Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Combosy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Combosy (/Temat-Combosy-98133)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Combosy - kwenk21 - 16-12-2014 12:22

Strata 150 j boli, czas na polowanie w pucharze Turcji.

Typ Live

Tuzlaspor - Sivaspor

Typ: Sivaspor

Typ: Sivaspor wygra 2 połowę

@67 2j
@7.50 zamykam przy 3.0 i rozliczam 20j profitu.

Typ Live

Tuzlaspor - Sivaspor

Typ: Powyżej 4.5 bramek

Kurs: 2.10


Typ Live

Baybrut - Fenerbache

Typ: 2.gol metodą rzut karny

Kurs: 11 5j



Dlaczego przestrzelił tego karnego ?!?!?! drugi dzień mnie prześladują ;/ . Jestem mega zły...

Typ Live

Włochy u21 - Włochy u21b

Typ: Włochy u21b

Kurs: 101 1j


Zamykam po 29 i rozliczam 30 j profitu. Jest nieźle, ten karny mnie lekko zdołował.

Typ Live

Baybrut - Fenerbache

Typ: Baybrut 3 gol. Baybrut pierwszy 7 i 9 rożnych

@5
@2.05
@6.50

Jak na złość 3 bramkę z karnego strzelili, masakra !

Typ Live

Baybrut - Fenerbache

Typ: Baybrut DNB

Kurs: 34



RE: Combosy - kwenk21 - 16-12-2014 13:54

Typ Live

Bayburt - Fenerbache

Typ: Bayburt 4 gol

Kurs: 6


Typ Live

Beybrut - Fenerbache

Typ: 5.gol metodą rzut karny

Kurs: 15 4j


Typ Live

Włochy u21 - Włochy u21 serie b

Typ: Włochy u21 wygra 2 połowę

Kurs: 2.0


Zamykam po 1.01

Jest lepiej, kilka betów niepotrzebnych, ale suma sumarum sporo odrobione, teraz dubel z analizą na dziś:

Sheffield Utd - Southampton

Typ: Southampton -1 @ 2.10

Bastia - Caen

Typ: Caen +0.25 @ 1.80

Ako. 3.78


Analiza:


3rd league side Sheffield coach said that he will make few changes, Higdon who scored twice will lead attack again but he is not in best form so it isnt big danger for the Southampton's defence..
Sheffield line up: Howard: Flynn, McCarthy(5/0), McEveley, Harris; Wallace(9/0), Doyle, Basham, Murphy; Baxter, Higdon(11/2) ....
no McNulty(att 16/5 top scorer), Campbell(mf 13/2), Davies(mf 9/4 ,2nd scorer), Scougall(mf 15/1) and Alcock(df 16/0) in starting line up, that means

Southampton going with best possible line up because they already have 5 matches without a win and Koeman's coach chair is not stable, he have to win this.. also Southampton is very concentrate on this competition because they have easy chance to go now in Semi Final and even with some trophy because of not so big opponents (only Chelsea from the best)..
Davis; Clyne, Yoshida, Fonte, Bertrand; Ward-Prowse, Davis, Wanyama; Mane, Long, Tadic
only two changes from last league match, on goal in place of Forster will be experienced Davis, Ward Prowse in place of Hesketh and Long in place of top scorer(suspended) Pelle.
https://www.sportsmole.co.uk/football/sheffield-united/league-cup/preview/preview-sheffield-united-vs-southampton_193888.html

big quallity difference on away side here and i like this odds, southampton need (big) win for the fans who are mad.









Bastia without some very important players, out are Diakite(df 12/0), Palmieri(df 17/0), Modeste(df 10/1), Squilacci(df 14/0), captain Cahuzac(mf 10/1), Boudebouz(mf 17/2), Ba(mf 7/0), Ayite(mf 15/2), Maboulou(mf 14/3 ,2nd scorer), Rodriguez(att 5/0) and best striker Tallo(att 12/4 top scorer)..
true both teams are very weak and both are on the bottom of table in league table but Bastia in this case is much weaker without all this players 6-7 regular starters are out so that could be problem..

