Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie (/Temat-HOT-Nisza-na-ktorej-na-pewno-zarobisz-zacznij-zarabiac-60-80-dziennie-99675)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Speed94 - 19-10-2014 21:52

EA się dobiera do dupy tym co z tego korzystają także .. ciężki interes chyba nie ?


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Bolt - 19-10-2014 22:06

Nie.


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - PaulRcootiC - 21-10-2014 10:57

Jest jakiś program do masowego uploadu filmów jak tak to proszę o link


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Xavites - 21-10-2014 15:42

Na poczatku napisze ze jestem kompletnie zielony w tym temacie ,napisze jak rozumiem wykorzystanie tej niszy i oczekuje odpowiedzi czy dobrze to rozumiem.
A wiec chodzi o to że robie filmik na youtube ze zrobionym przezemnie fifa coins hackiem i w opisie daje link z pobraniem go np:firecash i dostaje hajs za ilosc jego pobrania.


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Klin - 21-10-2014 15:52

(21-10-2014 15:42)Xavites napisał(a):  Na poczatku napisze ze jestem kompletnie zielony w tym temacie ,napisze jak rozumiem wykorzystanie tej niszy i oczekuje odpowiedzi czy dobrze to rozumiem.
A wiec chodzi o to że robie filmik na youtube ze zrobionym przezemnie fifa coins hackiem i w opisie daje link z pobraniem go np:firecash i dostaje hajs za ilosc jego pobrania.

W dużym skrócie tak. Zamiast dodania bezpośrednio linka do downloadu pod filmem stwórz Landing Page np na blogspocie, zamieść tam interesujące treści tak aby przekonać klienta do pobrania


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - eve667 - 21-10-2014 17:40

Witam , masz jakieś wskazówki jak zrobić landing page ? Smile


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - sheko12 - 21-10-2014 17:53

Jak macie grafika pod ręką to niech wam stworzy langing page w programie, potem tylko środek zakodować, wrzucić film i fotki Wink

Ja osobiście na razie stosowałem metode na skróty, czyli pulpit i pasek startu wyglądał jak prawdziwy landing page, nawet jednej ikony i brak przypominającego paska startu do komputera Smile


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Arivi - 21-10-2014 19:25

Na youtube to pewnie dużo zgłoszeń jest Tongue
Nisza raczej łatwa do wymyślenia coś typu: "minecraft premium account generator", "GTA V on PC pre-realase".
Zarobic myślę, że można, ale z konkurencją to raczej ciężko.

Ktoś już próbował? Jakieś opinie ?


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - sheko12 - 21-10-2014 19:34

Konkurencja zawsze będzie, ja kradlem filmy kiedyś jak zaczynałem z PPA Big Grin miałem wtedy konto na HighCash gdzie zarobki były powalajaco niskie, cały czas konwersja zła, aczkolwiek wrzułem kradzione, nawet stare nisze i wpadały o dziwo dolary.

Najlepiej własne kręcić jakieś generatory czy hacki, nazwać to jakoś inaczej niż inne i zawsze się zarobi te dziesiatki dolarów. A przecież przy tym jest mniej pracy niż przy dodawaniu postów na bloga w tym tworzeniu od zera aplikacji w VB, także polecam.


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Dzonyy - 21-10-2014 20:35

Jestem w trakcie testowania niszy. Filmik na YT wrzucony, link w opisie wygenerował już +20 kliknięć, także może coś z tego wyjdzie.
Zarobek: 0.02$ po kilku godzinach od opublikowania filmu.

P.S: Waszym zdaniem +6k klików (shorte.st) z jednej niszy w miesiąc to dużo ?