Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. (/Temat-Bukmacherka-ESPORTOWA-Obstawiaj-LOLA-CSA-DOTE-98344)

Strony: 1 2


Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - klook - 22-09-2014 12:21

Ostatnio wiele osób pisze do mnie z zapytaniem, gdzie i jak można obstawiać prawdziwe pieniądze na esport.
W niektórych bukmacherach typu fortuna itp. czasami dają jakieś mecze do obstawiania, ale tylko w przypadku większych wydarzeń (jak np. mistrzostwa świata), natomiast ja obstawiam na stronie, która zajmuje się TYLKO esportem.
Mowa tutaj o stronie egamingbets.


Normalny link:
http://egamingbets.com

Mój referal.

Mały tutorial jak doładować (ZA POMOCĄ KARTY BĄDŹ PRZELEWU) swoje konto na owej stronie:
1. Wchodzimy w któryś z linków powyżej.
2. Klikamy tutaj
[Obrazek: 2pt3pz8.png]
3. Wypełniamy formularz i logujemy się na konto.
4. Klikamy w czerwony napis "MAKE A DEPOSIT", wybieramy opcję która nam pasuje.
5. Wpisujemy kwotę i przechodzimy na stronę na której wypełniamy formularz.

TADAM, dodaliśmy środki do swojego konta.

Jak obstawiać, to chyba nie muszę tłumaczyć.



Zachęcam do dzielenia się swoimi typami i powodzenia, niech szczęście będzie z wami.

Moje ostatnie typy
[Obrazek: 2qjkkxt.png]

Jeżeli ktoś zarejestruje się z mojego referala obiecuję pomoc w obstawianiu.


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - kwenk21 - 22-09-2014 22:18

Mam kolegę, który z powodzeniem gra w owe gry, ostatnio bawi się również w bukmacherkę, przekazałem mu Twój link, zapewne się odezwie.


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - patryk574 - 17-11-2014 16:00

obsługują oni paypal ? widzę, że można też niby doładować sms'em ale nie widzę takiej opcji


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - full2000 - 17-11-2014 16:04

Jakie jest minimum do wpłaty na tym buku? Też zajmuję się e-sportem z powodzeniem (głównie starcraft 2) ale na innym bukuSmile.


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - patryk574 - 18-11-2014 16:31

podasz link to tego innego buka ? Big Grin


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - NoVi - 18-11-2014 17:38

Możesz coś więcej napisać o tym buku?
Jakie zdarzenia można obstawiać?
Jakieś ważniejsze spotkania? jak to wygląda ?
nigdy się tym nie ineresowałem, ale może to byłoby prostsze niż, obstawianie piłki nożnej Wink


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - broofie - 18-11-2014 18:36

Juz byl o tym temat.

(17-11-2014 16:04)full2000 napisał(a):  Jakie jest minimum do wpłaty na tym buku? Też zajmuję się e-sportem z powodzeniem (głównie starcraft 2) ale na innym bukuSmile.
Nie ma minimum. Jesli jest, to 1$.


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - klook - 03-02-2015 23:06

Nadal na mocnym plusie, zapraszam do rejestracji.


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - jemserek - 04-02-2015 02:27

To da się wpłacać przez paypal czy nie?


RE: Bukmacherka ESPORTOWA. Obstawiaj LOLA/CSA/DOTĘ. - iKrzysiek - 11-02-2015 20:55

Minimum do wypłaty to $15, więcej informacji macie w tym temacie:
http://zarabiam.com/Temat-Obstawienie-meczy-eSportu-na-egamingbets-com-99198
Tutaj dowód wypłacalności (wygrana z wczoraj):
[Obrazek: 48733544e5.png]