Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
autosurf a popads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: autosurf a popads (/Temat-autosurf-a-popads-99163)



autosurf a popads - imperator123 - 06-10-2014 14:05

Mam takie pytanie - czy jak mam na stronię dodane popadsy to czy jak dodam stronę do autosurfa to czy będą jakieś problemy?
Chodzi mi o to czy nie będzie przypadkiem i zaliczać wejść na popadsa i do tego z jakimś źródłem autosurfa.


RE: autosurf a popads - thex1 - 06-10-2014 16:33

a czy przypadkiem te popads'y nie otwierają Ci się po kliknięciu w cokolwiek na Twojej stronie? Jeśli tak, to nie ma sensu wbić wbijać wyświetlenia za pomocą autosurfa, chyba, że reklamy wyświetlają Ci się od razu po otworzeniu strony, wtedy w autosurfie mógłbyś dodać link do swojej strony, ale skrócony, np. przez bit.ly, nigdy czystego linku, bo mogą być z tego tytułu jakieś problemy, które mogą się skończyć banem.


RE: autosurf a popads - imperator123 - 06-10-2014 17:08

Podads otwiera się po kliknięciu na jakąś część mojej strony.I właśnie o to mam pytanie - czy nie będzie z tego problemów.
Mógłbym je wyłączyć ale szkoda mi tracić $ ,które wlatują z normalnego ruchu.I z tego powodu mam takowe pytanieSmile
Wyjaśniłeś tylko ,że nie ma sensu... Mógłbyś odnieść się do tego?
I jeśli ktoś musi kliknąć na moją stronę to czy w autosurfie pokaże jako źródło moją stronę?
No bo prawidłowo tak powinno być;Ale nie jestem pewien.


RE: autosurf a popads - domin_dz - 06-10-2014 19:24

Napisz do supportu w Polskim języku a się dowiesz czy możesz mieć wstawione reklamy na takiej stronie - założycielem popadsa jest Polak Wink


RE: autosurf a popads - poczmail - 06-10-2014 19:37

Nie sądzę, byś miał z tym jakieś problemy; popads włącza się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś wykona jakiś klik na stronie, a jak wiemy ruch z autosurfów nie daje takiej możliwości. Zarobki liczone w PopAds będą więc uwzględniały tylko i wyłącznie Twój naturalny traffic - w sensie liczbę odwiedzin z dokonanym klikiem, po którym wyskoczyło(y) okienko(a). Smile


RE: autosurf a popads - szybkikwit - 07-10-2014 19:31

Sory ze tak nie w temacie . Długo korzystacie z popadsa ?


RE: autosurf a popads - domin_dz - 08-10-2014 09:00

(07-10-2014 19:31)szybkikwit napisał(a):  Sory ze tak nie w temacie . Długo korzystacie z popadsa ?

Ja zarabiałem rok, wyciągnąłem z tego 12 tys. $ i nigdy nie było problemów z wypłatą Smile


RE: autosurf a popads - szybkikwit - 08-10-2014 12:43

(08-10-2014 09:00)domin_dz napisał(a):  
(07-10-2014 19:31)szybkikwit napisał(a):  Sory ze tak nie w temacie . Długo korzystacie z popadsa ?

Ja zarabiałem rok, wyciągnąłem z tego 12 tys. $ i nigdy nie było problemów z wypłatą Smile

o Prosze ładnie Smile mi na miesiąc tez wychodzi 1k$ . A nie miałes problemów z obnizeniem pozycji strony itd bo słyszałem że to może zaszkodzic stronie


RE: autosurf a popads - domin_dz - 08-10-2014 13:44

(08-10-2014 12:43)szybkikwit napisał(a):  
(08-10-2014 09:00)domin_dz napisał(a):  
(07-10-2014 19:31)szybkikwit napisał(a):  Sory ze tak nie w temacie . Długo korzystacie z popadsa ?

Ja zarabiałem rok, wyciągnąłem z tego 12 tys. $ i nigdy nie było problemów z wypłatą Smile

o Prosze ładnie Smile mi na miesiąc tez wychodzi 1k$ . A nie miałes problemów z obnizeniem pozycji strony itd bo słyszałem że to może zaszkodzic stronie

Tego nie jestem w stanie określić, ponieważ nie pozyskiwałem ruchu z wyszukiwarek Tongue