Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 01-11-2014 02:59

Z przyjemnością informujemy, że od dnia dzisiejszego, w panelu Partnera są dostępne 2 programy (za lead oraz za kliknięcie). W przypadku płatności za lead stawka pozostaje bez zmian czyli 50%, natomiast od dzisiaj płacimy również za unikalne kliknięcie 5 groszy. Każdy partner może w każdej chwili zmienić aktualny plan w swoim panelu.

Minimalna wypłata to : 10 PLN Czyli 200 kliknięć lub jednorazowa sprzedaż 50 kredytów.

Dla każdego partnera który uzyska minimalny próg jesteśmy w stanie podwyższyć stawki !

Zapraszamy do współpracy.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Gilandil - 01-11-2014 09:26

Zleciłem u was dwie wypłaty już prawie dwa tygodnie temu. Mail kontaktowy nie działa, zero odpowiedzi. Jakieś wyjaśnienie?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - kolorpurpury - 01-11-2014 09:59

Ta wyjaśnienie, on tu wrzuci posty, nabierze parę osób, zarobi cokolwiek a resztę olewa jest w 100% na czysto skoro nie wypłaca. Omija ciężkie pytania i ma spokój chłop Tongue Mam koncepcję na taki serwis, który by zjadł TanieAukcje i Za10groszy.pl ale nie mam na razie kasy na programistę itp. Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Gilandil - 01-11-2014 10:16

Ciekawa rzecz w regulaminie. Operator - Spółka Auctions Holding z siedzibą na Cyprze w Nikozji P. C. To ten sam co w serwisie za10groszy


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 01-11-2014 10:45

(01-11-2014 09:26)Gilandil napisał(a):  Zleciłem u was dwie wypłaty już prawie dwa tygodnie temu. Mail kontaktowy nie działa, zero odpowiedzi. Jakieś wyjaśnienie?

Odpisaliśmy na zgłoszenie. Wszystkie wypłaty są wykonywane w 24 godziny, proszę o podanie konta w systemie.


Cytat:Ta wyjaśnienie, on tu wrzuci posty, nabierze parę osób, zarobi cokolwiek a resztę olewa jest w 100% na czysto skoro nie wypłaca. Omija ciężkie pytania i ma spokój chłop Tongue Mam koncepcję na taki serwis, który by zjadł TanieAukcje i Za10groszy.pl ale nie mam na razie kasy na programistę itp.

Nie omijam, a zwyczajnie staram się odpowiadać wyłącznie na pytania związane z programem partnerskim. Temat jest założony wyłącznie dla partnerów. Każdy off-topic może być założony w innym temacie.


Pozdrawiam


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Gilandil - 01-11-2014 13:38

Napisałem do nich maila czemu nie wypłacili mi kasy. Odpisali, że nie mają mnie w systemie wgl Smile to ja się pytam why ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 01-11-2014 13:45

Uzbieram 200 wejść ciekawe czy wypłacą.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 03-11-2014 10:27

Płacą, dowód wypłaty: http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-6376

Szkoda tylko, że nie podwyższyli mi stawki, a tu pisali że podwyższą po uzyskaniu minimum.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 03-11-2014 11:04

(03-11-2014 10:27)aero2 napisał(a):  Płacą, dowód wypłaty: http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-6376

Szkoda tylko, że nie podwyższyli stawki, a tu pisali że podwyższą.


Podwyższenie stawki zależy od średniej rejestracji/płatności z wygenerowanego ruchu. W panelu partnera jest to wartość "Średni zysk z kliknięcia (7 dni) X.XX zł"

Jeżeli ta wartość znajduje się powyżej 5 groszy, możemy podnieść stawkę za kliknięcie nawet kilkukrotnie, natomiast jeżeli ruch jest sztucznie generowany przez np. iframe i wartość jest mniejsza niż 5 groszy oraz 1 rejestracja na 1000 kliknięć, stawka zostanie obniżona lub zawieszona.

Aktualna średnia partnerów jest dużo wyższa niż wspomniane 5 groszy, a więc zachęcamy do współpracy.

Pozdrawiamy


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - P.pw - 03-11-2014 11:51

(03-11-2014 11:04)TanieAukcje napisał(a):  
(03-11-2014 10:27)aero2 napisał(a):  Płacą, dowód wypłaty: http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-6376

Szkoda tylko, że nie podwyższyli stawki, a tu pisali że podwyższą.


Podwyższenie stawki zależy od średniej rejestracji/płatności z wygenerowanego ruchu. W panelu partnera jest to wartość "Średni zysk z kliknięcia (7 dni) X.XX zł"

Jeżeli ta wartość znajduje się powyżej 5 groszy, możemy podnieść stawkę za kliknięcie nawet kilkukrotnie, natomiast jeżeli ruch jest sztucznie generowany przez np. iframe i wartość jest mniejsza niż 5 groszy oraz 1 rejestracja na 1000 kliknięć, stawka zostanie obniżona lub zawieszona.

Aktualna średnia partnerów jest dużo wyższa niż wspomniane 5 groszy, a więc zachęcamy do współpracy.

Pozdrawiamy

Ciekawe jaką konwersje będą miały "Cycki natali siwiec " Big Grin Big Grin Bo na pewno ktoś wrobi ludzi w klikanie Wink