Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Strona PPA z prawdziwego zdarzenia (/Temat-Strona-PPA-z-prawdziwego-zdarzenia-99891)



Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - VoreCC - 19-10-2014 10:03

Zaczynam zarabiać w PPA, wcześniej z podobnych zarabiałem głównie na PPI i bawiłem się troszeczkę na catshare (PPD). Czy warto tworzyć stronę PPA z prawdziwego zdarzenia, z hostingiem i końcówką .com, czy lepiej jednak zakładać blogi masowo na wordpressie i blogspocie?

Pozdrawiam Smile


RE: Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - exxthc - 19-10-2014 10:17

Oczywiscie ze sie oplaca zalozyc bloga z prawdziwego znaczenia Smile Jesli zaczynasz to nie bedziesz mial porownania no ale musisz mi zaufac ze jesli zainwestujesz w hosting i domene to bardzo szybko Ci sie zwroci.


RE: Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - malpa2 - 19-10-2014 12:18

Lepiej raz a porządnie Wink


RE: Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - Klin - 19-10-2014 12:38

Oczywiscie ze hosting + domena jesli masz na to fundusze.

Ja lubie zakladac Landing Page pod konkretna nisze wiec prawie do kazdej niszy mam osobna domene


RE: Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - VoreCC - 19-10-2014 15:47

Wybrałem bloglocka na początek, jako że Karczu wydaje mi się pewny Smile Ale z rady Klina skorzystam, będę zakładał jednego bloga na jedną niszę, z racji twojego doświadczenia na pewno zadziała Tongue


RE: Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - Klin - 19-10-2014 17:33

(19-10-2014 15:47)VoreCC napisał(a):  Wybrałem bloglocka na początek, jako że Karczu wydaje mi się pewny Smile Ale z rady Klina skorzystam, będę zakładał jednego bloga na jedną niszę, z racji twojego doświadczenia na pewno zadziała Tongue

Dobry wybór, Karczu jest w porządku

Ja działam przeważnie w ten sposób ponieważ pozycjonuje metodami BlackHat SEO. Zaś blog multiniszowy to trochę inna para kaloszy

Poczytaj o churn & burn, redirect 301 i PBN


RE: Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - VoreCC - 19-10-2014 19:02

@[Klin] Mógłbym podesłać ci link do bloga jaki udało mi się ustawić, żebyś tylko zerknął okiem? Smile


RE: Strona PPA z prawdziwego zdarzenia - Klin - 19-10-2014 20:50

(19-10-2014 19:02)VoreCC napisał(a):  @[Klin] Mógłbym podesłać ci link do bloga jaki udało mi się ustawić, żebyś tylko zerknął okiem? Smile

Oczywiscie tylko teraz mam pelna skrzynke a dzis juz nie mam sily odpisywac na te PW. Wiec zglos sie jutro najlepiej wieczorem ; )