Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro (/Temat-Poradnik-Konfiguracja-Nisza-Allegro-99837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 18-10-2014 13:36

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik opisujący dokładną konfigurację + niszę allegro ( do poradnika gratis pomoc od autora ) .
2.Opis przedmiotu : Sama nisza to towar WIRTUALNY a minimalna inwestycja to około 230-250zł . Zysk gwarantowany ( dołączam screen'a z moich wypłat )
3.Zdjęcia :
[Obrazek: xx56vns.png]

4.Kontakt : PW
5.Cena : 250zł / Całą konkurencję " szlag trafił " , sprzedaje tylko kilka osób . (Dodane 27.11.2014)
[b]6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal/Przelew


Jak ww. do poradnika dołączam pomoc techniczną via GG .

Dlaczego sprzedaję ? Nie z powodu braku czasu ale z powodu TAK DUŻEGO zainteresowania że sam nie
jestem w stanie zaspokoić " potrzeb klientów " - Amen .

Pomimo małego zamieszania wokół poradnika i tak postanowiłem go sprzedać , osoba która najprawdopodobniej go ukradła nie zrobi z niego pożytku z powodu kilku małych błędów Wink


(19-10-2014 19:04)poczmail napisał(a):  Recenzja:

Poradnik opisuje zarabianie na sprzedaży wirtualnego towaru, do którego pozyskania rzeczywiście potrzebna jest jednorazowa inwestycja w kwotach, o jakich wspomina autor tematu. Na zdecydowany plus metody wpływa jej pomysłowość i same wykonanie, owocujące po odpowiedniej konfiguracji pół-automatyczny system sprzedaży. Całość, choć krótka i napisana prostym, momentami chaotycznym językiem, jest łatwo przyswajalna, a w razie problemów z poszczególnymi etapami, autor do tej pory chętnie pomaga i odpowiada na wszelkie pytania czy wątpliwości.

Generalnie na niszy istnieje spora konkurencja, a każda sprzedana sztuka poradnika dodatkowo podnosi rywalizację na rynku, jednak śledząc bieżące aukcje i ilość sprzedających oraz sprzedanych sztuk, chodliwość opisywanego towaru jest na tyle wysoka, by przy rozsądnym działaniu z łatwością wbić się w grono klientów. Dodatkowymi atutami niewątpliwie może być płatna promocja, czy umiejętność stworzenia zachęcającego opisu aukcji Allegro. Koszty ceny poradnika, jak i inwestycji w nasze wirtualne dobro powinny, w krótszej- lub dłuższej- perspektywie czasowej, z pewnością się zwrócić, a tempo to zależy od takich czynników, jak m.in. ilość sprzedanych egzemplarzy metody, stopień zaangażowania w czynności opisane w poradniku, reklama aukcji itd., gdyż popyt kształtuje się na mniej więcej ustabilizowanym poziomie. Zainteresowani stałym zarobkowaniem w ten sposób powinni posiadać działalność gospodarczą, w związku z czym według mnie cena poradnika mogłaby być delikatnie niższa, aczkolwiek jego jakość i tak stoi na wysokim poziomie, więc jeśli zapłacimy – to przynajmniej wiemy za co. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najbardziej wartościowych poradników ostatnimi czasy - z czystym sumieniem mogę go polecić, choć jak już wspominałem, nie w niemilimitowanych ilościach!



Poradnik opracowany przez Doseq & Stalmer .


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Szrejter - 18-10-2014 14:05

Rezerwacja! Tongue


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Lavilare - 18-10-2014 15:09

Również rezerwuję Smile


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Wassabi88 - 18-10-2014 18:51

Po jakim czasie zwraca się koszt poradnika i początkowej inwestycji? Czy są to jakieś klucze? Ile miesięcznie można z tego wyciągnąć?


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - create - 18-10-2014 19:02

Inwesytuje 230zl w Towar i sprzedaje go za 100zl drozej co daje mi ogolnie na jednej inwestycji ok 100zł zysku zgadza sie? Czy po prostu inwestujemy te 200zl w Towar i z tego mamy 1000zł czystego zysku?

Pozdrawiam


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 18-10-2014 19:22

@Wassabi88
Koszt poradnika zwraca się po jednym dniu . ( Widać na ss )

@create
Nie , nie inwestuje w żaden towar ani nie sprzedaje go drożej .


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - create - 18-10-2014 19:26

No dobrze ale sam napisales ze potrzebna mininalna inwestycja w kwocie 250zl. Czyli kupuje poradnik inwestuje 250zl i to wszystko? Nielimitowane przyplywy gotowki? Czy po jakims czasie po jakiejs ilosci sprzedazy od nowa potrzebna bedzie inwestycja aby kontynuowac aukcje?

Pozdrawiam

PS2. Czyli srednio po inwestycji 250zl jaka kwote jestem z tego wyciagnac?


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - BloNdyN - 18-10-2014 19:29

Poradnik kupujesz za 200 + inwestujesz 250 - 450zl zainwesotwales. Potem masz czysty zysk w jedne dzien nawet wiecej, schodzi to dosc szybko Smile

Miesięcznie dużo wyciągniesz ale bez dg bo to sprzedaz ciagla to chyba sie nie opalca ale nikt nie ma dg Smile


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 18-10-2014 19:29

Inwestycja to kwestia wpłaty co miesięcznej jednak tutaj więcej zdradzić nie mogę .

Po wpłacie 250zł maksymalnie 2000zł/msc
po 400zł maksymalnie 4000zł/msc .


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Wassabi88 - 18-10-2014 19:29

Jaka jest konkurencja? Czyli sprzedajemy coś co sami zrobimy, dobrze rozumuje?