Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów prawdy o revshare.... » Pora, by ktoś powiedział jak jest :)

Autor Wiadomość
mattxx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 27 +

Forum Gold: 50.00
Post: #1
Lightbulb Kilka słów prawdy o revshare....
Sprawdź:
Witam wszystkich.

Pod koniec tego miesiąca mija rok od rozpoczęcia mojej przygody z revshare.
W związku z tym postanowiłem zrobić krótkie podsumowanie. Pora by ktoś powiedział jak to naprawdę wygląda Smile

Moim zamiarem nie jest hejt, a jedynie uświadomienie początkującym osóbom czego mogą się spodziewać i jakimi prawami rządzi się branża Smile

Jeśli działasz lub masz zamiar zacząć inwestować w programy revshare lub HYIP zachęcam Cię do zapoznania się z moją opinią.
Pragnę zaznaczyć, że nie jestem przeciwny działaniu w tej branży. Uważam jednak, że należy działać z głową, przeanalizować poszczególne schematy działania PROGRAMÓW oraz LIDERÓW. Pamiętaj, że zdarzają się programy (określane perełkami), które dają zarobić nawet z samej inwestycji.


Obserwując świat braży revshare i HYIP (oba oczywiście są ściśle powiązane ze sobą) - najlepsze programy, Top Liderów, Naganiaczy na różne cuda, postanowiłem podzielić się kilkoma spostrzeżeniami nt. branży, zarabiania, nieudanych inwestycji (tracenia zainwestowanych środków)oraz sposobami na wciągnięcie "Kowalskiego" i manipulację nim.



Główna zasada programów revshare: Chcesz zarabiać? - Musisz polecać. Tylko z prowizji poleconych osiągniesz zauważalne efekty. Cały biznes polega na budowaniu struktury. Inwestując tylko i wyłacznie własne środki (bez polecania programu) oczywiście także zarobisz, jednak nie tak spektakularne kwoty. Będzie to np. 20% włożonej sumy w 2 miesiące. Porównując to np. z lokatą bankową może wydawać Ci się, że to złoty interes. Czym że jest 4% w skali roku do 20% w skali miesiąca! Jednak nie do końca tak jest...

Ryzyko jest znacznie większe niż w przypadku lokaty. Musisz liczyć się z tym, że program upadnie i żaden Lider nie wie kiedy to nastąpi. Pieniądze przepadną.


Mimo wszystko jest to łatwy biznes - bo co trudnego jest w wyklikaniu 10 reklam dziennie? Praktycznie całkowicie pasywne zarabianie... (mówię oczywiście o samej inwestycji bez polecania).
Pod warunkiem, że wejdziemy i wyjdziemy w odpowiednim momencie.



Top Liderzy, czyli Gwiazdy wszelkich transmisji live, webinarów, hangoutów, którzy rozbawieni i z uśmiechem na ustach przekazują Wam informację o problemach w programie, wstrzymaniu wypłat, czy nowym SCAMIE, do którego jeszcze niedawno zawzięcie rekrutowali i manipulowali ludzkimi emocjami. Dla nich przecież się nic nie stało, oni zarabiają na PROMOWANIU, a nie na inwestycji własnych środków. Dawno już wyszli na swoje. Niedługo zacząną nowy program i ich maszynka do robienia $$$ znowu ruszy pełną parą. Schemat działania poszególnych osób (Liderów) jest bardzo podobny.


Czym różni się jeden Lider od drugiego? Tak naprawdę niczym. Nie odniesiesz żadnych wyjątkowych korzyści zapisując się u jednego lub u drugiego. No chyba, że zapiszesz się u mnie w TAT (The Ads Team) wtedy dostaniesz darmowe dolary. Taka kryptoreklama Smile Przynajmniej usłyszysz prawdę i wiesz czego się spodziewać Smile


Nie zwracaj uwagi na szastanie i wymachiwanie pieniędzmi przed ekranem, czy na rozrzucanie dolarów w samochodzie. Nie trać zdrowego rozsądku, kiedy tylko padnie hasło "wolność finansowa", "pasywne zarabianie", "zarobki rzędu 10 000 miesięcznie za 10 minut pracy dziennie".



