Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bardzo pewne typy. Kto chętny ? (/Temat-Bardzo-pewne-typy-Kto-chetny-98588)



Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - Xaimeer - 27-09-2014 01:05

Drodzy przyjaciele. Kto jest chętny na zrzutkę na typy z serwisu http://www.blogabet.com/

od użytkownika: http://moneyguarantee.blogabet.com/

Potrzebne jest razem 45 euro - około 200zł. Mam nadzieje że uda się znaleźć kilku chętnych, każdy wkład się liczy!

Dlaczego akurat ten typer, ta strona itp ?
1. Strona blogabet.com jest chyba najbradziej renomowanym serwisem zajmującym sie sprzedażą typów (wiadomo że tego typu stron jest w internecie pełno).
2. Jeśli miesiąc zakończy się stratą otrzymujemy 100% zwrotu. Fakt ten jest gwarantowany przez serwis blogabet.com a nie tego typera także możemy spać spokojnie.
3. 99% typów jest podawanych z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem więc nie trzeba się martwić że zabraknie czasu na obstawianie.
4.W każdym miesiącu otrzymujemy kilkadziesiąt typów.
5.Wszystkie typy są dostępne w prawie każdym buku, natomiast żeby zmaksymalizować zysk wystarczy tylko jeden - pinnacle. Jeśli masz konto w bet365/bet-at-home/bwin itp to nic nie szkodzi.
6. Typer ma 10% yield (przy ponad 800 typach to baardzo dobry wynik). Ma 932 zweryfikowane typy, tylko jeden nie zweryfikowany. Podczas całego roku 2014 stratę zaliczył tylko w lipcu (zaledwie jedna jednostka). Reszta miesięcy grubo na plus.

Dlaczego sam tego nie kupię tylko chcę robić zrzutę?
Bukmacherka to nie jest moja praca tylko hobby. Nie obracam dużym bankrollem dlatego nie mam zamiaru jednorazowo wydać ~200zł. Będę szczęśliwy jeśli zarobie na tym 500-1000zł. Koszt początkowy 200zł bardzo by mi obniżył taką możliwość.

Mam nadzieje na pozytywny odzew. Pozdrawiam Wink


RE: Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - PremAccHack - 27-09-2014 01:32

Wstępnie zainteresowany


RE: Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - lkserwis - 27-09-2014 07:36

Ja tez :-)


RE: Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - kwenk21 - 27-09-2014 12:45

Choć sezon tenisowy powoli dobiega końca i te wyniki mogą być różne, wstępnie jestem zainteresowany jesli do kupna dojdzie tak by móc zacząć od 1-2 pażdziernika.


RE: Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - Xaimeer - 27-09-2014 13:26

Dokładnie. Możemy zacząć od początku października.

Założyłem grupę na facebooku na której będą podawane typy.

Kto jest chętny, piszcie do mnie wiadomość podając wasz e-mail na facebooku. Żebym mógł od razu dodać was do grupy.


RE: Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - PremAccHack - 27-09-2014 13:44

Daj link itd Trzeba się zgadać


RE: Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - Xaimeer - 27-09-2014 19:53

Tutaj nie podaje linku bo to jest grupa "tajna". Także przypominam jeszcze raz że trzeba wysłać mi na priv e-mail z facebooka.


Bardzo pewne typy. Kto chętny ? - yazir - 28-09-2014 20:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.