Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie (/Temat-HOT-Nisza-na-ktorej-na-pewno-zarobisz-zacznij-zarabiac-60-80-dziennie-99675)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Klin - 15-10-2014 17:43

[Obrazek: 190px_Worek_pieni_dzy_kopia.png]

Witam

Nie będę się bawić w podawanie jakichkolwiek statystyk (zazwyczaj to robię, jednakże myślę że większość nawet na nie nie patrzy - a szkoda).

Pewnie spora część z Was już promuje tą nisze (albo dopiero zaczyna). Być może są tacy co nawet nie wpadli na taki pomysł...

Do dzieła

Nisza to fifa 15 coin hack

Zalecane główne słowa kluczowe:
  • fifa 15 coin hack
  • fifa 15 coin generator
  • fifa 15 million coin glitch

Co masz z tym zrobić ? Jeśli nie znasz się na SEO masz wysłać jak najwięcej filmów na YT z powyższymi słowami kluczowymi. Konta mogą być zweryfikowane telefonicznie (zalecane) bądź nie (niezalecane).

Zrób ładnie wyglądający Landing Page (może być na blogspocie), stwórz prosty generator w visual basic. Złącz wszystko do kupy i nagraj prosty filmik przedstawiający działanie.

Do wysyłania filmików możesz użyć bota.

Zalecam zrobić osobny Landing Page i video dla Francji. Nisza posiada sporo wejść z tego państwa.

Osiągnąć dzienne zarobki 60-80$ z tej niszy to nie problem.


Taak, teraz masz zacząć działać



RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - KerPwn - 15-10-2014 18:12

Poradnik czy ja wiem... to chyba podstawa podstaw która byłą już nie jednokrotnie na forum. Co do statystyk to słaby argument, skoro te zarobki z tej niszy 60-80$ nie problem mógłbyś podesłać kilka fotek owych zarobków

@down
Chyba mamy zupełnie inne znaczenia słowa "poradnik"


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - VoreCC - 15-10-2014 18:16

To jak najbardziej poradnik, który mówi "rusz dupę i dodaj chociaż kilka filmów z tym i tym, a nie czekaj na złoty sposób" Graty jak zawsze Klin


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Klin - 15-10-2014 18:34

(15-10-2014 18:12)KerPwn napisał(a):  Poradnik czy ja wiem... to chyba podstawa podstaw która byłą już nie jednokrotnie na forum. Co do statystyk to słaby argument, skoro te zarobki z tej niszy 60-80$ nie problem mógłbyś podesłać kilka fotek owych zarobków

Jeśli to podstawa podstaw do dlaczego codziennie dostaję stertę wiadomości z prośbą o pomoc ? Muszę kasować skrzynkę prawie każdego dnia.

Statystyki każdy może sobie sam sprawdzić, to jedyny taki temat w którym statystyk po prostu nie dałem.

Nie wiem co Ci dadzą zdjęcia czyichś zarobków, powinno Ci zależeć bardziej na solidnym wykonaniu niszy.

Ostatni dzień, dodam że większość mojego ruchu nie pochodzi z YT.

[Obrazek: asd.png]

Dużo osób się dziwi dlaczego ma taką słabą konwersję, zrób ładny Landing Page + video z narracją to zobaczysz o czym mowa.


(15-10-2014 18:16)VoreCC napisał(a):  To jak najbardziej poradnik, który mówi "rusz dupę i dodaj chociaż kilka filmów z tym i tym, a nie czekaj na złoty sposób" Graty jak zawsze Klin

Dokładnie

Życzyć tylko powodzenia tym którym się chce


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - YouAreKilled - 15-10-2014 18:35

Jak zawsze pokazujesz jak łatwo zarobić a mi się nawet nie chce spróbować.

Zobacze czy cos wypali z jakimś lipnym filmikiem.


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Klin - 15-10-2014 18:38

(15-10-2014 18:35)YouAreKilled napisał(a):  Jak zawsze pokazujesz jak łatwo zarobić a mi się nawet nie chce spróbować.

Zobacze czy cos wypali z jakimś lipnym filmikiem.

Dokładnie, złe podejście już na starcie.

Jeśli chcesz iść na masowy upload to filmik może być lipny.

Choć zalecam wysokiej jakości video z narracją.

Nauczcie się drodzy użytkownicy że musicie włożyć trochę wysiłku w to co robicie.


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Kickster - 15-10-2014 19:03

Coraz wiecej mi sie ten jutub przejawia Smile Trzeba zaczac tam dzialac, z tym ze ja to skracanie. Poradnik spoko, taki raczej motywacyjny.


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - CoinBitZ - 15-10-2014 19:56

Co jak co ale Klin dosyć ciężko pracuje i w Ch** nie leci Smile
Ostatnio jeśli dobrze pamietam to narobił się ze statystykami i jeśli się nie myle to Użytkownicy to olali Smile


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - VoreCC - 15-10-2014 20:09

Kto olał ten olał, mam na pulpicie na specjalnym miejscu i korzystam z wdzięcznością


RE: [HOT] Nisza na której na pewno zarobisz - zacznij zarabiać 60 - 80$ dziennie - Klin - 15-10-2014 21:21

(15-10-2014 19:56)CoinBitZ napisał(a):  Co jak co ale Klin dosyć ciężko pracuje i w Ch** nie leci Smile
Ostatnio jeśli dobrze pamietam to narobił się ze statystykami i jeśli się nie myle to Użytkownicy to olali Smile

Ci co mieli skorzystać to na pewno skorzystali ; )

(15-10-2014 20:09)VoreCC napisał(a):  Kto olał ten olał, mam na pulpicie na specjalnym miejscu i korzystam z wdzięcznością

O tym właśnie mówię, takie komentarze bardzo motywują do dalszej pracy Lol