Oszczędności życia na niezweryfikowanym PP?
Widzę lubisz jechać ostro. No klikasz PPM->Zbadaj element i milion masz w kilka sekund Wink


PS. Z 1kk pln nie masz co startować nawet do banku w szwajcarii by żyć z lokat, co najwyżej do jakiegoś SKOK'u Chmielewskiego
żeby mieć pieniądze na paypal wystarczy zweryfikować email na uj mi karta?
A jak tego nie wiesz to przeczytaj regulamin paypala
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2017 10:57 przez moudyyy.)
25-05-2017 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odbierz 150 Zł Zwrotu Za Zakup Oc kroljulian 1 1,475 14-09-2021 13:16
Ostatni post: Hybrid1990
  +7 Monet za zakup 2 przedmiotów u jednego sprzedawcy Supermarket szymon344 2 586 15-11-2020 10:53
Ostatni post: Hybrid1990
  zakup domeny net Maniak2019 2 1,455 16-06-2020 17:30
Ostatni post: Hybrid1990
  zakup 1 BTC Rorschach. 3 504 17-03-2020 18:49
Ostatni post: Hybrid1990
  Zakup wozka dla dziecka Pawlak093 3 898 27-01-2020 19:23
Ostatni post: Roben

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: