Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - szakipus - 09-12-2014 15:59

Pytanie. Jestem nowy na tej stronie i mam pewien problem...

W formularzy zgłoszeniowym mam napisać przykładowy tekst. Jakość: tekst zapleczowy, tematyka: Internet, Usługi internetowe.

Wszystko spoko, ale... o czym mam pisać? Mam coś zmyślić? o.O


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - czarnykarol - 09-12-2014 19:18

tak,z tego co mi sie wydaje masz podane jakis słowa kluczowe. musisz naściemniać i umieścić te słowa kluczowe.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Klaudia945 - 09-12-2014 22:08

Wymyślasz sobie jakiś przykładowy temat i piszesz to co Ci przyjdzie na myśl. Tylko o ile precle mogą być bardzo ogólne i tylko trzymać się tematu, to tekst zapleczowy musi być merytoryczny i niosący jakąś wiedzę.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - MD96 - 11-12-2014 03:47

Ale marudzicie, przy średniej 6/6 można w godzinę, półtora maksymalnie wyciągnąć 20-25 złotych bez problemu. Piszesz co Ci przyjdzie na myśl w oparciu o słowa kluczowe bez większego zastanawiania się (mówię o preclach) i nie ma żadnego problemu. Co prawda przez tą godzinę trzeba lecieć jeden za drugim, ale polegając na prostych schematach można to bardzo przyśpieszyć i nikt nie ma żadnego ale, najwyższa średnia się utrzymuje. Huh

Szkoda tylko że nie ma wypłat na PayPal. No i z ocenami też się nie śpieszą, ale ogólnie textbookers na plus, wystarczy umieć skleić w 5 minut kilka zdań i te 1,5zł wpada. I wychodzi 18 zł na godzinę. Wiadomo, nie każdemu się chce pisać jedno za drugim, bo czasami tematy są tak bzdurne że aż się odechciewa, ale myślę że 10/15 złoty w godzinę bez problemu można wyciągnąć. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 14-12-2014 22:43

Miła informacja dla wszystkich, którzy narzekali na zarobki/ich tempo pisania nie pozwalało na efektywne zarabianie conajmniej dwucyfrowch kwot na godzinę.

Textbookers zwiększa zarobki copywriterów - szczegóły odnajdziecie pod podlinkowanym wpisem. Według mnie aktualnie są najlepszą platformą na rynku dla wykonawców zleceń - gdyby nie automatyczne rozliczanie, byłoby już całkowicie rewelacyjnie, choć i tak nie ma co narzekać. Smile


Polecam zwłaszcza początkującym: pisząc teksty rozwijacie siebie, swój umysł i kreatywność oraz co najwazniejsze, jakkolwiek wolno by Wam to szło, zarabiacie jakąś cywilizacyjną sumę na godzinę liczoną w złotówkach - czyli ogólnie rzecz ujmując kompletne przeciwieństwo buxów, od których większość rozpoczyna swoją przygodę.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - rekki - 16-12-2014 16:46

Zarejestrowany z refa. Mam nadzieję, że w miarę szybko przyjmą moje zgłoszenie (o ile wgl przyjmąBig Grin), bo chciałbym już coś podziałać w serwisie.

Btw. Przejrzałem temat, ale nie mogłem znaleźć - jakie są minimalne kwoty do wypłaty?


Pozdrawiam.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 16-12-2014 22:11

100 punktów (złotych). Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Dan14NR - 03-01-2015 15:57

Rejestruję się właśnie z refa. Chociaż tak się można odwdzięczyć za metodę Wink
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pisać lubię i nie mam problemu z pisaniem co na myśl mi przyjdzie Tongue


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Olszi - 04-01-2015 13:40

Poszło z refa. Czekam na weryfikację wstępnego tekstu.
Ponoć pióro mam całkiem niezłe więc może dla mnie okaże się lepszą stronką od mypay, kubigo itp Smile

edit: Ile czekaliście na akceptację wstępnego tekstu?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Dan14NR - 04-01-2015 17:39

(04-01-2015 13:40)Olszi napisał(a):  Poszło z refa. Czekam na weryfikację wstępnego tekstu.
Ponoć pióro mam całkiem niezłe więc może dla mnie okaże się lepszą stronką od mypay, kubigo itp Smile

edit: Ile czekaliście na akceptację wstępnego tekstu?

Wczoraj się zarejestrowałem, dziś zostałem zaakceptowany. Niby do 4 dni ROBOCZYCH, a w weekend też pracują jak widać Wink
Jutro powinieneś móc zacząć.