Caen miss only four players, Jean-Jacques Pierre(df 12/0), N’Golo Kanté(mf 17/2), Fodé Koïta(att 17/2) et Mathieu Duhamel(att 16/6 top scorer).

squads of both teams http://www.smcaen.fr/actualites/depeches?dhref=http%3A//www.smcaen.fr/liste-saisons/saison-2014-2015/actualites/depeches/cdl.-bastia-sm-caen-les-groupes
- Le groupe BASTIA: Alphonse Areola (g), Jean-Louis Leca (g) – Gilles Cioni, Florian Marange, Mathieu Peybernes, Romaric, Romain Achilli, Abdoulaye Keita, Alexander Djiku, Luka Kikabidze, Guillaume Gillet, Christophe Vincent, Juan Pablo Pino, Benjamin Mokulu – François Kamano, Djibril Cissé, Famoussa Koné, Hervin Ongenda.

- Le groupe CAEN : Rémy Vercoutre (g), Damien Perquis (g) – Jean Calvé, Dennis Appiah, Damien Da Silva, Alaeddine Yahia, Felipe Saad, Alexandre Raineau, Emmanuel Imorou – Jordan Adéoti, Nicolas Seube, José Saez, Thomas Lemar, Julien Féret (cap) – Sloan Privat, Florian Raspentino, Hervé Bazile, Lenny Nangis.

Dziś na live gram puchar Turcji, może wieczorem Anglię.

Typ Live

Kayserispor - Altinordu

Typ: 2/1, 1/2

@23 1j
@41 1j


Nudny mecz do przerwy, co nie oznacza , że będzie tak w 2 połowie.

Typ Live

Vipers - SC Villa

Typ: Powyżej 2.5 braki powyżej 3.5 bamki powyżej 1.5 bramki SV villa, powyżej 1.5 bramki do przerwy

@3.50
@6
@4.50

@13 2j


RE: Combosy - kwenk21 - 16-12-2014 15:15

Typ Live

Polokwane- Pretoria

Typ: Polokwane

Kurs: 7


Zamykam po 2.75 rozliczam 20 j profitu

Typ Live

Kayseri - Altinordu

Typ: powyżej 10,11,12 rr

Kurs:

@2.20
@5.50

@13


RE: Combosy - kwenk21 - 16-12-2014 17:15

Typ Live

Almaty - Energie

Typ: Energie wygra 2 tercję, Energy pierwsze do 2, czy w meczu będzie dogrywka - TAK, Energie DNB

Kurs:

@2.30
@3.10
@3.75
@7 5j


Raczej po meczu...

Typ Live

Gencle - Konyaspor

Typ: powyżej 1.5, 2.5 3.5 bramek do przerwy

Kurs:

@2
@10
@23 3j


Typ Live

Kaizer Chiefs - Free State

Typ: Obie drużyny strzelą, obie drużyny strzela w 2 połowie

@3.75
@6.50


Dzisiejsza wisienka na torcie ! Mega strzał i jeszcze rożne dokładają i kończymy na dziś SmileSmile

Typ Live

Siaulali - Usak

Typ: Usak do przerwy

Kurs 7.50


Zamykam po 2.25 i jest 35 j profitu.

Typ Live

Kaizer - Free State

Typ: Powyżej 16,17,18 rr

@2.50
@3.75
@6



RE: Combosy - kwenk21 - 16-12-2014 18:17

Typ Live

Bastia - Caen

Typ: powyżej 2.5 3.5 bramek do przerwy

@5
@17


Typ Live

Almaz - Energie

Typ: Energie +2.5

Kurs: 5,25


Bardzo dobry dzień, bramka Free Stars nadrobiła to co miała nadrobić, jakieś 170-180 j dziś profitu, zostało jeszcze ako, ja już na dziś kończę z live, lecę na zakupy, do znajomych i po zakończeniu ako wypłatka Smile jutro równie dobra oferta, na swoim bankrollu reset , tutaj oczywiście do końca miesiąca liczymy swe poczynania. Myslę że będzie grrrruboSmile do jutraSmile


RE: Combosy - kwenk21 - 17-12-2014 14:39

Combo na dziś:

