Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania (/Temat-Bitclub-Network-zarobek-na-kryptowalutach-bez-polecania-99912)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - Magisterek - 23-08-2016 23:11

Ale w sumie o to mi chodzilo, tutaj wez wyczaruj 500, tu nagle dodatkowe 100..


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - rafi213 - 24-08-2016 18:35

Właściciel Russ potwierdził, że na 100% ruszy arbitraż 1 września.
Zyski będą od 10 do 20% miesięcznie Wink


Ps. Arbitraż jednak nie ruszył Sad jak wytlumaczył to Russ to z uwagi na fakt że mieli za dużo chętnych bo na pakiety na kilka milionów $ a rynek btc okazuje się za to za płytki bo wtedy by tradowali sami ze sobą .


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - mala_mi83 - 02-11-2016 20:19

a podpowiedzcie jak można kupic te częsciowe udziały w pulach za 0,01 btc?

a podpowiedzcie jak można kupić te udziały za 0,01 btc?


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - jur - 10-02-2017 16:36

jak sytuacja? jesli ciagle kopia a koparki potwierdzone chetnie zainwestuje


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - rafi213 - 10-02-2017 18:39

Tak ciągle kopią, wydobycie jest udokumentowane na blockchain, z tym że główny powód dla kórego nie aktualizowałem tego tematu był fakt że Bitclub Network wycofał się z robota do tradingu,więc ta opcja zarobkowa odpada.
@jur musisz miec też na uwadze jeśli chcesz zainwestować ze bez polecania obecnie zarobki na pakiecie za 500$ to w przeliczeniu na $ około 15-20 $ miesiecznie, (duża liczba inwestorów i wzrost trudnośći wydobycia) więc zwrot jest bardzo długi, każdy udział potem nawet ten częściowy z reinwestycji nalicza 1000 dni jeśli to ci nie przeszkadza to możesz wchodzić, dostaniesz też troche clubcoinów w gratisie.


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - mathe_0 - 10-02-2017 20:06

Czyli jest to inwestycja na rok dwa a nawet wiecej, takze moim zdaniem ciut lepszym rozwiazaniem bedzie inwestycja w nowo powstałego dascoina


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - vomar123 - 10-02-2017 22:17

W tej chwili jest około 100 PH/S mocy. Do końca marca ma być dodanych 50 PH/S mocy, co powinno oznaczać kolejny wzrost zarobków. Właściciele zapowiadali, że do końca roku ma być ogółem 300 PH/S. No i czekamy ciągle na CoinPay, co też przełoży się na wzrost zarobków.


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - rafi213 - 11-02-2017 01:23

no właśnie ta platforma coinpay powstaje i powstać nie może Smile


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - mathe_0 - 11-02-2017 11:24

coinpay? na czym bedzie polegac, bo wiem ze juz mozna płacic na niektorych stronach bitcoinami


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - jur - 11-02-2017 13:58

dzieki rafi za info
dlugi czas zwrotu inwestycji to dla mnie nie problem. Rownie dobrze kurs BTC moze w ciagu roku wzrosnac 3 krotnie i wtedy sie skroci.
Bardziej mnie interesuje jak oceniasz zywotnosc tego projektu? I ciekawi mnie jak to jest z ta ich moca wydobywcza bo wyczytalem , ze kazdy moze z nimi kopac. Jest jakies info jaka faktycznie jest moc bitclubu