Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
michel000 - UWAGA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: michel000 - UWAGA!!! (/Temat-michel000-UWAGA-99248)



michel000 - UWAGA!!! - Szaman1644 - 07-10-2014 20:58

No niestety pan michel000 nie zachował się tak jak powinien. Jakieś 3 dni temu zakupiłem od niego 4 konta Facebook. 3 konta działały jak najbardziej, w 1 od razu wyskoczyła weryfikacja dowodu, czyli konto do wyrzucenia. Oczywiście napisałem o tym sprzedającemu, on odpisał, że powinno być wszystko ok. Następnie poprosiłem o zwrot kwoty za to 1 konto, jednak już nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie jest to duża kwota, jednak od tego się zaczyna. Jeżeli nie ban dla pana to chociaż jakiś warn Big Grin


RE: michel000 - UWAGA!!! - adkam12 - 07-10-2014 21:13

Nie widzę powodów by kogokolwiek warnować, jeśli zakupisz poradnik który pojutrze przestanie działać to również nie masz prawa oczekiwać zwrotu zapłaty o ile autor nie zagwarantował tego przed zakupem.


RE: michel000 - UWAGA!!! - Szaman1644 - 07-10-2014 21:15

Dał mi konta i je sprawdzałem i od razu nie działało, dlatego oczekuje zwrotu.


RE: michel000 - UWAGA!!! - marcel_kk - 08-10-2014 04:02

@Szaman1644 ma racje, skoro zakupił działające konta to powinny
przynajmniej zaraz po zakupie działać. Skoro 1 zostało sprzedane jako niedziałające
jego prawo domagać się zwrotu pieniędzy.
@[michel000] co Ty na to ?


RE: michel000 - UWAGA!!! - mikiniki - 08-10-2014 06:52

Również uważam że to niekoniecznie wina sprzedającego. Też kupowałem wielee kont, niektóre niestety odrazu zaliczały weryfikację. Może to być spowodowane logowaniem się z tej samej przeglądarki, ip itp... Nie żebym kogoś bronił, ale czasem tak to już jest z tym naszym FB Smile


RE: michel000 - UWAGA!!! - Szaman1644 - 08-10-2014 08:26

Żeby jeszcze jakaś weryfikacja zdjęć, a tu od razu weryfikacja dowodu. Inne konta były w porządku, więc nie wiem jak to jest.


RE: michel000 - UWAGA!!! - michel000 - 11-10-2014 21:42

przy wszystkich kontach zmienialem haslo przed sprzedaza, wiec musialy dzialac.
Nie wchodzilem tu wiec nie widzialem Twoich wiadomosci.
Moge Ci zwrocic calosc jesli chcesz, jakos mi nie zalezy na tym.


RE: michel000 - UWAGA!!! - poczmail - 11-10-2014 21:51

Szczerze? Według mnie Szaman nieco przesadzasz - rozumiem Cię z punktu widzenia kupującego, że chcesz otrzymać jak najlepszy jakościowo towar, jednak stwarzać od razu temat o sprzedającym jako potencjalnym oszuście tylko i wyłącznie dlatego, że na jednym z kont wyskoczyła weryfikacja? Cóż, logowanie z innej lokalizacji to element, który mechanizmy Facebook'a wyłapują niemal natychmiastowo, więc w w tym przypadku raczej wina nie leży po jego stronie. Zresztą pojawiła się już reakcja kontrahenta, w mojej opinii najuczciwszym rozwiązaniem będzie zwrot tej 1/4 łącznej ceny, aczkolwiek to tylko moja prywatna opinia.


RE: michel000 - UWAGA!!! - Szaman1644 - 12-10-2014 21:28

W sumie nie chodzi mi nawet o sam zwrot, tylko o sam fakt. Napisałem, że z 1 kontem mam problemy i jak to rozwiążemy i po tym kontakt się urwał. Chodziło zwyczajnie o brak kontaktu, przecież o kilka zł nie będę robił afery. Wydało mi się trochę dziwne, że miałem odpowiedź w kilka h, a potem nagle przez 2 dni zero znaku życia, dlatego utworzyłem temat.