Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wydarzenia Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Wydarzenia Facebook (/Temat-Wydarzenia-Facebook-99157)



Wydarzenia Facebook - XantiuM - 06-10-2014 11:50

Witam,

Posiadam konto na FB od co najmniej 5 lat ► niedawno z racji olbrzymiej rzeczy znajomych wstąpiłem w szeregi Ambasadorów kilku klubów i w zamian za przywileje w klubie muszę zapraszać wszystkich znajomych na wydarzenia.

Lecz niestety od dzisiaj już nie mogę zaprosić nikogo - Facebook mi zablokował możliwość i wyświetla się coś takiego :

[Obrazek: 2gyc7xf.jpg]

Zaznaczam iż wysyłam zaproszenia tylko tym których znam.

Co robić i jak to zdjąć ?


RE: Wydarzenia Facebook - Papa Smerf - 06-10-2014 12:47

Musisz zaczekać. Jeśli większość osób odrzuci Twoje zaproszenie- dostaniesz bana. Jeśli większość przyjmie, odzyskasz swoje prawa.


RE: Wydarzenia Facebook - XantiuM - 06-10-2014 20:03

Ale kiedy będzie wiadomo ? Bo na ostatnie wydarzenie jakie zapraszałem odbywa się w sobotę...

Nie da się tego jakoś ominąć ?


RE: Wydarzenia Facebook - unforgivable - 06-10-2014 20:04

(06-10-2014 20:03)XantiuM napisał(a):  Ale kiedy będzie wiadomo ? Bo na ostatnie wydarzenie jakie zapraszałem odbywa się w sobotę...

Nie da się tego jakoś ominąć ?

To jest Facebook, tego nie ominiesz.


RE: Wydarzenia Facebook - dawid161622 - 06-10-2014 21:36

Dokładnie wszystko masz w tej informacji, która Ci się wyświetla, czyli odblokują Ci opcje wysłania zaproszeń jak więcej osób je zaakceptuje. Na przyszłość nie polecam wysłać zaproszeń wszystkim na raz, tylko stopniowo co jakiś czas po kilka osób np. co godzinę z 25 osób


RE: Wydarzenia Facebook - XantiuM - 06-10-2014 21:46

No dobra a jak na 1100 znajomych - weźmie udział 100 osób a reszta w ogóle się nie określi ? to wyjdzie dopiero po ostatnim evencie na ktory zapraszałem ?


RE: Wydarzenia Facebook - dawid161622 - 06-10-2014 21:55

Wydaje mi się, że jak dostałeś blokadę to zainteresowanie wydarzeniem musi okazać jakieś 50% zaproszonych osób. Nie jestem tego pewny ponieważ nie jest to nigdzie napisane, ale wiem to po prostu z doświadczenia w podobnych sytuacjach (jednak żadna z tych sytuacji nie dotyczyła zapraszania do wydarzenia)


RE: Wydarzenia Facebook - XantiuM - 07-10-2014 06:02

No i napisałem wyjaśnienie ► i w dalszym ciągu cisza...