Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Betsafe - oszuści, problem z konkursem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Betsafe - oszuści, problem z konkursem. (/Temat-Betsafe-oszusci-problem-z-konkursem-99049)



Betsafe - oszuści, problem z konkursem. - robak96 - 04-10-2014 16:06

Bry, spory czas temu wygrałem nagrodę 1000 euro na nagrody ( LINK DO KONKURSU http://www.worldofbetsafe.com/pl/konkursy/wygraj-1-z-5-nagrod-wartosci-1000-euro-kazda-konkurs-tylko-dla-polakow-2/ ) Czekam już 3 miesiąc i szczerzę wątpię, że w ogóle jeszcze coś dostanę.
[Obrazek: uhEWcsT.jpg]


Zamieniłem 50 wiadomości z [email protected].
Wybrałem nagrody, wysłałem i czekałem. Mijały dni, tygodnie, a ta on na każde pytanie odpisywał, że czeka na faktury od nich. Zadzwoniłem do sklepu i okazało się, że pała mnie okłamuję. Teraz już mi nawet od ponad miesiąca nie odpisuję. Pisałem do live supportu - odpisali mi, że dostanę, ale oni się tym nie zajmują i podali mi e-mail do jakieś działu, napisałem 3 e-mailie nie dostałem na żadnego odpowiedzi.
Wie ktoś czy ktoś coś dostał? Co mogę z tym zrobić?


RE: Betsafe - oszuści, problem z konkursem. - Sony_ - 04-10-2014 16:51

(04-10-2014 16:29)rc-shop napisał(a):  dziękuje dobranoc

co to w ogóle jest za post?


RE: Betsafe - oszuści, problem z konkursem. - KerPwn - 04-10-2014 16:53

@up
Zwykły spamerski
@topic
Chyba nic więcej nie pozostaje jak próbować dalej i ich męczyć.


RE: Betsafe - oszuści, problem z konkursem. - rc-shop - 04-10-2014 17:49

od razu widać ze ten konkurs to jakaś ściema


RE: Betsafe - oszuści, problem z konkursem. - Sony_ - 04-10-2014 21:19

Nie spotkałem się z czymś takim, betsafe uważałem dotąd za bardzo porządną firmę, nigdy nie miałem problemu z wypłatami. Fakt, że livechat betsafe zapewnia Cię, że faktycznie otrzymasz nagrodę tchnie nadzieję, ale możliwe, że trafiłeś na kogoś mało kompetentnego. Jak pisze KerPwn, męcz ich dalej, najlepiej wszystkimi dostępnymi drogami kontakt, aż się jasno określą. Daj znać kiedy załatwisz tą sprawę. Powodzenia!


Betsafe - oszuści, problem z konkursem. - Hybrid1990 - 29-11-2020 14:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.