Atromitos - Levadiakos

Typ: Atromitos @1.45

Ploiesti - Partizan

Typ: Ploiesti -5 @1.47

Castellon - Puertollano

Typ: Castellon @1.57

Ako. 3.34


RE: Combosy - kwenk21 - 17-12-2014 15:50

Singiel z pucharu Francji

Arles - Guingamp

Typ: Guingamp

Kurs: 2.05



RE: Combosy - kwenk21 - 17-12-2014 17:11

Typ Live

Veria - Niki Volos

Typ: Obie drużyny strzelą, Niki Volos DNB, powyżej 12 i 13 rr

Kurs:

@2.62
@21

@2.62
@4



RE: Combosy - kwenk21 - 03-01-2015 22:36

Po 2-tygodniowej przerwie pora na podsumowanie zeszłego miesiąca, który był taki jak sobie założyłem, przy okazji życzę sobie i Wam takich wyników na rok 2015. W grudniu zysk wyniósł 360 jednostek a łącznie przez okres 4 miesięcy zysk wynosi 550 jednostek. Mam parę pomysłów na nadchodzące miesiące, ponieważ przez te 2 tygodnie mam mnóstwo można to nazwać zaległości względem nie odpisanych wiadomości, czyli zainteresowanie moją osobą i tym co robię jest i to mi daje satysfakcję. Robię tutaj archiwum po to aby swą osobę uwiarygodnić, zarabiam.com jak sama nazwa wskazuje, że jest to strona zarobkowa oraz moim zdaniem nadaje się jako a'la monitoring dla typerów. Jest kilku dobrych typerów, naprzykład Maersk, dzieki któremu sam nie raz zarobiłem. Jeśli chodzi o grę live którą preferuje, mam kilka pomysłów by mogła skorzystać z tych typów większa ilość ludzi, np: strona na której wprowadzony był czat, gdzie po otrzymaniu przeze mnie informacji do meczu który będę grał live będę informował graczy by dołączyli. W tym przypadku potrzebowałbym informatyka, który stronę by założył, opłata byłaby miesięczna przez pierwsze 1-2 miesiące, ( po to by opłacić informatyka bo raczej za darmo tego nie zrobi, zakup źródeł które będę potrzebował do gry,) później zapewne procent od zysku, bądź co łaska. Następnym pomysłem jest to, że jeśli znalazłaby się osoba, najlepiej z forum o wyższej randze mogę poprowadzić konto, jednak warunkiem jest to że mogłaby przeznaczyć 10-15 zł na jednostkę, tak by ona i ja mogła zarobić, każdy typ grany znalazłby się w wątku. Osoby które nie mogą takiej kwoty przeznaczyć proszę o zlekceważnie tego pomysłu ponieważ gra swoim kontem będzie bardziej dochodowa dla mnie. Tych którzy nie grają live, wolą postawić i po pracy sprawdzić wynik, również mogą zgłosić się do mnie, zajmuje się szukaniem dochodowych typów i takie posiadam. Jesli ktoś już ma wykupione jakieś serwisy, nie wie czy jest sens gry z typerem bądź chciałby się zapytać o opinię co do otrzymanego typu również może pisać, nikogo nie zbywam. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do zrzutek bukmacherskich równiez proszę pisać, jestem adminem jednej z grup 250 osobowej na facebooku, tylko proszę nie zaśmiecać tematu , ponieważ nadal będę wrzucał swoje propozycje.


RE: Combosy - Maersk - 03-01-2015 22:47

Czuję się wyróżniony tutaj Cool Dziękuję za dobre słowa

Ja z mojej strony mógłbym dołączyć do takiej społeczności, pomagać jakoś na tyle ile umiem ( nie zawsze mogę , bo praca po 12 godzin) ale wtedy kiedy mam wolne i coś wpadnie to mogę podać. Źródeł też mam kilka więc coś mogę wnieść do grupy, a pracuję też intensywnie nad systemem który ma dawać regularne zyski. Jakbyś był zainteresowany jakąkolwiek współpracą ze mną, to pisz najlepiej na gadu 937061

Dobrze byłoby stworzyć jakąś wielką społeczność bukmacherską Lol