Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Combosy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Combosy (/Temat-Combosy-98133)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Combosy - kwenk21 - 20-01-2015 15:29

Nie gram towarzyskich dziś.

Typ Live

Davydenko - Baumann

Typ: Davydenko

Kurs: 3.75


Krecz Baumanna, zapewne jakiś wałek Tongue

Na dziś wariackie combo oraz propozycja HT/FT

Chorley - Leamington

Typ: Leamington @7

WKS - Gwinea

Typ: Gwinea DNB @7


Middlesbrough - Cardiff

Typ: Cardiff @7

Ako. 343


Może siódemki będą szczęśliwe Smile


Propozycja HT/FT

http://www.livesports.pl/mecz/4jOINWVB/#zestawienie-kursow;ht-ft;koniec-meczu

Typ: 2/1, 1/2

Kurs:

23 było do zamknięcia przy niezłym proficie.
23


Gram tym razem po 10j

Typ Live

Sturm Graz - Kapfenberg

Typ: Powyżej 3.5 bramek

Kurs: 2.37


Typ Live

Davydenko - Baumann

Typ: Davydenko 1 set

Kurs: 3.25


Zamykam po 1.16 20j profitu

Typ Live

Graz - Kapfenberg

Typ: Graz 4.gol

Kurs: 2.20


Szybki bet Smile

Jednak pograne towarzyskie, tylko i wyłącznie dlatego że z płatnego źródła.


RE: Combosy - kwenk21 - 20-01-2015 16:46

Typ Live

Dusseldorf - Grasshopers

Typ: Grasshopers powyżej 3.5 bramki

Kurs: 2.50


Typ Live

St. Gallen - Kaiseslautern

Typ: Powyżej 13,14,15rr

Kurs:

2.62
5
10



RE: Combosy - kwenk21 - 20-01-2015 17:49

Typ Live

Hertha - Young Boys

Typ: Hertha

Kurs: 3.40


Live dzis byle jaki o ile zdaze dodam 2 typy live z pilki recznej ze zrodla, trzymam kciuki za gwinee, byle nie przegrali.


RE: Combosy - kwenk21 - 20-01-2015 19:46

Typ Live

Police - Prostejov

Typ: Prostejov

Kurs: 6


Miód malina Smile

Typ ze źródła

Szwecja - Algieria

Typ: Algieria +14.5

Kurs: 1.85


Dzięki Komso po raz kolejny.

Typ Live

Panionos - Veria

Typ: Powyżej 3.5 bramek

Kurs: 2.0


Się jednak w Grecji ustawili, ciężki kraj do rozkminy.

Typ Live

Mali - Kamerun

Typ: Powyżej 2.5, 3.5 bramek

Kurs:

2.75
6


Zamulili w 1 połowie ;/

Typ Live

Dania - Niemcy

Typ: Dania DNB

Kurs: 4


Typ Live

Altinordu - Fenerbache

Typ: Fenerbache, Fenerbache -1 ( 3 drogowo)

Kurs:

1.90 zamykam po 1.08
4.33


RE: Combosy - kwenk21 - 20-01-2015 20:52

Typ Live

Maaseik - Halkbank

Typ: Maaseik po dodatkowych

Kurs: 9


Drzyzga podsumował, Halkbank nic ponad przeciętność, paka nieziemska. Jestem ciekaw, czy młodziki z Belgii zagrają jak niegdyś... no właśnie pamiętacie? Ten mecz oglądałem chyba z 20 razy https://www.youtube.com/watch?v=6c2MqsqJb1I : Billings, Wika, Gierczyński, młody Nowakowski, Szczerbaniuk, Gacek, Woicki, no i najlepszy moment meczu gdy Wierzbowski wchodzi na zagrywkę i ustrzela wielkiego Gibę. Cudo mecz.

Typ Live

Dover - Wrexham

Typ: Powyżej 2.5 bramek

Kurs: 2


Mniej pazerni mogli zamykać.

Po statystykach poleciałem Tongue

Typ Live

Larne - Carrick

Typ: Powyżej 0.5,1.5 bramki do przerwy

Kurs:

2.50
11

Karniaczek był , to może ustaweczka ? Tongue

Na to czekałem, typ live

Mali - Kamerun

Typ: Kamerun

Kurs: 23


Miałem do zamknięcia po 6.50 ale nie byłoby frajdy.

Nie zamykam, czekam do końca Smile


RE: Combosy - kwenk21 - 20-01-2015 21:58

Typ Live

Leeds - Bournemouth

Typ: Leeds 2.gol

Kurs: 3.75


Typ Live

Maaseik - Halkbank

Typ: Halkbank -2.5 4 set

Kurs: 1.90


Larne po 1, dawać dawać !

