Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Pawel Szamotulski - 30-11-2014 18:52

Poszło z refa Wink

Edit: Skąd wziąć numer IBAN?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - czarnykarol - 30-11-2014 20:51

a IBAN to nie jest po prostu nr konta?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Rilekt - 30-11-2014 21:08

Jest możliwosć podanie tego przez PayPal?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Neoko - 01-12-2014 06:45

Ile w ohole mozna wyciagnac z pisania tekstow 5 zl/h bo jak dla mnie jak nie ma ponad 10 zl/h to szkoda czasu


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - czarnykarol - 02-12-2014 08:26

Z tego co mi sie wydaje to jest bardziej "praca" dorywcza,nie zarobisz na niej kokosów,lecz może po jakimś czasie zbierzesz na krate browarów Wink

Nie bardzo rozumiem tej punktacji. Niby mam ocene 5,5,wiec np za opisy 0,9zł. a jak wezmę zadanie napisane jest np 0,5zł. Nie wiem po co jest napisane ze 1pkt=1zł a pod spodem tabelka z ocenami.

Jakos tego nie ogarniam Big Grin


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 02-12-2014 22:55

(30-11-2014 20:51)czarnykarol napisał(a):  a IBAN to nie jest po prostu nr konta?


Numer konta poprzedzony przedrostkiem PL - bez problemu znajdziesz go w szczegółach swojego rachunku.

(30-11-2014 21:08)Rilekt napisał(a):  Jest możliwosć podanie tego przez PayPal?


Wypłaty póki co tylko na konta bankowe.

(01-12-2014 06:45)Neoko napisał(a):  Ile w ohole mozna wyciagnac z pisania tekstow 5 zl/h bo jak dla mnie jak nie ma ponad 10 zl/h to szkoda czasu

To zalezy od sprawności w pisaniu, niemniej jednak 7-8 zł/h powinno być w miarę możliwości każdego użytkownika. Owszem, nie jest to rewolucyjny sposób, niemniej jednak rozsądna alternatywa z całkiem wymiernymi profitami, zwłaszcza dla początkujących (sam zaczynałem od buxów, dlatego innym na 'start' polecam choćby copywriting).


(02-12-2014 08:26)czarnykarol napisał(a):  Z tego co mi sie wydaje to jest bardziej "praca" dorywcza,nie zarobisz na niej kokosów,lecz może po jakimś czasie zbierzesz na krate browarów Wink

Nie bardzo rozumiem tej punktacji. Niby mam ocene 5,5,wiec np za opisy 0,9zł. a jak wezmę zadanie napisane jest np 0,5zł. Nie wiem po co jest napisane ze 1pkt=1zł a pod spodem tabelka z ocenami.

Jakos tego nie ogarniam Big Grin

Podana stawka, w której się mieścisz jest kwotą jaką otrzymasz za 1000 zzs. Po wejściu w zlecenie klient może chcieć tekstu np. 750 zzs, wowczas Twoje wynagrodzenie wyniesie adekwatnie 3/4 nominalnej stawki. Mam nadzieję, że rozumiesz. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - czarnykarol - 03-12-2014 07:43

No tak,teraz już rozumiem Wink
szkoda tylko,że ta średnia tak skacze .;/


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Klaudia945 - 03-12-2014 20:54

Zarejestrowana z refa, zobaczymy co z tego będzie Smile
EDIT: 13 tekstów już wyskrobałam. Strasznie wolno ocena idzie klientom, co trochę denerwuje z jednej strony. No i zarobiłam przez przypadek pierwszy punkt karny, bo marudny klient miał obiekcje co do 300 słownego opisu. Po tym jak się wkurzyłam przez przypadek odrzuciłam, zamiast poprawić.
Ale za to pierwszy precel oceniony na 6, dzięki czemu na razie mieszczę się w najwyższej średniej. Big Grin


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - dawkos23 - 08-12-2014 16:22

A i nie myslcie, ze kazdy punkt, ktory zdobedziecie jest rowny 1 zł netto, czyli na reke jak to jest napisane na stronie. To wprowadzenie w blad, pisalem z nimi i od tego jest jeszcze odprowadzany podatek, ale na pytanie czemu wprowadzaja w blad na razie cisza. Ja napisalem za 8,10 zł na godzine, ale to juz trzeba zdrowo zapierdzielac moim zdaniem.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Klaudia945 - 09-12-2014 15:22

Noo 8,10 zł na godzinę to dużo. Biorąc pod uwagę, że zleceń jest dużo, ale wiele precli jest razy kilka (a nie każdy lubi pisać po 10 razy na praktycznie ten sam temat). A i tematy niektóre wybitnie nieciekawe.
Ktoś wie ile trzeba mieć ocen, żeby odblokować pozostałe typy? Napisałam już kilkanaście precli, a oceny dostały tylko dwa. Myślałam, że każde zlecenie dostaje ocenę.