Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacje o wypłatach w FireSub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Informacje o wypłatach w FireSub (/Temat-Informacje-o-wyplatach-w-FireSub-99809)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - Assasinoo - 28-08-2015 13:19

@[dawo62] podejrzewam, że to Twoja pierwsza transakcja sprzedaży na paypalu? Jeśli tak to poczekasz sobie coś koło 21-28 dni na odmrożenie.


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - dawo62 - 28-08-2015 13:47

Możliwe. Nigdy nie miałem takiej sytuacji, pieniądze przychodziły i nie były zamrożone. Najgorsze jest to, że są one mi potrzebne i gdybym wiedział, że coś takiego nastąpi to zleciłbym wypłatę na konto bankowe... No ale co zrobić

Po akceptacji przez Damiana pokazuje mi taki tekst: " Pamiętaj, aby dodać dane wysyłki lub śledzenia przesyłki. Ta płatność będzie zablokowana do 31 sierpnia 2015. Środki mogą być dostępne wcześniej, gdy upewnimy się, że transakcja przebiegła pomyślnie."
Jak mogę im pomóc w tym "upewnianiu się"? Zadzwoniłbym na infolinię jednak nie wiem co powiedzieć, kiedy spytają się za co dostałem te pieniądze.


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - CHWDP - 30-08-2015 21:01

Dlaczego nie moge wyplacic? mam dostepne do wyplaty 4 zl ale saldo 54?

Brak dostępnej wystarczającej ilości środków do wypłaty a mam przeciez 54 zl...


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - comanche - 30-08-2015 21:18

1go wrzesnia zlecisz wyplate, saldo to ogolnie ile masz, ale z tego miesiaca saldo bedzie dostepne do wyplaty o 1 wrzesnia


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - Assasinoo - 30-08-2015 21:23

@[CHWDP] uzbierać musisz 100 zł aby wypłacić wypłatę na paypala lub ekspresową na konto, lub poczekać tak jak UP napisał do 1 września, wtedy wszystkie środki przejdą w dostępne do wypłaty i 50 zł sobie puścisz na konto ; )


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - dawo62 - 16-10-2015 08:52

Czy dziś idą normalnie wypłaty ekspresowe?


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - Karewer - 16-10-2015 09:49

A dlaczego nie?


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - dawo62 - 31-10-2015 23:40

Czy wypłaty na PayPal są wypłacane w niedzielę?


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - FireMedia - 01-11-2015 13:09

Wypłaty są realizowane 7dni w tygodniu o ile jest racjonalne uzasadnienie.
Nie ma np sensu realizować wypłat na konta bankowe w weekend skoro i tak dojdzie dopiero w poniedziałek.
Najlepiej zlecać wieczorem danego dnia, ponieważ do realizacji przelewów zasiadam zazwyczaj rano następnego dnia.
W wyjątkowych sytuacjach, możecie oczywiście pisać o przyspieszenie na gg 3233785


RE: Informacje o wypłatach w FireSub - FireMedia - 04-04-2016 09:16

Cześć wypłat już poszła, reszta zostanie zrealizowana jak dojdzie nam zasilenie na konto firmowe - pewnie po godz 15