Typ Live

Liverpool - Chelsea

Typ: Liverpool

Kurs: 6.50


Jestem niezadowolony z dzisiejszej gry, wrzucę jeszcze propozycję na noc i lecę spać.

Typ z analizą:

Boliwia u20 - Peru u20

Typ: Peru u20 -1.5

Kurs: 2.08




Analiza:


Bolivia is maybe one of poorest teams on this tournament, i watched both their matches and they are really really weak and poor. Vs Ecuador they lost easily and totally deserved 5-0 , vs Paraguay they also lost easily with 4-2 and played very very bad and couldnt lost more (ok result was 3-2 till 90min but Paraguay totally killed them).
Most of their players are 18 years old, while teams usually use 19 years old players and some 18 years old and here situation is different, they use mostly 18 years old and few 19 years old.. one year difference in this age means a lot and is very important thing. Also I want to add that their players arent playing in their parent clubs in best Bolivian league.
Also today is expected Bolivia to make big changes and coach will give chances to those who didnt played in first two matches because those who played till now showed very bad performance so he must change something...
Alcanta(df, starter) is suspended.

Peru u20 have very good roster on this tournament, they came with very strong experienced squad which most players are plying in best Peruan league and have solid minutage and some of them are even regular important players in squads.
Pena(mf from Granada B) - was regular player in Alianza Lima on his 17 age, Canales(mf 23/1 Leon de Huanuco) - great midifler who is already playing key role in Leon de Huanuco, Aquino(mf 15/0 Sporting Cristal), Carranza(mf 11/0 Comercio), Cossio(df 20/2 Sporting Cristal) etc.


RE: Combosy - kwenk21 - 21-01-2015 03:18

Typ Live

Koukalova - Goerges

Typ: Koukalova

Kurs: 101 2j


Było do zamknięcia po 29.


RE: Combosy - kwenk21 - 21-01-2015 17:17

Witam, aktualnie robię 10-dniową przerwę, także mój cel 1000j profitu nie zostanie osiągnięty. Statystyki tego miesiąca, oraz ogólne wrzucę na koniec miesiąca, będą one wyselekcjonowane na typy live, combo i standardowe. W lutym zamierzam działać prywatnie, ponieważ zgromadziłem fajną i zdeterminowaną grupę ludzi, dla których chciałbym poświęcić swój czas. Nie będę w stanie zamieszczać w wątku swoich propozycji. Skontaktowałem się z typerem z oddsportal ( 5580 typów, 17% yield, od grudnia 2012 3 miesiące ujemne ) grającym przewartościowania czyli valuebety ( działającym od 2007r na jednym z najlepszych forum bukmacherskim w Polsce, nie będę robił reklamy). Zamierzam zainwestować swój kapitał który zgromadziłem właśnie na ten projekt. Nie dostałem jeszcze konkretnej informacji, czy start projektu odbędzie się już od 1 Lutego, aczkolwiek chcę się do niego przygotować mentalnie. O ile są osoby, które posiadają kapitał w granicach 3-5 tys zł, oraz byłyby zainteresowane podłączeniem się do projektu zapraszam w celu omówienia szczegółów. Dodatkowo w lutym pozostaje przy 2 zarobkowych źródłach tj. Komso i Rikk. Administrację prosze o niezamykanie wątku, postaram się w wolnej chwili podawać swoje propozycję, oraz jak projekt się realizuje. Aby dalej uczestniczyć w społeczeństwie bukmacherskim na tym forum zamierzam otworzyć nowy wątek, ponieważ odłożyłem 2 tyś zł na ten cel, mianowicie starać się będę trafić 10 typów pod rząd z kursem 2.0 tak aby z 10zł zrobić 10 tyś zł. Będę miał na to aż w sumie może tylko 200 prób, będę wrzucał również propozycje tenisowe u OctoBerro. Trzymajcie kciuki, ode mnie to na razie tyle. Pozdrawiam.


RE: Combosy - kwenk21 - 22-01-2015 01:11

W sumie dopiero w połowię lutego będę wiedział już dokładnie o wszystkim i start miesiąc później, to jeszcze coś tam pewnie niebawem wrzucę, ale z nowym wątkiem zaczynam raczej od jutra.


RE: Combosy - kwenk21 - 22-01-2015 09:53

Ode mnie na dziś taka propozycja

Nantes - Lyon

Typ: Nantes

Kurs: 2.47 Pinnacle