Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 20-12-2014 09:53

Wszystkie nagrody za listopad zostały wysłane. Musicie wziąć pod uwagę to,że zbliżają się święta i ludzie masowo coś kupują/wysyłają.

(19-12-2014 22:25)TheKkok2 napisał(a):  Mi nagrody z konkursu też nie przyszły a miały przyjść do końca tygodnia smutny no trudno poczekam jeszcze.

Ale mam nadzieje że zostały wysłane te nagrody paczką poleconą bo jak nie to moge sie pożegnać z nagrodami :/

Nagrody zawsze wysyłamy poleconymi.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 20-12-2014 11:20

Gratulacje wyjścia z scamu Smile impreza


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 20-12-2014 12:28

Również gratuluje Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 20-12-2014 12:42

(15-12-2014 11:26)FireGifts.pl napisał(a):  Z pewnością w tym tygodniu Smile Dzisiaj zostaną dodane nowe zadania także szansa na zdobycie dodatkowych GP przed restockiem Smile

Chciałbym uzyskać kilka informacji, a mianowicie:

1. Czy sprawy "techniczne" pozwolą na te obiecane nowe zadania? Tongue

2. Co z cenami nagród na restock? Czy jakoś ulegną zmianie?
Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale jest go coraz mniej, więc wolę spytać teraz niż na ostatnią chwilę Smile

3. Czy jest Wasze stanowisko w sprawie ilości nagród, o czym ktoś pisał(ilość sztuk przy każdej nagrodzie).

Pozdrawiam Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 20-12-2014 13:34

tylko szkoda, że nie ma swojego działu jak to było kiedyś Sad


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 20-12-2014 15:27

(20-12-2014 13:34)Zordi napisał(a):  tylko szkoda, że nie ma swojego działu jak to było kiedyś Sad

Możliwe,że dział będzie Smile

(20-12-2014 12:42)haha40027 napisał(a):  Chciałbym uzyskać kilka informacji, a mianowicie:

1. Czy sprawy "techniczne" pozwolą na te obiecane nowe zadania? Tongue

2. Co z cenami nagród na restock? Czy jakoś ulegną zmianie?
Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale jest go coraz mniej, więc wolę spytać teraz niż na ostatnią chwilę Smile

3. Czy jest Wasze stanowisko w sprawie ilości nagród, o czym ktoś pisał(ilość sztuk przy każdej nagrodzie).

Pozdrawiam Wink
1. Tak jak najbardziej jednak sprawa nie jest taka prosta i musi to wykonać programista Smile

2. Czekam na wypowiedź użytkowników o ile i co trzeba zmniejszyć i wtedy przedstawię swoje stanowisko na ten temat.

3.Chcemy,aby emocje na rozdaniu sięgały zenitu dlatego ilość nagród podamy po restocku.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 20-12-2014 16:20

W końcu FG wyszło z tego scamu, gratulacje Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - pidzej - 20-12-2014 17:51

W obecnej chwili dziennie można wyciągnąć 1000 punktów mając konto premium, więc zbieranie na niektóre nagrody zajmuje prawie rok, np. ps3, wiadomo, wysoka cena to dużo zbierania ale myśle że to troszkę za dużo. tak samo np za kostke rubika 80000? To już chyba o wiele za dużo Wink Ale super że to już nie scam i można w końcu trochę poklikać Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 20-12-2014 17:52

No to odnośnie cen może tylko stwierdzę fakty Big Grin
Mając FP dziennie ogarniemy 1 000pkt(3x300pkt zadania + 100 logowanie), więc licząc, że zawsze(a czasem może się zdarzyć inaczej) będziemy robić zadania na PS3 będziemy zbierać 300dni, a na tableta 150dni Big Grin

Nie mam konkretnych propozycji co do cen i ich obniżki oraz jej nie wymagam.
Aczkolwiek żadnych dodatkowych zadań jeszcze nie było, więc te zbieranie po prawie rok lub pół na najdroższe nagrody wydaje się być długie według mnie, a co Wy o tym sądzicie?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 20-12-2014 22:42

najlepszym rozwiązaniem byłaby obniżka nagród od 40% do 50%.

nie wiem czy posiadacie jakieś rankingi kto ma najwięcej gp dostępnych ale jeśli tak to wiecie najlepiej o ile obniżyć punkty za nagrody .

1 - Dziennie 1000gp a macie na celu by w każdym miesiącu uzbierać na każdą nagrodę z kontem FG ?

Bo ja tutaj uważam i przynajmniej jest takie moje zdanie, że konto FG powinno lekko uzbierać na teleskop, maszynkę do waty oraz na kamerkę samochodową w jeden, dwa miesiące.


O i swój dział wróciłBig Grin A ten temat co tak w Dyskusji ;00