Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
0zł >>>> 200zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 0zł >>>> 200zł (/Temat-0zl-200zl-99145)



0zł >>>> 200zł - dawid327 - 06-10-2014 00:55

Cel jest prosty zarobić 200 zł jak najszybciej , zaczynam od jutra . Dziś przejrzę ofertę serwisów z subskrypcjami SMS i wybiorę coś co spełnia warunki :

- pierwsza wypłata może być szybka wypłatą
- prowizja z szybkiej wypłaty jest jak najniższa
- wypłatę można zlecić w dowolnej chwili

Z wymogów to tyle , jak ktoś wie , który serwis spełnia te wymagania to poproszę o cynk .

Sposób - SPAM , chyba że wpadnę na jakiś fajny pomysł .
Cel - 200 zł na inwestycję , na której zarabiałem ale musiałem wypłacić cały kapitał Sad


Stan - 0 zł / 200 zł

Zaczynam w HotCash , wypłaty do 24h z 15% prowizją wyglądają całkiem przyjemnie w porównaniu do Firesuba i ich 30% , dobra zaczynamy , nie ma na co czekać , czas ucieka . Co do programów to widzę , że jest tego sporo i gdzie bym nie był to programy są podobne.

Jeszcze jedno szybkie pytanko , czym różni się program na stawce 1.50 PLN, 3.50 PLN, 6.50 PLN lub 9.50 PLN
I które warto reklamować ?


RE: 0zł >>>> 200zł - Szaman1644 - 06-10-2014 06:08

Od siebie polecę ci sub Aureon. Od wczoraj zacząłem u nich pracować i naprawdę nie rozczarowałem się. Darmowe szybkie wypłaty. Kasa w kilka godzin na koncie. Podstawowa stawka 4 zł, która może być swobodnie zwiększana. Byłbym oczywiście wdzięczny, jeśli zalogowałbyś się z mojego refa: https://sub.aureon.pl/r/c6e760ae. Jakbyś miał jakieś pytania dotyczące tego programu pisz śmiało Big Grin


RE: 0zł >>>> 200zł - dawid327 - 07-10-2014 10:48

DONE ! Co prawda nie tak jak zamierzałem ale i suma troszkę mniejsza. Wkładając więcej pracy wynik uzyskam ten sam co z większą kwotą Wink


0zł >>>> 200zł - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.