Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Realny-towar-sprzedawaj-i-zarabiaj-98539)

Strony: 1 2 3


[SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - xjointmanx - 25-09-2014 19:23

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik jak pozyskiwać towar i sprzedawać go z zyskiem!
2.Opis przedmiotu :Siemanko poradnik który sprzedaje w sumie nakierowanie na nisze w której zarabiamy na realnym towarze Kup tanio sprzedaj drożej. W poradniku jest wszystko wyjaśnione jak pozyskać towar oraz grupę sprzedawców których wy musicie sami wybrać (mam swojego sprawdzonego dostawce którego nie zdradziłem w poradniku). Jest to bardzo chodliwy towar sami pewnie macie to w domu i używacie. Jest do tego potrzebny wkład finansowy który bardzo szybko się zwróci nawet inwestując 100zł (Im więcej tym większe zyski) i wyjdziecie na spory PLUS Czas oczekiwania na towar to do 7dni wysyłane z PL. W sumie oprócz wkładu finansowego nic nie potrzebujecie klienci sami się znajdą poprzez drogę pantoflową parę smsów i kilka rozmów telefonicznych a nawet FB No lub jeżeli lubicie to możecie z tym towarem latać do klientów Smile

Dlaczego sprzedaję Hmm... Towar pozyskuje już od roku mam swoją klientele która zamawia u mnie na bieżąco z miesiąca na miesiąc i nie zrobi mi to konkurencji żadnej, a myślę że każdy chce zarobić i to nie tylko w necie Smile Towar który kupujecie hurtem kosztuję 3-6 zł wy możecie to sprzedawać od 10-30 zł zwrot kupna poradnika zwróci się na sprzedaży kilku szt tego towaru Smile

ZGADUJ ZGADULA BĘDZIE ZGŁASZANE DO ADMINISTRACJI I MYŚLĘ ŻE ODPOWIEDNIO NAGRADZANE !!

Sprzedane 3/20

3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt :PW
5.Cena : 35zł Mbank, 30zł szybki przelew Bluecash czy tam eliksir abyście nie byli stratni Smile
6.Sposób zapłaty za przedmiot : BANK


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - xjointmanx - 26-09-2014 23:06

Jedna sztuka sprzedana Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - seoeo - 26-09-2014 23:25

na pw zgaduj zgadula też będzie zgłaszana?Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - wydrowk - 26-09-2014 23:52

Cała "operacja" może odbywać się zdalnie, nie wychodząc z domu?


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - xjointmanx - 27-09-2014 06:43

(26-09-2014 23:52)wydrowk napisał(a):  Cała "operacja" może odbywać się zdalnie, nie wychodząc z domu?

Jeżeli złapiesz grono odbiorców i będą chciały kupić ten towar to jak najbardziej. A jeżeli chodzi ci o Allegro to nie działałem tam ponieważ nie mam konta myślę że na serwisach typu OLX powinno się to sprzedać choć złapiesz na pewno kupujących poprzez znajomości.

Cytat:Napisane przez seoeo - Dzisiaj 12:25 AM
na pw zgaduj zgadula też będzie zgłaszana?Smile
Możesz zgadywać a ja będę te wiadomości kasował Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - lkserwis - 27-09-2014 07:29

Moze jakas recenzja tutora? :-)


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - xjointmanx - 27-09-2014 07:37

Poradnik został wysłany do daniel42na


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - lkserwis - 27-09-2014 07:39

Ok, jak bedzie pozytywna recenzja to pewnie wezme :-)


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - xjointmanx - 27-09-2014 18:06

UWAGA !! Poradnik Również sprzedaję na innym forum... Liczba sztuk do sprzedania 1/20 Zapraszam Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik Realny towar sprzedawaj i zarabiaj ! - piotrek0007qq - 27-09-2014 19:42

Jeżeli zainwestuje te stówę to zarobie powiedzmy te 200zł ? I ile za przesyłkę sie płaci