Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długie oczekiwanie na pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Długie oczekiwanie na pieniądze (/Temat-Dlugie-oczekiwanie-na-pieniadze-99159)

Strony: 1 2


Długie oczekiwanie na pieniądze - Papa Smerf - 06-10-2014 13:12

Witam, zleciłem przelew na moje konto PayPal do mojego banku w środę w nocy. Do tej pory nie otrzymałem pieniędzy, natomiast podałem na pewno dobry numer konta. Co robić?


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - patyk91 - 06-10-2014 13:33

• Wypłata pieniędzy na rachunek zajmuje 1–2 dni robocze. W niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć do 6 dni.
• Rachunek bankowy wykorzystany do wypłaty musi być zarejestrowany dokładnie na to samo imię i nazwisko co konto PayPal.
• Aby wypłata się udała, rachunek musi być prowadzony w złotówkach i w tej walucie zostanie zrealizowany przelew. Jeśli do wypłacenia pieniędzy wykorzystasz saldo w obcej walucie, opłata za przewalutowanie na złotówki wyniesie 2,5%.
• Żądania wypłaty pieniędzy nie można anulować.
• Nie można wypłacać pieniędzy na kartę debetową ani kredytową.
• Przy wprowadzaniu numeru rachunku nie korzystaj z opcji kopiuj-wklej.


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - marcel_kk - 06-10-2014 13:40

Dzisiaj powinny być na Twoim koncie.


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - CMRR - 06-10-2014 13:57

Dokładnie. Też zlecałem w środę w nocy i dziś przed 11 byłySmile


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - Papa Smerf - 06-10-2014 13:59

(06-10-2014 13:57)CMRR napisał(a):  Dokładnie. Też zlecałem w środę w nocy i dziś przed 11 byłySmile

Mi nadal nie przyszły.

(06-10-2014 13:33)patyk91 napisał(a):  • Wypłata pieniędzy na rachunek zajmuje 1–2 dni robocze. W niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć do 6 dni.
• Rachunek bankowy wykorzystany do wypłaty musi być zarejestrowany dokładnie na to samo imię i nazwisko co konto PayPal.
• Aby wypłata się udała, rachunek musi być prowadzony w złotówkach i w tej walucie zostanie zrealizowany przelew. Jeśli do wypłacenia pieniędzy wykorzystasz saldo w obcej walucie, opłata za przewalutowanie na złotówki wyniesie 2,5%.
• Żądania wypłaty pieniędzy nie można anulować.
• Nie można wypłacać pieniędzy na kartę debetową ani kredytową.
• Przy wprowadzaniu numeru rachunku nie korzystaj z opcji kopiuj-wklej.

Wszystkie warunki spełniam.


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - patyk91 - 06-10-2014 14:00

Dzisiaj na 100% będziesz miał a jeśli nie to napisz do supportu PP


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - mikiniki - 06-10-2014 14:01

Raz mi szły 6dni. Nie wiem czym to było spowodowane, mam zweryfikowane konto od 5lat.
Ale na 100% Ci dojdą.


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - Papa Smerf - 06-10-2014 16:12

Jest napisane "Zakończono" a pieniędzy nie ma na moim koncie.


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - wns18 - 06-10-2014 16:48

Mam to samo ale pieniązle zleciłem w niedzielee ;p


RE: Długie oczekiwanie na pieniądze - Papa Smerf - 06-10-2014 17:33

(06-10-2014 13:40)marcel_kk napisał(a):  Dzisiaj powinny być na Twoim koncie.

(06-10-2014 16:48)wns18 napisał(a):  Mam to samo ale pieniązle zleciłem w niedzielee ;p

Też masz napisane "Zakończone" ?