Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 29-12-2014 00:18

@zordi
Jest temat z propozycjami na forum FG( http://firegifts.pl/forum/showthread.php?tid=28 ), może czas zainteresować się i rozkręcić to forum?

Głównie z tego powodu, że tutaj nie ma teraz FG własnego działu Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 29-12-2014 00:48

No przydało by się, bo trochę lipnie jest pisać w jednym temacie o wszystkim. A co do teleskopu, to to było coś w rodzaju nagrody niespodzianki, bo był dodany w trakcie restocka, a przynajmniej wcześniej go nie widziałem. Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - lolekxp - 29-12-2014 09:55

niech mi ktos powie bo nie chce leciec kilka stron tematu, to dziala jeszcze ? wysylaja ? bo odkad mi zresetowali konto z zbieranymi od poczatku gp to olalem ich, wydawalem na konta fire premium i jedynie stracilem na serwisie czas i 22zł chyba Wink i jesli jest ok to sa jakies resety? ja lubie sobie spokojnie zbierac ptk i wiedziec ze za 3 miesiace np. wymienie a nie ..


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 29-12-2014 11:17

(29-12-2014 09:55)lolekxp napisał(a):  niech mi ktos powie bo nie chce leciec kilka stron tematu, to dziala jeszcze ? wysylaja ? bo odkad mi zresetowali konto z zbieranymi od poczatku gp to olalem ich, wydawalem na konta fire premium i jedynie stracilem na serwisie czas i 22zł chyba Wink i jesli jest ok to sa jakies resety? ja lubie sobie spokojnie zbierac ptk i wiedziec ze za 3 miesiace np. wymienie a nie ..

Wszystko jest ok. Wysyłają nagrody i nie resetują punktów


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 29-12-2014 16:34

Jestem bardzo ciekawy kto zgarnął PS3. Nikt się nie pochwali?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 29-12-2014 18:07

Na szczęście nie ma takiego obowiązku Tongue
Jak będzie chciał to na pewno się ujawni, jego sprawa Huh

Ja natomiast chciałem przypomnieć o temacie z propozycjami na forum FG:
http://firegifts.pl/forum/showthread.php?tid=28

Proponujcie! W końcu to z myślą o kolejnym restocku, ale też o aukcjach! Smile
Przyda się trochę świeżości w postaci nowych, nietypowych nagród, jakich jeszcze nie było ;>


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - leggi25 - 29-12-2014 20:18

@prosiaczeq

DEL facepalm


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 29-12-2014 23:07

Ze względu na podzielność opinii chciałbym oficjalnie zapytać co sądzicie o systemie poleconych? Zostaje czy powinien zostać usunięty lub wprowadzone,że zalicza dopiero od 10k GP użytkownika poleconego?

Przy okazji chciałbym poinformować,że za jakiś czas czeka nas 2 dniowa przerwa techniczna. Jest to spowodowane optymalizacją strony oraz możliwe,że przy okazji wejdą nowe metody pozyskiwania GP Smile Powiadomimy Was 1 dzień przed tą przerwą,aby nie było niespodzianek.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 29-12-2014 23:10

Jestem za tym by zaliczało poleconego dopiero gdy zdobedzie 10k GP Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 29-12-2014 23:12

Ja również żeby zaliczało od jakiegoś przedziału, powiedzmy 10-20k Smile Tylko, żeby to faktycznie sprawnie działało i nie "bugowało" się Big Grin
Inaczej system jest kulawy i nie ma sensu.

Zmniejszy się na pewno liczba MC i liczba kont "krzaków".
Oczywiście na pewno nadal to zjawisko będzie, ale w mniejszym stopniu Big Grin