Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki zarobek za jednego klienta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Jaki zarobek za jednego klienta (/Temat-Jaki-zarobek-za-jednego-klienta-99817)



Jaki zarobek za jednego klienta - elek71 - 18-10-2014 02:41

Siemanko Wink
Pytanie nastepujace: ile zarabiam jeżeli 'klient' zatwierdzi tą subskrypcje sms wpisujac otrzymany na telefon kod pin ? (chodzi mi tutaj ze ile ja dostane jak mu zje kase z telefonu za otrzymanego smsa)
pzdr.


RE: Jaki zarobek za jednego klienta - AnnaKa - 18-10-2014 03:15

Wszystko zalezy od tego jaka to bedzie oferta.


RE: Jaki zarobek za jednego klienta - elek71 - 18-10-2014 03:31

Jak mam to rozumiec ?
Bo chciałem sam sobie sprawdzic jak to wyglada, wrzucilem jakas piosenke na astro (5mb), skopiowalem link, zresetowalem router, wszedlem w ten link i chcialo moj nr telefonu tak ze wiem ze zaraz jakis pin mi przysla zebym wpisal i bedzie mi codziennie kase zjadac xD chcialem własnie sie dowiedziec ile miał bym % z tego przykładowo jednorazowego smsa (komuś zjada z telefonu 4zl to ile ja dostane)


RE: Jaki zarobek za jednego klienta - Devil877 - 18-10-2014 17:19

Tak jak kolega wyżej napisał to zależy od oferty jaką wykona "ofiara" . Stawki mogą wyglądać tak.. np. od 1.30 do 3.00$ (to tylko przykład) .


RE: Jaki zarobek za jednego klienta - Kaspirek - 20-10-2014 17:37

Nie wiem czy takie sposoby są legalne Wink samemu sobie nabijać kaske . Ale musisz regulamin poczytać itp


RE: Jaki zarobek za jednego klienta - sergio90 - 13-01-2015 22:50

Szkoda kasy z konta, a jak na puste to poleci jako fraud.


mi dzis wpadł lead z PL za 2.67$ wiec całkiem niezle.


RE: Jaki zarobek za jednego klienta - pradomaniak - 15-01-2015 21:30

Jak sam nabijasz to astro potem Cię banuje z tego co wiem.

Najwięcej na jednym kliencie miałem coś koło 45$. Dwa razy oferta dobra z francji - plik + update.