Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Aruna - 14-01-2015 00:48

Nie można zbierać kasy z 50% i 5gr jedno albo drugie?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 14-01-2015 00:51

@[Aruna]
Nie Smile

@[asiorek]
Ja bym nigdy nie ryzykował i nie zbierał bym hajsu np. tydzień. Zawsze lepiej wypłacać po przekroczeniu min. 20 zł. Nigdy nie wiadomo co stanie się z firmą widmo za 2-3 dni. Takie zbieranie hajsu bez adresu siedziby firmy nie ma żadnego sensu. Wolę mieć 5 oczekujących wypłat po 20 zł niż zbierać 5 dni i dopiero wypłacić 100 zł Smile

Dlaczego?
Prosta sprawa. Zawsze każda firma może nagle się zescamić i co wtedy? Dopiero będzie płacz o hajs Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - asiorek - 14-01-2015 00:54

@[Voldir] No teoretycznie tak.. Szkoda czasu, no ale rozwala troche i staje się to nudne, jak taki kowalski czy nowak nazbiera 20 zł przez 4 dni zleci i potem przez jakis czas ( kilka godzin albo dzień ( bo w week tez musi wypłacic bo on tak chce..)) płacz bo nie ma wypłat, i tak jest co strona albo dwie.. Skoro raz wypłacił to i 3 raz wypłacił.. o to mi chodzi tutaj Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 14-01-2015 00:55

@[asiorek] Jasne. Wiem co masz na myśli. A płacz o wypłaty kowalskiego to niestety Domena Polskiej mentalności Big Grin hehe

PS. Nowak to moi dziadkowie Smile hehe


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 14-01-2015 01:03

na jutro wypłaty mam nadzieje będą, bo płaczę o 70 złotych 2


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 14-01-2015 01:04

@[Kickster] o 70 zł już możesz Big Grin hehehe Mi wisi 45 zł Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - asiorek - 14-01-2015 01:05

@[Voldir] w sumie to co napisałeś wyżej troche jest też takie no.. Big Grin Bo jesli osoby zarabiają tutaj na spamie który trwa zaledwie te 30 minut dziennie i w ciagu 2 dni maja te 200 zł to nie szkodzi im jak straca te dajmy 500 za tydzien, ( oczywiscie wkurzył bym sie bo 5 stówek piechotą nie zapierdziela.. ) no ale przecież taki serwis może paść w każdej chwili i wątpie że nie mają w tym samym czasie alternatyw na których wyciągają 2 tyle dziennie co na tanich.. Smile Rozumiem jak byśmy tutaj mówili o leadmore, mylead, firesub, astrocash, ale o takim serwie to dwie inne bajki, chyba Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 14-01-2015 01:06

A 66 przygotowane żeby wypłacić ! Ej ma ktos konto w mBanku i chce dobić deal ? Jerk2 Bo ja mam w BGZ i mi nie wyplacaja, a wszystkim kumplom już powypłacałem na konta xD


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 14-01-2015 01:16

@[Kickster] wal na PW Smile

Mam w mBanku Smile

(14-01-2015 01:05)asiorek napisał(a):  @[Voldir] w sumie to co napisałeś wyżej troche jest też takie no.. Big Grin Bo jesli osoby zarabiają tutaj na spamie który trwa zaledwie te 30 minut dziennie i w ciagu 2 dni maja te 200 zł to nie szkodzi im jak straca te dajmy 500 za tydzien, ( oczywiscie wkurzył bym sie bo 5 stówek piechotą nie zapierdziela.. ) no ale przecież taki serwis może paść w każdej chwili i wątpie że nie mają w tym samym czasie alternatyw na których wyciągają 2 tyle dziennie co na tanich.. Smile Rozumiem jak byśmy tutaj mówili o leadmore, mylead, firesub, astrocash, ale o takim serwie to dwie inne bajki, chyba Big Grin

I tak bym się wkurw**. Są 2 mądre przysłowia: "Lepszy browar w garści niż 6 w lodówce" hehe lub "jedzmy łyżką a nie chochlą" Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 14-01-2015 01:30

wchodze se na bebzol a tam

[Obrazek: 390367ewesss.jpg]