Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]paypal - zrodlo finansowania? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]paypal - zrodlo finansowania? (/Temat-Rozwiazane-paypal-zrodlo-finansowania-9996)



[Rozwiązane]paypal - zrodlo finansowania? - nygus92 - 08-07-2010 22:57

elo!

w dzisiejszym restocku udalo mi sie zgarnac 300$, no ale mam maly problem (tak wiem lockerz i paypal musi byc na tym samym emailu - mam) ale na maila przyszlo mi cos takiego

Cytat:Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Krzysztof ...). Dziękujemy za założenie konta PayPal. Twoje konto jest już aktywne. Przed dokonaniem pierwszej transakcji musisz jeszcze tylko dodać źródło finansowania.Jak dodać źródło finansowania do konta PayPal?1.Przejdź do strony http://www.paypal.pl i zaloguj się do swojego konta PayPal.2.W polu Powiadomienia kliknij łącze Powiąż kartę z kontem PayPal i potwierdź ją.3.Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

o co chodzi? z jaka kartą mam wiązać moje konto na paypalu? nie mam takiej ( bo tam do wyboru Visa, MasterCard, American Express ). co mam zrobic? dzieki!


RE: paypal - zrodlo finansowania? - cinexik - 08-07-2010 22:59

idz skocz z okna...

a tak na serio to po prostu chca zebys jakby "poalczyl" karte kredytowa z kontem paypal.
nie musisz tego robic, mozesz byc "polaczony" przelewem pocztowym.
nie musisz nic robic.


RE: paypal - zrodlo finansowania? - nygus92 - 08-07-2010 23:02

(08-07-2010 22:59)cinexik napisał(a):  idz skocz z okna...

dobra, wypróbuje... a tak na serio to dzis zakladalem paypala na szybko, wiec wybaczcie, mozna zamknac Smile

@up, dzieki


[Rozwiązane]paypal - zrodlo finansowania? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.