Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eforsa źródłem dochodów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Eforsa źródłem dochodów? (/Temat-Eforsa-zrodlem-dochodow-98675)



Eforsa źródłem dochodów? - Zimusek - 28-09-2014 14:39

Witam mam takie pytanko, jeżeli chciałbym wziąść coś na raty lub jakąś pożyczkę to czy mogę podać Eforsę jako źródło dochodów czy miejsce pracy? Jak to się ma ? Pytam z czystej ciekawości Big Grin


RE: Eforsa źródłem dochodów? - szykiryki - 28-09-2014 14:51

Nie, bo to nieregularny dochód Smile. Żeby określić Twoją zdolność kredytową, a tym samym sprawdzić czy będziesz w stanie spłacać raty za zakupy czy też raty kredytowe musisz przedstawić szereg dokumentów, np. umowę o pracę, z udokumentowanymi zarobkami czy też PIT z dochodem z działalności gospodarczej.
W większości przypadków nie nie kupisz nic na raty czy nie dostaniesz kredytu jak pracujesz legalnie na umowę zlecenie czy o dzieło (bo są to również zwykle krótkoterminowe prace, chociaż bywa tak, że ktoś kilkadziesiąt lat pracuje na umowę zlecenie- dla banku to jednak się nie liczy ;])
Oczywiscie istnieją jakieś parabanki, którym wystarczy oświadczenie o zarobkach i wtedy możesz napisać nawet, że pracujesz w Kancelarii Premiera Smile

Jak masz regularny dochód z subów, zakładaj DG i wtedy dostaniesz kredyt czy kupisz sobie coś na raty.


RE: Eforsa źródłem dochodów? - Zimusek - 28-09-2014 14:56

O właśnie o taką odpowiedź mi chodziło ;p Dzięki wielkie Big Grin