Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Krakersik - 09-01-2015 19:34

Cytat:To nie wystarczy. Musisz mieć jakieś wpłaty bo jak będziesz miał średnią jakieś 2 gr. lub poniżej to wypłaty nie dostaniesz. To nie jest rozsądne podejście Smile
Hmm to nie wiem. Myślałem że liczą się tylko rejestracje. No a jak mnie mają potem wydymać z wypłatą to nie wiem czy będę dalej w tym siedział Undecided


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - broofie - 09-01-2015 20:05

Mam sklonnosc do przegladania wszystkich wiekszych tematow. W wiekszosci ludzie pisza o waznych rzeczach. Wchodzac tutaj, mam wrazenie jakbym mial deja vu. Za kazdym razem, co 5 stron jest placz o wyplaty. Ciagnie sie to od dobrego miesiaca a i tak zawsze wam wyplacaja, wiec nie rozumiem tych zalow i placzow.
Czlowiek chce sie dowiedziec czegos ciekawego i waznego, ale dzieciaczki musza sie wyzalic na forum, bo czekaja az 3 dni na wyplate...


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 09-01-2015 20:09

Szkoda że strona w Pełni nie działa może bym miał kokosy Smile a tak to tylko 11 zł dzisiaj bo strona przerywa ale i tak ładnie jak na takie warunki kilka wpłat i może coś jeszcze wpadnie Smilew sumie ponad 4 dyszki mam do wypłaty zawsze coś xD


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 09-01-2015 20:42

To chyba nie tak źle zemną wyciągnąłem 15 zł xD


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - kamillowad - 09-01-2015 21:05

kurde jaki sens jest to promowac jak co chwile strona pada..


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 09-01-2015 21:12

Na klikach jest sens.Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Radek4921 - 09-01-2015 21:14

(09-01-2015 21:05)kamillowad napisał(a):  kurde jaki sens jest to promowac jak co chwile strona pada..

W ostatnich minutach strona działa bez zarzutu. Smile
Miejmy nadzieję, że utrzyma się to jak najdłużej Idea

Edit:/ Już nie działa pokerface


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 09-01-2015 21:16

Dopóki strona nie padła, wpadło 12.5 zł a teraz to nie wiem w sumie. Nie promowałem a ktoś tam coś wpłaca widać. Wstrzymuję się z promowaniem i robię sobie wolny weekend. Jeśli się nie naprawi do poniedziałku to sobie odpuszczę bo takie promowanie na półmetek nie ma żadnego sensu i tylko generuje straty, zamiast zysków. Mam parę osób które wierzą w to że wylicytują coś tam, z którymi w sumie mam stały kontakt. Nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy bo jeden typ znowu miał chętkę na Philipsa 47 cali ale strona co chwilę padała i dupa z tego. Piszę mi żebym się tym zajął.... ale co ja mogę? Gówno Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rekki - 09-01-2015 21:40

Jest w programie system poleconych? Jeśli tak, to chętnie zarejestruję się z czyjegoś ref linka, jeśli nie to trudno Tongue

Wybaczcie za to pytanie, ale przeglądałem temat jakiś czas temu i nie pamiętam czy był ten system, czy nie Tongue


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 09-01-2015 21:43

Oni chyba nic z tym już nie zrobią Undecided Rozumiem parę godzin ale to już jest przesada tyle kasy trzepią na tym i nie są wstanie czegoś z tym zrobić...