Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 21-04-2015 21:46

(21-04-2015 21:12)MaXimuS007 napisał(a):  Wam też dzisiaj strona nie działa? A przynajmniej, ja tak teraz mam. Mam nadzieję, że będzie jakaś rekompensata za to? Bo nie zamierzam czychać przez 2 h, czy zacznie działać, bo mam inne rzeczy do roboty jeszcze.

Nie wiem czemu miałaby być jakaś rekompensata Undecided

Poza tym nawet gdyby to i tak zadań nie moge dodać skoro FG nie działa smutny


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 21-04-2015 21:53

Fajnie... znowu fg zaczyna upadac...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 21-04-2015 22:51

(21-04-2015 21:46)TheKkok2 napisał(a):  
(21-04-2015 21:12)MaXimuS007 napisał(a):  Wam też dzisiaj strona nie działa? A przynajmniej, ja tak teraz mam. Mam nadzieję, że będzie jakaś rekompensata za to? Bo nie zamierzam czychać przez 2 h, czy zacznie działać, bo mam inne rzeczy do roboty jeszcze.

Nie wiem czemu miałaby być jakaś rekompensata Undecided

Poza tym nawet gdyby to i tak zadań nie moge dodać skoro FG nie działa smutny
A z jakiej racji miałoby jej nie być? Rozumiem konto standard, ale jak ktoś płaci za FP, to sorry, ale rekompensata musi być, bo nie za to płacimy. Smile A zadania zawsze można dodać, jak już FG będzie działać. W zależności od tego ile dni FG będzie nie działać tyle GP za zadanie... Oby to tylko była awaria serwera, czy coś, a nie ostateczny upadek FG.

PS: Przypominam, że nadal czekam na klucz do CS:GO!


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 21-04-2015 23:03

W takim razie dziennie musiałbym robić rekompensaty, bo przecież dziennie wyskakują jakieś błędy ostatnio Undecided
Jakbym zrobił rekompensate to i tak osoby ktore nie zrobily zadań będą o te pare stów punktów plecy, bo przecież osoby które zrobiły zanim fg padło, będą mogły zrobić je drugi raz.
A pewnie większość je zrobiła.

A i jak ktoś chce popisać na czacie to pozostał jeszcze awaryjny chatango Tongue

http://firegiftspl.chatango.com/

FG wróciło Smile

EDIT 2: Znów padło facepalm

EDIT 3: co chwile pada i wraca...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 22-04-2015 21:48

(21-04-2015 23:03)TheKkok2 napisał(a):  W takim razie dziennie musiałbym robić rekompensaty, bo przecież dziennie wyskakują jakieś błędy ostatnio Undecided
Jakbym zrobił rekompensate to i tak osoby ktore nie zrobily zadań będą o te pare stów punktów plecy, bo przecież osoby które zrobiły zanim fg padło, będą mogły zrobić je drugi raz.
A pewnie większość je zrobiła.

A i jak ktoś chce popisać na czacie to pozostał jeszcze awaryjny chatango Tongue

http://firegiftspl.chatango.com/

FG wróciło Smile

EDIT 2: Znów padło facepalm

EDIT 3: co chwile pada i wraca...
No więc rozdaj punkty tym, którzy się upomną o to, że nie mają i wtedy nie będzie problemu... Czyli np. mi już możesz oddać... Bo przecież chyba jakieś 2h FG nie działało, a ja wcześniej nie mogłem wbić...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 22-04-2015 23:06

(22-04-2015 21:48)MaXimuS007 napisał(a):  
(21-04-2015 23:03)TheKkok2 napisał(a):  W takim razie dziennie musiałbym robić rekompensaty, bo przecież dziennie wyskakują jakieś błędy ostatnio Undecided
Jakbym zrobił rekompensate to i tak osoby ktore nie zrobily zadań będą o te pare stów punktów plecy, bo przecież osoby które zrobiły zanim fg padło, będą mogły zrobić je drugi raz.
A pewnie większość je zrobiła.

A i jak ktoś chce popisać na czacie to pozostał jeszcze awaryjny chatango Tongue

http://firegiftspl.chatango.com/

FG wróciło Smile

EDIT 2: Znów padło facepalm

EDIT 3: co chwile pada i wraca...
No więc rozdaj punkty tym, którzy się upomną o to, że nie mają i wtedy nie będzie problemu... Czyli np. mi już możesz oddać... Bo przecież chyba jakieś 2h FG nie działało, a ja wcześniej nie mogłem wbić...

Tak, tylko jaką mam pewność że osoba która sie upomina o punkty, nie wykonała zadań?

Poza tym ja nie jestem od rozdawania punktów.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 23-04-2015 12:28

Ile będą trwać aukcje?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 23-04-2015 16:56

Lepsze pytanie jest takie kiedy wyślą nagrody...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 23-04-2015 19:35

Nagrody to jedno, ale serwis co chwilę pada...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 23-04-2015 21:33

(23-04-2015 19:35)Matheo249 napisał(a):  Nagrody to jedno, ale serwis co chwilę pada...

Nom. Przez takie coś sie nawet zadań dodać nie da 4