Przypominam, że to NIE JEST HEJT. To spojrzenie z (moim zdaniem) odpowiedniej perspektywy na zarabianie w internetowych programach czy to HYIP czy revshare.
Sądzę, że całkiem dobry i przydatny artykuł udało mi się wystukać na klawiaturze Smile


Komentarze mile widziane. Opinie pewnie będą podzielone.
Ciekawy jestem zdania zwolenników jak i przeciwników revshare.




Zapraszam także do kontaktu (PW). Jeśli chcesz działać w internecie (nie tylko w revshare) mogę podsunąć kilka pomysłów, podzielić się spostrzeżeniami a przede wszystkim pomóc w rozpoczęciu i "oświecić" osobę niezorientowaną w temacie.

Pozdrawiam. {nie zjedzcie mnie żywcem Smile }
Mattxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2017 18:43 przez mattxx.)
Glosy: weider91 (+1)
27-04-2017 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Kilka słów prawdy o revshare....
Cześć, szybkie pytanie. Mógłby mi ktoś wyliczyć ile bym zarobił w theadsteam, inwestując 1000$, trzymając tą kwotę w programie dwa miesiące? Pozdrawiam
27-04-2017 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mattxx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 27 +

Forum Gold: 50.00
Post: #3
RE: Kilka słów prawdy o revshare....
Wysłałem w PW link do kalkulatora zarobków w TAT.
27-04-2017 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zielarz019 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 87
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Kilka słów prawdy o revshare....
Hmm, przeczytałem Twoje przemyślenia - pozwolisz, że nie zgodzę się na nazwanie tego tworu artykułem.
Przede wszystkim prawdy o Rev-share nie napisałeś (Nigdzie nie widzę wzmianki o piramidzie finansowej).
Bardzo nieczytelnie się czyta Twój tekst, za duża czcionka i fakt, że praktycznie każde zdanie zaczynasz nowym akapitem jest bardzo niemiłe dla oka.

Temat poruszył już Mysc na swoim blogu - klik.

Co do pytania Mariuszeek, kalkulator według mnie nic nie zdziała - ostatnie dni działania TAT pokazały, że zdarzają się dni kiedy naliczenia są zbyt małe. Oficjalnie z 1000USD w 2 miesiące zarobisz 1200USD.

STS - najlepszy w Polsce!
30 zł bez depozytu, do 500zł bonusu, wypłata w 28 minut.
27-04-2017 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #5
RE: Kilka słów prawdy o revshare....
Ten "artykuł" to rozwinięcie kilku zdań:

1) Revenue share są bardzo ryzykowne
2) Trzeba polecać
3) Strona padnie, pieniędzy nie zobaczysz
4) Nie daj sie zwieść hasłami naganiaczy o wolności finansowej itd.

Według mnie totalnie nic nowego tutaj nie napisałeś, wałkowane tyle razy.. Tutaj kilka pożądnych artykułów w jednym miejscu od mysc'a:

http://zarabiam.com/Temat-Informacje-O-R...are-139522
28-04-2017 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Kilka słów prawdy o revshare....
(27-04-2017 18:30)Mariuszeek napisał(a):  Cześć, szybkie pytanie. Mógłby mi ktoś wyliczyć ile bym zarobił w theadsteam, inwestując 1000$, trzymając tą kwotę w programie dwa miesiące? Pozdrawiam

Jeśłli naliczenia beda cały czas na poziomie 2% dziennie to po 2 miesiacach masz 50% więcej pod warunkiem że bedziesz cały czas dokupowal z naliczeń nowe ad packi
28-04-2017 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare Captain 140 33,200 22-03-2022 16:09
Ostatni post: xdax1
  Jak zarobić od 100 do 250 pln w kilka dni, bądz od 500 do 2000 pln w 2/3 miesiące nitram 843 170,102 23-05-2019 12:17
Ostatni post: nitram
Its My Birthday! W jaki RevShare wejść ? Wawel23 18 8,359 14-08-2018 02:13
Ostatni post: giemza241

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: