Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Portal wordpress (/Temat-Portal-wordpress-99521)

Strony: 1 2


Portal wordpress - melu - 13-10-2014 11:17

Witam, chciałbym się zapytać obeznanych użytkowników forum, czy jest sens robić portal o cms wordpress. Jestem obeznany w tej tematyce a na stronie którą chciałbym założyć byłyby poradniki, płatne oraz darmowe wtyczki i szablony. Jest jakakolwiek szansa na zarobek poprzez taki portal.

Proszę o odpowiedzi.


RE: Portal wordpress - noutilus - 13-10-2014 11:33

WordPress to jeden z najpopularniejszych CMS'ów na rynku. To obecnie najlepszy wybór. Idealnie nadaje się pod pozycjonowanie szczególnie ze względów na to że ma szeroki wachlarz wtyczek do wyboru.


RE: Portal wordpress - melu - 13-10-2014 11:35

Tak wiem, niejedną stronę mam na tym cms'ie, jednak nie wiem czy jest sens otwierać portal o tym cmsie nie opartym na nim tylko o nim.


RE: Portal wordpress - noutilus - 13-10-2014 11:40

Rozumiem. No chyba nie ma większego sensu, ponieważ jest wiele stron polskiego wsparcia na temat tego skryptu. W tym blogi, które mają już szeroką gammę użytkowników.


RE: Portal wordpress - melu - 13-10-2014 11:41

A mógłbyś mi pokazać 5 takich stron poza oficjalną wordpressa ?Smile


RE: Portal wordpress - krazu - 13-10-2014 11:42

Ja bym się zastanawiał czy jest sens, bo wszelkiej maści poradników i tutorialów jest w sieci mnóstwo. Być może taki portal by miał wzięcie, gdybyś przedstawiał wiedzę w jakiś atrakcyjny w odbiorze sposób.


RE: Portal wordpress - noutilus - 13-10-2014 11:46

Wpisz sobie "WordPress" w Polskim Google'u i masz oprócz oficjalnej polskiej inne nieoficjalne blogi i fora. Sam uważam że WPNinja (lub mała NewDivide) to największa polska baza blogowa na temat WordPress'a, więc po co klonować?


RE: Portal wordpress - melu - 13-10-2014 11:59

WPNinja słabo aktualizowany, ostatni wpis z kwietnia. NewDivide tutaj troche lepiej jednak też brak aktualizacji od kilku miesięcy.


RE: Portal wordpress - Admin - 13-10-2014 13:43

Skoro tak uważasz to nic tylko brać się za tematyke, skoro wiesz że potrafisz zrobić to lepiej, to masz pole do popisu.


RE: Portal wordpress - melu - 13-10-2014 13:46

W tym wątku głównie chodziło mi o to, aby doradzić się kogoś, czy jest możliwość zarobku na tego typu stronie poza google adsense.