Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 10-01-2015 02:17

Witamy serdecznie,

Z góry przepraszamy za przerwy w dostępności naszej www. Otrzymaliśmy informację od usługodawcy, że problem sprzętowy został rozwiązany.

Aktualnie monitorujemy sytuację i staramy się nie dopuszczać do żadnych przerw.

Informujemy również, ze na dniach zostanie uruchomiona nowa forma kontaktu z supportem (zarówno dla partnerów oraz użytkowników, co pozwoli na szybsze rozwiązywanie problemów)


Pozdrawiamy,
TanieAukcje.com


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 10-01-2015 04:57

Poczulem sie jakbym czytal posta od samego Boga.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - piotrekprorok - 10-01-2015 05:36

Tanie Aukcje się odezwały Cool


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 10-01-2015 08:00

Jest git wczoraj ponad 35 zł dzisiaj już 12.50 a jak dzisiaj nie bedzie przerw to będzie kasa leciała Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 10-01-2015 10:00

u mnie na razie 1,50 i lece na klikach, ale wczoraj takie lagi a 38 zl wpadlo impreza


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 10-01-2015 10:09

Dzisiaj może będzie moj rekord dniówki ładnie wpada :)Jak strona działa to nie ma sie do czego przyczepić Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 10-01-2015 10:30

Teraz na zyskach muszę jechać, dawno się średnia kliknięcia mi nieaktulizowała i z 0.09 zł spadło na 0.03 zł.Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - oglaszam - 10-01-2015 10:38

Do Tanieaikcje. Mogę mieć pewność, że dzisiaj serwis będzie działał?
Wczoraj przez te awarie straciłem koło 200 zł.
Nie chcę tracić czasu i sił na spam za którego nic nie dostanę.
Może pomyślcie nad wypłaceniem nam jakiejś rekompensaty?
Proponuję obliczyć średnią dniówkę dla każdego i dopisać ją do
istniejącego stanu konta. Wydaje mi się to uczciwą propozycją.
Huh


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - elbowndg - 10-01-2015 10:41

(10-01-2015 10:38)oglaszam napisał(a):  Do Tanieaikcje. Mogę mieć pewność, że dzisiaj serwis będzie działał?
Wczoraj przez te awarie straciłem koło 200 zł.
Nie chcę tracić czasu i sił na spam za którego nic nie dostanę.
Może pomyślcie nad wypłaceniem nam jakiejś rekompensaty?
Proponuję obliczyć średnią dniówkę dla każdego i dopisać ją do
istniejącego stanu konta. Wydaje mi się to uczciwą propozycją.
Huh
O boziu xd
Śmiechłem Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 10-01-2015 10:41

No już bez przesady z tym dopisaniem dniowki.