Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? (/Temat-Jaki-najlepszy-darmowy-Hosting-pod-eforse-98686)

Strony: 1 2


Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - davidek00 - 28-09-2014 15:39

Witam jaki byłby najlepszy darmowy hosting pod eforse?
Na friko.pl trzeba mieć premium aby zainstalować wordpressa.
Proszę o wszystkie propozycje darmowych hostingów oraz napisanie ile twoja strona pod eforse już stoi na takim hostingu.

Z góry dzięki.


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - maniek250 - 28-09-2014 17:33

www.hostinger.pl
Nie wiem czy najlepszy, ale jak za darmo to może być. kiedyś go używałem przez krótką chwile


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - magik89 - 28-09-2014 18:42

Inwestować chcesz w darmowe? Dobrze się czujesz?


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - mordimer12 - 28-09-2014 20:32

z sygnaturki swiadczy o tym ze zarobiles ponad 1000 zl, a szkoda ci jest 70 zl na 6 miesiecy na bardzo dobry hosting, na ktorym masz pewnosc ze nic ci sie nie usunie?


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - davidek00 - 29-09-2014 02:57

to na płatny jaki najlepszy i najtańszy?


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - magik89 - 29-09-2014 05:55

nie sugeruj sie najtanszy, jak chcesz inwestowac musisz zabulic


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - maniek250 - 29-09-2014 06:39

A tam gadacie na początek wystarczy darmowy (albo jakiś za 30 zł/rok) żeby zobaczyć jak będzie szło, jeśli dobrze można inwestować większe pieniądze Smile


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - michal86ole - 29-09-2014 08:22

Ja mam taki za 11zł /rok i ostatnio wytrzymał mi bez problemów ponad 7 tyś unikalnych wyświetleń w jeden wieczór Smile


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - Toczak - 29-09-2014 09:48

Nie polecam darmowych hostingów. Ciągle są z nimi problemy. Mam wykupiony hosting za 8zł/msc na Mintshost.pl i bardzo dobrze sobie radzi. Oczywiście optymalnie co do liczby odwiedzających.


RE: Jaki najlepszy darmowy Hosting pod eforse? - krazu - 29-09-2014 10:18

Chyba każdy z internetowych earnerów zaczynał z darmowym hostingiem i właśnie dlatego wszyscy polecają pominąć ten krok, bo to po prostu strata czasu. Jeden lead miesięcznie wystarczy by zwrócił się hosting,a chyba nie planujesz zarabiać mniej? Darmowy hosting jest dobry póki nie masz żadnego ruchu, a potem jak się pojawią odwiedzający to usługodawca może Ci ten hosting w każdej chwili zablokować za nadmierne obciążenie serwera. Poza tym równie dobrze inne konta hostingowe mogą obciążać serwer, przez co Twoja strona również będzie się powoli ładować.