Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? (/Temat-Szybki-internet-w-telefonie-jaka-siec-98198)

Strony: 1 2


Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - mikolaj90 - 19-09-2014 19:02

Siemanko. Otóż posiadam obecnie aero2 ale jest za wolne bo tylko 512kb/s. Szukam sieci oferującej szybszy i nielimitowany internet, chodzi mi, żebym mógł oglądać np. mecz w telefonie bo na aero2 nie da rady. Jaka sieć oferuje coś szybkiego i nielimitowanego ? Chyba, że jest coś szybkiego ale z limitem to też może być, proszę o pomoc i poradę.


RE: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - Ando - 21-09-2014 22:27

Raczej w każdej sieci masz jakiś limit. Nawet jak wlożysz do telefonu kartę od internetu mobilnego to transfer prędzej czy później ci się skończy i będziesz miał prędkość zmniejszoną do minimum.

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk


RE: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - Miciu - 22-09-2014 06:11

Nie jestem pewien, czy jeszcze jest ta oferta, lecz piszę, że coś takiego było. Za ok. 60 zł można było mieć nielimitowany internet w Play. Kupowało się ofertę 25 GB za 29,90 i rozszerzało się o nielimitowany za 20 zł. Łącznie 59,90.
Haczyk taki, że musisz być w zasięgu sieci Play, bo Roaming Krajowy nie działa w tej ofercie.

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


Odp: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - damianus627 - 22-09-2014 07:47

Do końca roku masz w Play na Kartę internet bez limitu w zasięgu LTE.


RE: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - 9452130 - 22-09-2014 08:18

Miciu dobrze mówi i abonament nadal aktualny.Nie wiem czy oferta tyko sim nie była nawet tańsza.
ALE wydaje mi się że to też tylko w zasięgu lte.
Napisz czy masz tel z lte czy nie bo na ten moment bez tego nie się nic doradzić


RE: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - mikolaj90 - 22-09-2014 14:15

S2 więc nie obsługuje LTE :/


RE: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - mikolaj90 - 23-09-2014 09:21

Jesli moj telefon nie obsluguje lte ale mimo to wloze karte z LTE to bedzie chodzilo szybko ale nie z predkoscia LTE ?


RE: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - Why - 03-03-2015 17:52

Play polecam! Smile


RE: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - Matnox - 03-03-2015 17:58

Play jak najbardziej!


RE: Szybki internet w telefonie - jaka sieć ? - nosleep - 10-03-2015 09:19

W Play jest LTE nawet szybko śmiga Wink