Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik PPA (/Temat-Dziennik-PPA-99951)

Strony: 1 2


Dziennik PPA - VoreCC - 20-10-2014 09:11

Zdecydowałem się założyć dziennik PPA, ponieważ wcześniej zarabiałem na PPI i skracaniu, trochę niesystematycznie, ogółem od marca (wtedy zainteresowałem się zarabianiem w sieci dzięki ZC) zarobiłem około 2500zł, 95% tej kwoty to PayPerInstall. Czasy media-kings niestety minęły i przerzucam się do Karcza.

Ponieważ moje zarabianie w sieci zawsze było mało konsekwentne i takie okresowe, teraz mam zamiar wziąć się w garść i codziennie dodawać jedną niszę. Na początek dla siebie wybrałem portal BlogLock, wydaje mi się pewny i idealny na pierwszy ogień. W rozpoczęciu dużo pomogli mi @[Klin] i @[AnnaKa] za co bardzo im dziękuję.

Nazywam się Bartek, mam 15 lat, jestem uczniem 3 klasy gimnazjum. Jak już wspomniałem wszystko co do tej pory zarobiłem, a sporo się tego uzbierało i kieszonkowe to dla mnie ogromne, zarobiłem dzięki zarabiam.com. Były po drodze stellary i bitcoiny, było 22,50 zł na Freebiz i 19,25 na Hotcash, było Shorte i Adfly, były fanpage (którymi dalej się zajmuję, obecnie mam dwa 17k i kilka mniejszych). Chcę zarabiać na poważnie żeby odciążyć trochę rodziców- jak to będzie regularne 600 zł miesięcznie to byłoby dużo.

Teraz tylko czekam na pierwszego leada, postawiłem bloga, dzisiaj wieczorem podeślę go Klinowi do oceny. Wrzucę dzisiaj z 5-6 filmów, są to 3 nisze. Nagrywam pulpit i sam je obrabiam, tak samo robię z "hackami" którę przygotowuję wyłącznie dzięki temu poradnikowi, niestety nie znam autora Undecided http://vimeo.com/71801027

Postaram się codziennie robić podsumowanie, niestety szkoła często od 7:30 do 15 i czasu będzie mało, niektórzy się zaśmieją, ale od tej małej matury się przecież zaczyna dalsza kariera. Smile


RE: Dziennik PPA - ZexKox - 20-10-2014 09:35

Życzę wytrwałość w dążeniu do celu Wink


RE: Dziennik PPA - full2000 - 20-10-2014 09:40

Powodzenia kolego! Big Grin Ja nadal siedzę w PPI.


RE: Dziennik PPA - Klin - 20-10-2014 09:42

Zycze powodzenia, bede zagladac ; )


RE: Dziennik PPA - nasgaroth - 20-10-2014 10:25

Mądry ruch z PPA, powodzenia życzę Smile


RE: Dziennik PPA - Karpik - 20-10-2014 10:48

Działaj i systematycznie wrzucaj swoje postępy Smile


RE: Dziennik PPA - AnnaKa - 20-10-2014 12:41

Powodzenia ! Życzę jak największych zarobków.


RE: Dziennik PPA - VoreCC - 20-10-2014 19:19

Dzień 1

Wykonałem dzisiaj dwa nowe hacki w VB, jeden dodałem odrazu na stronę. Wysłałem dwukrotnie (z innych kont) film z jednej z nisz na YouTube i nabiłem im botem 301+. Nie znam się na SEO i najprawdopodobniej to będzie jedyna metoda pozycjonowania jaką będę stosował w tym miesiącu.

Zauważyłem poważne braki w kontach na YT. Na szczęście zostało mi ok. 50 starterów z czasów facebooka- czuję że jeden dzień poświęcę tylko na ten cel.

Generalnie pierwszy dzień jak pierwszy dzień- przygotowania i budowanie zaplecza. Pierwszego leada spodziewam się niewcześniej jak za 3 dni Wink

Znalazłem dwa bardzo ciekawe boty na CPAElites. Jeden to YouTube Gold Miner (przeszukuje YT na podstawie słowa kluczowego, znajduje najlepsze tagi itd. Polecam) drugi to YouTube 301 Nigguh (służy do szybkiego wbijania 301, zajmuje to ok. 3 minuty.


RE: Dziennik PPA - 4funsecond - 20-10-2014 19:55

Świetnie się zapowiadasz, obserwuję Wink


RE: Dziennik PPA - Klin - 21-10-2014 16:50

Niestety metoda InstaRank (+301) została spatchowana przez YT. Nie przynosi już takich efektów co np w wakacje.

Zacznij także czytać na temat SEO Smile