Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatkowe parę groszy ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dodatkowe parę groszy ;) (/Temat-Dodatkowe-pare-groszy-98742)

Strony: 1 2


Dodatkowe parę groszy ;) - 4dren4lin488 - 29-09-2014 14:51

W jaki sposób można dorobić sobie 20 - 30 zł dziennie na początek ?


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - rozekrr - 29-09-2014 15:00

Kolejny... Całe forum jest odnośnie zarabiania, może tak łaskawie poczytaj sobie tematy w wybranych przez Ciebie działach... Na łatwiznę to każdy by lubił iść...


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - oskar063 - 29-09-2014 15:02

Wiecie co jest najlepsze? Że 99,999999999% odpowiedzi jak ktoś spyta jakim sposobem można zarobić te 30zł dziennie to odpowiedzi wyglądają tak "PRZESZUKAJ FORUM" "POCZYTAJ FORUM" itd. Nigdy nie widziałem konkretnej odpowiedzi do tematu i powiedzmy "masz tu link przeczytaj - myślę że to dosyć łatwy sposób dla początkującego i wyciągniesz na nim 20-30zł dziennie" ALE NIE! Lepiej jak każdy nabić sobie liczbe postów pisząc życzliwie żeby ktoś "SPI****alał" do innego działu. Tak sobie posty to ja moge nabijać, teraz widze dlaczego niektórzy mają tyle postów a 99% to głupi spam.

@Sorry za offtopic.

@Topic: Spróbuj na shorte.st myślę, że przy kilku-godzinnym wkłądzie pracy zarobisz, ale to nie opłacalne...


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - KerPwn - 29-09-2014 15:04

@up
Jest masa tematów na forum, sam nie może poszukać ? To że mu napisałeś żeby spróbował na shorte nic nie da bo skoro szuka "sposobu" to shorte jest tylko serwisem.
Wszystko by chcieli na tacy...

@edit Po za tym 20-30 złotych dziennie jak na sam początek, bo widać że pojęcia o tym nie masz - to jest duża suma.


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - 4dren4lin488 - 29-09-2014 15:08

Wertuję to forum od dłuższego czasu i nie mogę wyciągnąć z niego nic KONKRETNEGO. Dlatego pytam. Nie szukam wywodów - wywodów już się tutaj naczytałam. Zadaję pytanie i oczekuję KONKRETNEJ odpowiedzi. Po to jest to forum jak mniemam.

No i super chłopaki, serio ciesze się, że popodnosiliście sobie ego. Ale nie taki był mój plan, odnośnie tego posta Wink


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - rozekrr - 29-09-2014 15:14

oskar, ciekawa teoria, ale błędna, każdy kto ma dużą liczbę postów pisze je konkretnie a nie Twoje przypuszczalne odpowiedzi i spam? Dobre...

Autorze, to że czytasz forum nic Ci nie da, wpierw musisz ustalić i dojść na czym chcesz zarabiać. Jako laik, domyślam się że będzie Ci ciężko. Zacznij więc od subskrypcji sms bo na nich najłatwiej zarobisz. Tematy freebiz, eforsa, hotcash etc.


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - mihaus - 29-09-2014 15:17

Zobacz na link w mojej sygnaturce.


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - 4dren4lin488 - 29-09-2014 15:18

Jestem laikiem, jestem, cóż ci na to poradzę Wink
Czasem w życiu bywa tak, że brakuje tych kilku groszy i trzeba sobie z tym jakoś radzić.

Myślałam o zarabianiu na fp, ale poza sprzedawaniem reklam (które według innych bardziej doświadczonych, jest bardzo ciężko sprzedać) Nie dowiedziałam się niczego. Tematu zarabiania na fp praktycznie nie ma.


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - kariolmax - 29-09-2014 15:19

Ja jednak myślę, że forum jest od polecania serwisów, pisania na ich temat, pomaganiu sobie w sprawach prawnych itd., a nie odwalaniu za kogoś całej roboty! Jeśli chcesz, żeby ktoś odrobił za Ciebie "pracę domową" to zapraszam na http://www.zadane.pl, a nie na forum o zarabianiu beka

Z Twoją kreatywnością i motywacją możesz iść ledwo na zmywak do "Mac'a" Idea


RE: Dodatkowe parę groszy ;) - rozekrr - 29-09-2014 15:19

Przecież Ci napisałem jakie tematy masz odwiedzić i czym się zainteresować... Czytaj ze zrozumieniem bo ciężko będzie na przyszłość Smile