Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Królik524 - 31-01-2016 21:26

Super naprawdę mój pierwszy restock zaczął się przed czasem 4


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 31-01-2016 21:28

(31-01-2016 21:24)BartekP napisał(a):  
(31-01-2016 21:23)Zordi napisał(a):  To już po restocku? ;0

odliczanie było jeszcze 3min i juz po restocku było gg



No przykre...

Pochwalcie się co zdobyliście chociaż Tongue

Wgl jak ostatni restock nagrody powinny być drogie w pkt bo ten kto ma ich dość dużo i nic nie wygrał czuje się pokrzywdzony nie znając przyszłości serwisu.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - BartekP - 31-01-2016 21:28

(31-01-2016 21:26)Królik524 napisał(a):  Super naprawdę mój pierwszy restock zaczął się przed czasem 4
miejmy nadzieje, że nowy właściciel nie wyczysci punków Smile

#nic nie mam

@EDIT

tak wiem zuhsm się starał pożegnac nas dobrze ale moglo byc info, że 3minuty przed moze byc


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 31-01-2016 21:30

Ja zdobyłem konto FP Smile


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - ged321 - 31-01-2016 21:36

Kto ma dysk?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Kryspin - 31-01-2016 21:49

Udało Ci się zdobyć Wskaźnik laserowy! Kosztowało Cię to: 80000 GP


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Tiger_GG - 31-01-2016 21:57

ch..., du... i kamieni kupa, a nie restock!


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - framek421 - 11-02-2016 22:07

Witam. Chciałem uniknąć pisania tego posta,ale niestety sytuacja zmusiła mnie do założenia konta na tym forum i interweniowania. Piszę w imieniu siostry,która +/- 20.11.2015 wygrała w owym serwisie nagrodę. Jako,że zbliżały się święta wybrała jakiś tam kabel diagnostyczny dla samochodu bo chciała na prezent dla swojego chłopaka. Był to konkurs SMS. Przez cały ten okres była zwodzona tekstami "Za niedługo", "Jeszcze trochę", "Prosimy o chwilkę cierpliwośći" ostatnio nawet zapewniano ją,że przedmiot zakupiono i w zeszłym tygodniu zostanie dostarczony. Jak się łatwo domyślić nastała cisza i nagrody jak nie było tak nie ma. Ostatnio przestali odpowiadać na maile, nie reagują na żadne wiadomości. Myślę,że siostra nie jest jedyną osobą,która nie otrzymała swojej nagrody. Tym oto sposobem mamy prawie 4 miesiące czekania na nagrodę wartą 100 zł z wysyłką. Parodia jakich mało. Ktoś może powiedzieć świeżak, fake itp. Mam wszelką korespondencję z nimi,którą w razie czego mogę przedstawić.
@[zuhsm.pl] @[FireGifts.pl]

@[piotrekprorok] @[Klin] @[Coristo] Kieruję też słowa do administracji,aby w końcu ukróciła ten proceder bo ten znaczek na ich stronie,że wysyłka w ciągu 5 dni ma się nijak do rzeczywistści.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - michal8921 - 12-02-2016 14:28

@framek421:
Równierz czekam na nogrode z poczatku grudnia i trzeba tylko miec nadzieje ze wysla.. Jakis miesiac temu pisalem o nagrode i tez dostalem odpowiedz typu "niedługo"


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - framek421 - 12-02-2016 15:20

W poniedziałek idę zgłosić sprawę na policję. Apeluję do każdego kto jest w takiej samej sytuacji jak ja żeby również poszedł.