Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obrazek jako link na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Obrazek jako link na FB (/Temat-Obrazek-jako-link-na-FB-98253)



Obrazek jako link na FB - dawkos23 - 20-09-2014 16:41

Siemka jak na fanpejdźu wstawić do posta obrazek, który będzie przekierowywał do danej podstrony mojego bloga?

Pozdro Smile


RE: Obrazek jako link na FB - VoreCC - 20-09-2014 16:47

Jeśli to blogger to skopiuj link do posta, wklej na facebooku a następnie (opcjonalnie) skasuj link. Zostanie ci sporej wielkości (obrazka) miniatura, często jest wybór przełączania między miniaturami, więc wybierzesz która najbardziej ci pasuje


RE: Obrazek jako link na FB - dawkos23 - 20-09-2014 16:57

Nie, to WP Smile


RE: Obrazek jako link na FB - VoreCC - 20-09-2014 17:07

Też możesz spróbować


RE: Obrazek jako link na FB - pointsmaster - 20-09-2014 17:50

Z tego co czytałem to miniatura na fb wybiera najwiekszą grafikę z podanego linka (strona/podstrona)


RE: Obrazek jako link na FB - dawkos23 - 06-10-2014 23:44

Ale mi nie chodzi o to, chodzi mi o takie cos jak maja temysli.pl. Oni zamieszczaja zdjecie z niedokonczonym cytatem na FB i zeby przeczytac caly cytat trzeba kliknac to zdjecie i wejsc na ich strone. Taki efekt chcialbym uzyskac Wink