Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) (/Temat-Poczatkujacy-Jak-zaczac-POMOC-98503)

Strony: 1 2


Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - Szaman1644 - 25-09-2014 10:40

Witam. Chciałbym zacząć swoją przygodę z opcjami binarnymi, jednak nie wiem jak zacząć, nigdy się tym nie interesowałem i nie wiem od czego ruszyć. Potrzebny kapitał do zainwestowania oczywiście mam. Szukam różnych porad, a może i nawet osoby, która zrobiłaby ze mną te pierwsze kroki i pomogła zarobić pierwsze pieniądze w tej dziedzinie. Liczę na waszą pomoc!


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - MaLiN - 25-09-2014 10:53

Przede wszystkim musisz na początku sprawdzić, czy opcje będą rzeczywiście dla Ciebie Smile

Zacznij od czystej teorii, zasady działania rynku, analiza techniczna, rodzaje wykresów, świec etc. Tutaj znajdziesz kilka niezbędnych poradników: http://www.binary24.pl/pl/top/download

Po zapoznaniu się z podstawowymi zasadami, możesz spróbować swoich sił w opcjach. Oczywiście nie nauczysz się wszystkiego naraz, trzeba na spokojnie do tego przysiąść Smile

Najlepiej sprawdzić to na darmowych kontach demo bez ryzyka utraty kapitału - http://www.binary24.pl/pl/top/konta_demo2


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - Szaman1644 - 25-09-2014 11:54

Dobra to ja zabieram sie za czytanie. Mam nadzieje, ze w razie jakichkolwiek pytań pomożesz.


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - malpa2 - 25-09-2014 12:01

Wkrótce mam zamiar napisać specjalny poradnik dla początkujących, więc jak coś dam znać na PW Wink


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - MaLiN - 25-09-2014 12:07

Tak, nie ma problemu - jak coś to pisz Smile


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - NoVi - 25-09-2014 13:13

Podejrzewam, że większośc tutaj bardziej doświadczonych inwestorów z chęcią Ci pomoże Wink
Swoją drogą dobra lektura, poczytam, mam dużo czasu siedząc na L4 w domu Wink


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - Szaman1644 - 25-09-2014 13:13

Na pierwszy rzut oka dla mnie wygląda to jak typowe granie na giełdzie. Z tym typem zarabiania (granie na giełdzie) także nie mam doświadczenia, ale tak to wygląda. Trochę dużo tych materiałów do przeczytania, ale powoli jakoś leci.

EDIT: Próbowałem założyć konto Demo na EXbino i nie wiem dlaczego nie mam żadnych środków demo Sad


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - MaLiN - 25-09-2014 16:12

Jeśli będziesz obstawiał w ciemno bez żadnych analiz/strategii to rzeczywiście można wtedy porównać opcje do hazardu. Na spokojnie poczytaj, nie łatwo jest zrozumieć wszystko od razu, sporo rzeczy i tak zrozumiesz w praktyce.

Co do konta eXbino - napisz do supportu w sprawie konta demo, bądź zaczekaj aż Twój opiekun konta się odezwie. Trzeba czasami samemu ich trochę "przycisnąć" bo bywają bardzo powolni Lol


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - Szaman1644 - 25-09-2014 18:10

Z tego co wyczytałem na Exbino jest tylko konto demo po wpłacie depozytu dostępne. Zarejestrowałem się na zagranicznej stronie, jednak widzę tam mało opcji, możliwe granie tylko krótkoterminowe, a to raczej jest oparte o fart, a nie o analizy Tongue Jest może jakaś polska stronka oferująca takie bezpłatne demo, bo teorie chciałbym uzupełniać praktyką.


RE: Początkujący - Jak zacząć? (POMOC) - MaLiN - 25-09-2014 19:28

Dziwne, nawet sam dla pewności upewniałem się w suporcie eXbino, czy można otworzyć konto demo bez wpłaty depozytu i babka napisała mi, że wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem konta .

Jak Ci się uda, to tu możesz spróbować założyć konto demo: http://www.spotoption.com/trading-platform/