Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nabijanie wyswietlen pod filmami (YouTube) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nabijanie wyswietlen pod filmami (YouTube) (/Temat-Nabijanie-wyswietlen-pod-filmami-YouTube-99798)



Nabijanie wyswietlen pod filmami (YouTube) - Arivi - 17-10-2014 18:28

Witam. Od długiego czasu nie zajmuje się PPA więc nie jestem w temacie. Zastanawiam się które serwisy na dzień dzisiejszy są najskuteczniejsze do promowania filmów. (darmowe)


RE: Nabijanie wyswietlen pod filmami (YouTube) - Dzonyy - 22-10-2014 14:36

Addmefast polecam. Bardzo szybko nabija like, wyświetlenia, strona prosta w obsłudze.


RE: Nabijanie wyswietlen pod filmami (YouTube) - Koja - 24-10-2014 07:33

Ja polecam qqtube. Pierwsze 1000 lajków jest za darmo. Za więcej trzeba płacić.


RE: Nabijanie wyswietlen pod filmami (YouTube) - pacynek1 - 25-10-2014 18:39

(24-10-2014 07:33)Koja napisał(a):  Ja polecam qqtube. Pierwsze 1000 lajków jest za darmo. Za więcej trzeba płacić.


gdy chce wrzucić tego twitta to mi pisze ze to spam. co z tym zrobic?


RE: Nabijanie wyswietlen pod filmami (YouTube) - Koja - 26-10-2014 00:38

Mi też, ale usunąłem link do qqtube z tweeta i wysłało. Na stronie pisało, że nie zaliczone, ale wyświetlenia doszły (około 800)


RE: Nabijanie wyswietlen pod filmami (YouTube) - MoneyNinja - 02-11-2014 20:04

A kto poleci jakiś program, który będę mógł dać sobie na pasek i będzie automatycznie pracował bez konieczności ręcznego włączania filmików? Obecnie korzystam z EnhanceViews ale nie wiem czy to wciąż jest dobre Smile