Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania (/Temat-Bitclub-Network-zarobek-na-kryptowalutach-bez-polecania-99912)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - rafi213 - 30-01-2016 13:21

UWAGA: Ostatnie 2 dni starego planu marketingowego, kto jeszcze wykupi jedną z pul dzisiaj lub jutro to załapie się jeszcze na przynajmniej 1000 dni naliczeń, każdy zakup po od 1 lutego to 600 dni naliczeń !

Ja postanowiłem dopłacić aby wypełnić całkowicie dwie najtańsze pule i tak to u mnie wygląda:

[Obrazek: 20fdedw.jpg]

Oficjalny filmik BitClub Network przetłumaczony na język polski.






RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - espo - 16-06-2016 12:38

Jak tam kondycja firmy?
Zastanawiam się czy dołączyć, ale jedynie martwię się długim już czasem działania firmy.
Pozdrawiam.


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - rafi213 - 17-06-2016 13:54

Kondycja firmy na nie zmienionym poziomie. Nie sugerujcie się czasem działania, bo firma posiada własną kopalnie na Islandii i wydobywa bloki btc to zostało już wielokrotnie potwierdzone Smile

Przy okazji wrzucam najnowsze informacje :

1. Jeżeli komuś jeszcze wyskakuje błąd na stronie to zróbcie sobie "czystkę" na cookies.

2. Ze względu na przenoszenie serwerów wystąpił błąd w naliczeniu 7-11 czerwca 2016 (ale, zostało to już wyrównane).

3. Wypłaty Bitcoin, ClubCoin, Ethereum będą teraz opóźnione do 24h ze względu na zmianę serwera.

4. Nastąpił zakup nowego sprzętu z BitFury i BITMAIN. Bitmain posiada nowy sprzęt Antminer S9 w technologii 16nm (najnowszy sprzęty tak jaki ma BitFury).
Na bieżąco będziemy informowani ile mocy dojdzie.

5. ETHEREUM = ostatnia możliwość pakietu 22 czerwca.
Później ETH przejdzie na Proof of Stake (będzie można wspólnie kopać z BitClub), a ten sprzęt 2 opcje (dostanie osoba, która zakupiła) lub znowu wspólnie będziemy kopać inną kryptowalutę.

KOLEJNE 30,60,90 DNI....

CoinPay.co = platforma marschantowa - już trwają testy itd... "za chwilę" ruszy.

Nowa statystyka
Będzie miał każdy czarno na białym co w jakim % posiada moc obliczeniową BitClub Network

Portfel dla ClubCoin i Bitcoin

BitClub App (aplikacja dla BitClub)

Zabezpieczenia i autoryzacja żeby bezpiecznie móc się poruszać po swojej stronie
Mobilna aplikacja na smartfony


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - espo - 23-06-2016 23:08

Dzięki za szersze info. Wbijam za 1000$ Smile


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - rafi213 - 24-06-2016 11:27

Spoko, dane kontaktowe do mnie masz jakby co w sygnaturce, zawsze możesz pisać jakby coś było nie jasne.
Mój link do rejestracji znajdziesz w pierwszym poście Smile


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - rafi213 - 05-07-2016 22:38

A tak dla przypomnienia, tak płaci nieprzerwanie bitclub, ostatnia zlecona wypłata :

[Obrazek: 15n4v8i.jpg]

A na przełomie sierpnia/września firma będzie też zarabiała na tradingu btc, obecnie jest testowany robot o wartości 3 mln $ to informacje od właściciela kopalnii.


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - rafi213 - 06-07-2016 13:33

A teraz wrzucam już sprawdzone informacje, Bitclub wkracza na zupełnie inny poziom Smile

Firma działa od 2 lat i wprowadza wkrótce:
- robot do tradingu Bitcoinem (również innymi
kryptowalutami), który kosztował firme ponad
3 miliony dolarów,
- robot nazywa się "He" i działa już od 3 lat,
jego historia zarabiania została udokomentowana!
- od 3 miesiecy firma testuje tego robota
swoim własnym kapitałem w kwocie 2 milionów
dolarów, wyniki są oszałamiajace!
- ten robot może manipulować ceną Bitcoina na
swiecie i może tradować maksymalnie 3 miliardami
dolarów dziennie!!!
- firma bedzie płacić zarobku 10-20% miesięcznie
(na 99% na początku sierpnia zostanie to wdrożone),
- pakiety tradingowe ktore bedziemy zakupywać
będa bezterminowe (czyli nie musimy np. odnawiać
pakietów co 12 miesięcy),
- minimalny pakiet będzie za $500, pozostałych
pakietów jeszcze nie znamy,
- najwiekszy pakiet bedzie za $25000 lub $50000
(w takim pakiecie oprócz zarobkow generowanych
przez firme bedziemy dostawać sygnały do tradingu
w jakim momencie kupić lub sprzedać bitcoina)
- jedna osoba moze posiadac nielimitowana liczbe
kont z pakietami
- 13 lipca w Kuala Lumpur (Malezja) na evencie
firmy bedzie ten robot pokazany wszystkim obecnym
(będzie demo na żywo)
- plan marketingowy pozostaje bez zmian i struktury
pozostają te same Huh


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - Fremen - 07-07-2016 21:24

Jestem ciekaw tego projektu. Chociaż mam doświadczenie na Forexie, również z robotami, to mam spore obawy czy owy robot będzie aż tak zyskowny i jak będzie "ruszał" całą giełdą btc.


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - todek78 - 08-07-2016 21:30

Robot działał już 3 lata i Russ sprawdzał jego historię, a teraz od 3 miesięcy sam go testuje z kapitałem 2 mln$. Historia robota mówi, że miesięczne zyski to 10-20%. 13 lipca w Malezji ma być prezentacja możliwości robota Smile


RE: Bitclub Network - zarobek na kryptowalutach bez polecania - iPlusOfficial - 08-07-2016 21:58

Jaka jest minimalna inwestycja?