Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 26-09-2014 03:05

Nagrody będą wysłane poleconym?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 26-09-2014 06:27

Tak.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 26-09-2014 08:02

Jak już nagrody zostaną wysłane to poinformujcie o tym, aby wiedzieć kiedy można spodziewać się listonosza.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 26-09-2014 14:12

Mam nadziję że to co piszesz to prawda i znów będzie można coś wygrać bez problemow jak kiedys


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - TheKkok2 - 27-09-2014 14:40

Ja proponuje zmienić czat bo to jest jakiś chłam. Przedchwilą dostałem bana na czacie nie wiem za co, nie wiem od kogo, nie wiem kiedy dostane unbana bo tu trzeba unbanowac ręcznie, no po prostu żałosne to jest.

Tyle z mojej strony


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Nortix - 27-09-2014 16:49

(27-09-2014 14:40)TheKkok2 napisał(a):  Ja proponuje zmienić czat bo to jest jakiś chłam. Przedchwilą dostałem bana na czacie nie wiem za co, nie wiem od kogo, nie wiem kiedy dostane unbana bo tu trzeba unbanowac ręcznie, no po prostu żałosne to jest.

Tyle z mojej strony
Bana otrzymałeś od wojti60 za co to nie wiem bo na tym jak ty to powiedziałeś chłamie nie pisze. Od samego początku kiedy został wprowadzony ten czat jestem za jego zmianą... Bo wieje do niego amatorszczyzną. Szymon masz podobno jakieś programistę weź mu napisz lub powieź żeby napisał podobny czat jak FireChat ale z lepszymi możliwościami wiem że przekłada się to na większe koszta bo nikt nie kiwnie palcem za darmo.
@Tkk masz UB.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 27-09-2014 19:33

Mamy w planach powrót do starego chatu. Wracając do nagród to jutro będą pakowane,a w tygodniu wysłane Smile Jutro edytuję pierwszy post ponieważ znaleźliśmy trochę inne rozwiązanie. Więcej informacji jutro.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - majeros - 27-09-2014 19:55

Mam nadzieje,że serio te nagrody wyślecie w tygodniu czekam na żelki i pena 8 GB Big Grin Jak wyślecie wszystkie nagrody to dajcie info Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 27-09-2014 20:14

Można się dowiedzieć kiedy odpiszecie na maile ws. premek albo zajmiecie jakieś oficjalne stanowisko w tej sprawie i dacie znać wszystkim?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 27-09-2014 20:20

Jutro damy oficjalne informacje dotyczące premek oraz dalszy plan na prowadzenie serwisu.