Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 24-10-2014 18:50

@Zordi
Może aukcje to zagrywka na czas heh Big Grin

@Situation
Prędzej czy później się dowiesz Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Ewcia6000 - 24-10-2014 19:39

czekam na moją nagrodę z resa sierpniowego Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 25-10-2014 11:30

To lepiej nie pytajcie się o swoje nagrody bo ja po zapytaniu dostałem wiadomość

2014-08-17, 22:25
Wybrana nagroda to: Szpiegowski zegar - ukryta kamera(5). Koszt 43000

Wiadomość E-mail




W dniu 24 października 2014 14:58 użytkownik wheetos <[email protected]> napisał:

Witam nie abym bym jakiś ucierpliwy w sprawie nagrody za sierpień ale miała zostać wysłana w czwartek ubiegłego tygodnia i jeszcze do dziś nie doszła czy ogólnie została ona wysłana do użytkownika \"Wheetos\" Miał to być zegar ukryta kamera.


Firgifts napisał.

Niestety nie mamy tej nagrody. Może chciałbyś coś innego?np. doładowanie do telefonu?


.......
Szkoda, ze nie możecie jej zamówić, trudno. Nie chce doładowania do telefonu ale tak myślę po co dajecie takie nagrody jak się ich wygrać nie da ? Aha... I chcecie wyjść z scamu?

Tak myślę po co aukcje jak pewnie wielu nagród nie macie ?

Trochę się zawiodłem na tej stronie. Zamawiacie te nagrody to nie możecie zamówić tego zegarka Big Grin? Trudno ja poczekam. Albo chociaż dajcie dla rekompensaty darmowy wybór nagrody z aukcji lub restocku.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 25-10-2014 12:23

Mamy wszystkie nagrody jednak zapomnieliśmy o tym zegarku. Zaproponowaliśmy doładowanie,ale skoro nie chcesz zamówimy ją.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 25-10-2014 14:31

(25-10-2014 12:23)FireGifts.pl napisał(a):  Mamy wszystkie nagrody jednak zapomnieliśmy o tym zegarku. Zaproponowaliśmy doładowanie,ale skoro nie chcesz zamówimy ją.


Trochę dziwne bo tydzień temu w środę pisaliście mi na e-mail,że zostanie wysłana jutro czyli w Czwartek to mieliście czy nie nie wnikam bo już chyba sami nie wiecie co piszecie....


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 25-10-2014 17:50

Te nagrody już zapewne do nas nie dotra


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - ShIhAn - 25-10-2014 18:31

No ciekawe, ja wygrałem już 4 nagrody i od stycznia ich nie dostałem, jakie to dziwne -_-
Pisałem wiele razy do właściciela na stronie i niestety nie dostałem wiadomości na ten temat.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 25-10-2014 23:51

Kto w nas wątpi to na drugi tydzień zobaczy nowe zdjęcia dodane w galerii Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Situation - 26-10-2014 05:38

widzę wszystkim doładowania Tongue dla mnie też za kutwa dysk warty 49,99ZŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jasne mam czekać bla bla bla brak słów Big Grin o ja żelki za http://allegro.pl/haribo-balla-balla-zelki-kable-truskawkowe-150szt-i4651416207.html za całe 27zł Tongue a Wy zamawiacie za 50 zł Tongue nigdy ze scamu nie wyjdziecie Tongue

(25-10-2014 23:51)FireGifts.pl napisał(a):  Kto w nas wątpi to na drugi tydzień zobaczy nowe zdjęcia dodane w galerii Wink

jasne jak ktoś dostał nagrodę za 2zł Tongue o jest czym się chwalić Tongue nie zakładać konta w MBANK za kartę miesięcznie 7zł ja założyłem i mnie olali Tongue tak tak wiem zrobicie to Tongue hahhaha
Miki pojedz mi teraz Tongue


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 26-10-2014 09:18

Tu nie chodzi o to czy nagroda jest warta 2 zł czy 100 zł. Chodzi o naszą wiarygodność,że cały czas wysyłamy. Poza tym to jest trochę śmieszne,że na czacie FireGifts oraz na mailu jesteś bardzo miły a tutaj hejtujesz Smile Zaproponowałem Ci inną nagrodę chciałeś doładowanie 50 zł,a później doładowanie 50 zł+ żelki. Nie sądzisz,że to jest trochę więcej niż koszt dysku?