Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagly spadek pozycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Nagly spadek pozycji (/Temat-Nagly-spadek-pozycji-99820)

Strony: 1 2 3


RE: Nagly spadek pozycji - patryk0407 - 18-10-2014 14:13

Jeśli po tygodniu nic nie da, to blog jest do "wywalenia". Ale pousuwaj wówczas toksyczne backlinki i jak chcesz to pozycjonuj sam tak by filtr został zdjęty, wówczas strona wróci Smile

Brawo, napisz i zobacz co będzie później Smile


RE: Nagly spadek pozycji - makingmoney - 18-10-2014 17:37

...


RE: Nagly spadek pozycji - create - 18-10-2014 18:21

Widze bardzo duzo ludzi dotknal update pingwina w tym rowniez mnie. Ot co przynosi blackhat ale coz zrobic taki nasz los. Dotknieci Panda laczmy sie w bolu;(

I od nowa trzeba zebrac dupe w troki i wszystko zaczynac . Zmudna ta robotaWink

PozdriawiamSmile


RE: Nagly spadek pozycji - exxthc - 18-10-2014 19:48

Czyli pozostaje jedynie czekac? Cool


RE: Nagly spadek pozycji - create - 18-10-2014 20:10

@exxthc niestety już nic więcej Ci nie odpowiem z powodu braku miejsca w twojej skrzynce.


PozdrawiamSmile


RE: Nagly spadek pozycji - Klin - 18-10-2014 20:24

Dokladnie, kolejna wersja zwierzaka od google Pingwin 3.0

Obstawiam ze jest to tylko ulepszenie poprzedniej technologi, na nowo przeliczanie disavow

Zobaczymy wszystko w najblizszym czasie


RE: Nagly spadek pozycji - exxthc - 18-10-2014 20:29

Czytalem ze nie tylko mi ta aktualizacja zrobila taki kipisz Undecided Podobno teraz w top10 wiekszosc to jakies nowe stronki etc


RE: Nagly spadek pozycji - Klin - 18-10-2014 20:33

(18-10-2014 20:29)exxthc napisał(a):  Czytalem na konkurencyjnym forum ze nie tylko mi ta aktualizacja zrobila taki kipisz Undecided Podobno teraz w top10 wiekszosc to jakies nowe stronki etc

Niekoniecznie takie nowe, pewnie maja lepszy profil backlinkow. Zaspamowane strony smieciowymi backlinkami powinny najbardziej odczuc aktualizacje

Ps. Moja strona z 1 pozycji spadla na 5

Poczekam kilka dni i trzeba sie brac za robote


RE: Nagly spadek pozycji - szybkikwit - 19-10-2014 11:54

moja strona poleciała bardzo w doł ... Jeszcze do tego ktos mi linkował strone jakimś gównem i teraz wszytsko od nowa ...


RE: Nagly spadek pozycji - create - 19-10-2014 12:29

(19-10-2014 11:54)szybkikwit napisał(a):  moja strona poleciała bardzo w doł ... Jeszcze do tego ktos mi linkował strone jakimś gównem i teraz wszytsko od nowa ...


No to zabieramy się do pracy szybki : ) W tylu zawsze raźniej się robi Tongue