Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - xXxPiciaxXx - 15-03-2015 00:11

może nie umiem szukać ale nie znalazłem u nich w regulaminie w zmianki o tym gdzie można a gdzie nie można promować ich linków


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rasiak221 - 15-03-2015 00:13

(15-03-2015 00:11)xXxPiciaxXx napisał(a):  może nie umiem szukać ale nie znalazłem u nich w regulaminie w zmianki o tym gdzie można a gdzie nie można promować ich linków

przynosisz stratę, rozumiesz ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - xXxPiciaxXx - 15-03-2015 00:19

tak rozumiem to jest oczywiste, ale inne strony które płacą za kliki mają wyraźne zaznaczone że nie można sztunie generować ruchu, a tutaj nie, wydaje mi się że powinni to gdzieś to napisać w innym przypadku robisz z tym co chcesz ważne żeby ktoś wchodził


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 15-03-2015 00:24

Tutaj nie chodzi o to żeby ruch był motywowany czy nie. Ruch nawet jak najbardziej może być motywowany i musi być rentowny. Póki ktoś będzie wpłacał to ich to nie obchodzi w jaki sposób promujesz. Możesz nawet płacić komuś 10 zł za to że wpłaci 25 zł i będzie łudził się że wygra. Jeśli jesteś rentowny dla nich to wypłatę dostaniesz Smile

Ruch motywowany nie sprawdzi się tutaj przy płatności za kliki, jeśli będziesz promowa Adult foty a pod linkiem będą tanie aukcje. Jeśli ktoś kliknie, będzie wpłacał a Twoja średnia nie spadnie poniżej 4 gr. to wypłatę też dostaniesz Smile

Nie ma jednoznacznego zapisu że nie możesz motywować do "inwestycji" Kiedyś regulamin tanich aukcji był identyczny jak na stronie PP za10groszy.pl Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - xXxPiciaxXx - 15-03-2015 00:28

czyli rozumiem że wypłatę można dostać reklamując linki na hit leap czy innych tego typu serwisach, pod warunkiem że ja też coś będę tam wpłacał lub osoby klikające w link ode mnie coś wpłacą tak ?
Zrobiłem tylko jedną wypłate na 20zł, co według możliowści jest bardzo mało, może jednak pyknie ;p


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Tidus - 15-03-2015 00:37

Raczej nie zablokowaliby wejść z hitleapa, ale średnia musi przekraczać 0,05zł, żeby z pewnoscia nie odrzucili wypłaty


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 15-03-2015 00:40

Dokładnie. Tak jak powyżej z tym że nie wszystkie kliki z HL zaliczają Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - xXxPiciaxXx - 15-03-2015 00:40

ale średnia ustala się dopiero po 7dniach, konto zrobiłem dziś więc i tak muszę poczekać Tongue


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 15-03-2015 00:46

U mnie była uwzględniona już w pierwszym dniu Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - xXxPiciaxXx - 15-03-2015 00:47

chodzi o tą statystykę :

Średni zysk z kliknięcia (7 dni)
0.00 zł

?